Videa

Rob a Guy zdraví z Austrálie

17. února 2013 v 14:16 | Ajjinka
Touhle dobou probíhá další ročník filmového festivalu TropFest, na který Rob a jeho co-star z The Rover Guy Parce posílají pozdrav z australské pouště.


Guy: Ahoj všichni na TropFestu, já jsem Guy Pearce.
Rob: Já Rob Pattinson.
Guy: Mějte pěkný večer.
(oba se smějí)
Rob: A do prdele, já pokračuju?
Guy: Myslím, že jo.
Rob: Přejeme si, abychom tam byli a užívali si všechny ty úžasné tropfestovské filmy.
Guy: Ale bohužel, nebo naštěstí, jsme v jihoaustralské poušti, kde natáčíme The Rover, který vám ukážeme později tohoto roku.
Rob: Mějte skvělý večer a hodně štěstí všem šestnácti finalistům.

Jak se dostat do vánoční nálady za 20 vteřin s Taylorem Lautnerem

22. prosince 2012 v 18:33 | Lada

Oficiální videoklip k písni 'Bittersweet' Ellie Goulding

22. prosince 2012 v 18:32 | Lada

Kristen v The Daily Show Jona Stewarta

14. prosince 2012 v 8:18 | Ajjinka
A máme tu celkem očekávanou návštěvu show Jona Stewarta, kde Kristen propagovala On the Road. Kupodivu rozhovor celou dobu probíhá v příjemné a vtipné rovině. Samozřejmě mluví o On the Road, o Kristeniných hereckých začátcích, také o taneční scéně, z jejíhož natáčení měla Kristen strach. Znovu se zmiňuje o tom, že On the Road byla její první oblíbená kniha, která v ní rozhodně něco změnila, něco nakopla a víc ji hnala k herectví.

A protože si nejsem jistá, jestli se objeví stillsky přímo z show, přikládám tři fotky z cesty do studia, kde si můžete prohlédnout Kristenin outfit. Tedy přirozeně kromě bot, ale jako byste ji neznali, že... :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen v show Tavise Smileyho

11. prosince 2012 v 14:09 | Ajjinka
Už jsme tu měli ukázku z rozhovoru, nyní je tu celý, skoro půl hodinový, rozhovor.Kristen v The Late Late Show

11. prosince 2012 v 13:18 | Ajjinka
Máme tu slibované video Kristen v show Craiga Fergusona. Vtipný rozhovor o On the Road, jak už filmové verzi, tak i o té knižní, mluví o tom, jak si před natáčením vyrazila na čtyřdenní road trip,...

Neuvěřitelně jí to slušelo, takže vážně doufám, že se objeví nějaké stillsky! :)

Ukázka Kristen ze show Tavise Smileyho

8. prosince 2012 v 9:43 | Ajjinka
Máme tu ukázku z rozhovoru ze show Tavise Smileyho, ve které Kristen mluví o pozornosti, která se jí všude věnuje. Říká, že se nedá ignorovat fakt, že na ni všichni zírají. Trochu zmiňuje svoji 'paranoiu' - když je třeba v restauraci a všude kolem jsou lidi, kteří se usmívají, přijde jí, jako by se všichni smáli jí :D Celé video by mělo být zveřejněno 10. prosince :)

Podívejte se na oficiální videoklip k písni 'Speak Up' od POP ETC

7. prosince 2012 v 19:07 | Lada

Rozhovor s Kristen při Variety Awards

5. prosince 2012 v 0:05 | Ajjinka
Fotky z Variety Awards jsme tu měli nedávno, nyní je k dispozici rozhovor s Kristen spolu s dalšími herečkami, kde mluví o postavě Marylou, On the Road,... A ano, titulek videa je celkem aktuální, protože se hodně mluví o tom, že by Kristen právě za roli Marylou mohla být nominována na Oscara v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli. Zatím jsou to však jen spekulace, žádné nominace zveřejněny nebyly.

Jackson Rathbone v pořadu Wendy Williams

22. listopadu 2012 v 18:13 | Lada

Jackson Rathbone v Today Show

21. listopadu 2012 v 13:07 | Lada

Poslechněte si EP Nikki a Paula

18. listopadu 2012 v 12:21 | Lada
Nikki Reed a Paul McDonald vydali EP 'The Best Part', které obsahuje pět písní a na iTunes je k objednání za 6 dolarů. Písně opravdu stojí za poslech :-)


Nikki & Jackson v dánské talkshow

16. listopadu 2012 v 12:56 | Lada

Ashley hostem v Today Show

16. listopadu 2012 v 12:47 | Lada
Dámy z Today Show pokračují v rozhovorech s herci BD2, tentokrát si pozvaly Ashley Greene. Upřímně hercům nezávidím otázku 'Jste smutní z konce ságy?', na kterou všichni odpovídají několikrát denně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kristen u Conana O'Briena, Peter a Mackenzie v Today Show

15. listopadu 2012 v 12:22 | Lada


Nikki Reed & Paul McDonald - 'All I've Ever Needed' živě u Craiga Fergusona

13. listopadu 2012 v 15:32 | Lada

Taylor u Jimmyho Fallona

10. listopadu 2012 v 13:09 | Ajjinka
Zatím tu máme jen hru, kterou si na Taye Jimmy připravil. Závodí spolu v aligátořích závodech, no... uvidíte sami :D První část dodám, jakmile někde bude.


Twilight sága Tribute

9. listopadu 2012 v 23:53 | Ajjinka
Video shrnující celou ságu od samých začátků. Video obsahuje záběry ze všech pěti filmů a různé rozhovory z jejich propagování. A na samém konci herci děkují fanouškům. A hraje u toho The Thousand Years, fňuk... :D

Nikki a Taylor v Today Show

9. listopadu 2012 v 20:22 | Lada
Nikki říká, že hrát zápornou postavu byla výzva a zábava, ale lidi občas neuměli rozlišit Nikki a Rosalie (chodili k ní a divili se, že se usmívá). Z konce ságy je smutná, ale zároveň cítí radost z toho, kolik jí toho přineslo a taky cítí zadostiučinění, když dokázali natočit pět filmů. Z placu si nic neodnesla, protože se vždycky bojí, že ji chytnou, ale má (od Kristen) Rosaliiny baseballové boty z prvního filmu. Potom mluví o Paulovi, kterého si vzala před rokem a se kterým právě vydala album 'The Best Part'. 'Miluji tě' jí Paul řekl po dvou týdnech prostřednictvím písničky. Ukazuje, že na sobě měla šperky, které sama navrhla.


Rozhovor začíná (překvapivě) ukázkou Taylorových svalů, Taylor slibuje, že v posledním filmu na sobě bude mít dokonce i triko. Posledních pět let pro něj bylo nejlepším obdobím jeho života. Nejdůležitější pro něj je navázání vztahů, které mu zůstanou i po konci ságy. Premiéry si užívá, bude smutný na té poslední a oceňuje fanoušky, kteří kempují na premiéry. Na vztah Renesmee a Jacoba se Stephenie hodně ptal a ta mu poradila, ať to bere jednoduše, jako pevné životní pouto mezi dvěma lidmi. Poté je ukázána fotka Taylora s jeho sportovním idolem Usainem Boltem, se kterým se setkal v Riu.

Rob v show Jimmyho Fallona

9. listopadu 2012 v 16:11 | Ajjinka
Rob o jeho hraní, o tom, jak by si rád někdy někoho nadaboval, sám zkouší měnit hlas. O Breaking Dawn, o natáčení scén s dětmi,... Následuje scéna z BD2 a po ní vodní bitva s Jimmy Fallonem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama