Ostatní

Charlie Bewley na natáčecím place Vampire Diaries

15. února 2013 v 20:53 | Lada
imagebam.com

První pohled na Charlieho ve Vampire Diaries

4. února 2013 v 19:22 | Lada
Jak jsme již psaly, Charlie Bewley aka Demetri se objeví v seriálu Upíří deníky, poprvé ho uvidíte již ve 13. díle. Zde jsou první dvě fotky:

imagebam.com imagebam.com

Popis: Asi jste slyšeli, že se v seriálu brzy představí Vaughn, 'nádherný, okouzlující, rostlý a drsný' chlápek se super-sexy přízvukem a věkem ke třicítce. Je jedním z Pěti a je velmi spokojený se svou vrchní pozicí v nadpřirozeném potravním řetězci. Ví toho hodně na Damona a nebojí se to použít, aby nad ním měl navrch. Čemu ale tak úplně nerozumí je to, jak silné city chová Damon k Eleně.'

Blog doporučuje.. Annu Kendrick

10. prosince 2012 v 22:33 | Lada
:))

Anna Kendrick aka Jessica Stanley neustále dokazuje, že má na poli kinematografie zásluhou místo. Jak víte, za roli v Up In The Air/Lítám v tom získala nominaci na Oscara i Zlatý glóbus, a ani v nejmenším nezpomaluje. Vidět jste ji mohli i v úspěšných snímcích 50/50 či Scott Pilgrim proti zbytku světa.

Jejími nejnovějšími pracemi jsou filmy Patrola s Jakem Gyllenhaalem (můžete vidět v kinech), The Company You Keep (Shia LaBeouf, Robert Redford, Susan Sarandon,..), komedie Jak porodit a nezbláznit se a v českých a slovenských kinech rovněž právě běžící hudebně laděná záležitost Pitch Perfect/Ladíme!.

S Ajjinkou jsme dva posledně zmiňované filmy v nedávné době zkoukly a píšeme tenhle článek tak trochu proto, abychom ve vás podnítili zájem o Annu, která si ho opravdu zaslouží :-)) Koukněte na video, ve kterém Anna inscenuje scénku z filmu Ladíme! a my tak můžeme vidět, že opravdu umí i zpívat (a hrát na kelímky). :-)


Btw. v Jak porodit a nezbláznit se a Ladíme! můžete vidět i Rebel Wilson, to už je dostatečné lákadlo, ne? :-)))

Anketa: Nejoblíbenější premiérový outfit Nikki Reed

26. listopadu 2012 v 17:57 | Lada

Anketa: Nejoblíbenější premiérový outfit Roberta Pattinsona

23. listopadu 2012 v 14:11 | Lada

Anketa: Nejoblíbenější premiérový outfit Ashley Greene

21. listopadu 2012 v 10:22 | Lada

Anketa: Nejoblíbenější premiérový outfit Kristen Stewart

19. listopadu 2012 v 12:18 | Lada
Hlasujte v anketě pod článkem.

Ale no tak, kluci..

2. listopadu 2012 v 14:36 | Lada


Twilight fanynka sražena autem na Comic-Conu

10. července 2012 v 23:59 | Lada

Ze San Diega dnes dorazila smutná zpráva - třiapadesátiletá žena jménem Gisela (na obrázku v zeleném) se stala obětí srážky s automobilem. Gisela byla fanynkou Twilight a s přáteli od neděle čekala na čtvrteční panel Breaking Dawn part II na filmovém festivalu Comic-Con. Právě před jeho sídlem se tato tragická událost odehrála, žena na místě upadla do bezvědomí a půl hodiny poté byla v nemocnici konstatována smrt.

Na Twitteru již svou kondolenci poslala Nikki Reed, Erik Odom, Guri Weinberg, MyAnna Buring, Charlie Bewley, Judi Shekoni, Jackson Rathbone, stejně tak Josh Horowitz z MTV, který měl pro Twilight fanoušky připraveno speciální oznámení, posunul ho však až na zítra.


Oficiální zpráva od Summitu/Lionsgatu:
"Lionsgate, Summit a celá Twilight komunita jsou zarmouceni dnešní smrtí fanynky z Comic-Conu, jen pár hodin před začátkem konference v San Diegu. Naše myšlenky a kondolence míří k rodině a přátelům oběti. S úctou bude její památka připomenuta tento čtvrtek v hale H."

Oficiální plakát Bel Ami

31. ledna 2012 v 16:30 | Ajjinka

Posílejte otázky pro cast 'Sněhurky a Lovce'

18. ledna 2012 v 20:19 | Ajjinka
Těšíte se na nový film Kristen Stewart 'Sněhurka a Lovec', který do českých kin vtrhne koncem května? Pokud ano a zároveň patříte mezi zvídavé fanoušky, nyní máte možnost položit hlavním hercům - ve složení Kristen Stewart (Sněhurka), Charlize Theron (Královna), Chris Hemsworth (Lovec) a Sam Claflin (Princ) - přes Twitter své otázky.

Stejně jako u MTV First stačí do tweetu s otázkou připsat @mtvnews, značku #AskSWATH a doufat, že právě vaši otázku vyberou a bude zodpovězena.

Nové ukázky z Bel Ami

14. ledna 2012 v 13:12 | Ajjinka
Na ruském MTV byly vysílány další ukázky k filmu Bel Ami, ve kterých můžete vidět rovnou několik nových scén. Bohužel (no jo, z češtiny by určitě taky nebyli nadšení) je vše nadabováno rusky, ale tak... vždycky si můžete vypnout zvuk! ;)


Screeny:
Zprávy od Hillywood Show

7. ledna 2012 v 0:01 | Ajjinka
Holky natáčí již čtvrtý den. Největší problém zatím bylo samotné nalezení terénu, kde by mohly natáčet. Podle holek jde zatím všechno dobře. A na twitteru se objevila první fotka, ze které fanoušky zdraví HillyBella :)

Robert Pattinson osobností roku serveru E!

29. prosince 2011 v 21:38 | Ajjinka
Ze 64 slavných osobností se Robert Pattinson za pět týdnů hlasování serveru E!Online dostal na první místo, kdy ve finálovém kole porazil svou hereckou kolegyni Kristen Stewart.
Rob teď, jakožto vítěz, vybere jednu z charitativních organizací, které server jeho jménem věnuje 25 000 dolarů. My Robovi gratulujeme!;)


Nový trailer 'Bel Ami'

22. prosince 2011 v 13:05 | Ajjinka
Máme tu další trailer Robova nového filmu Bel Ami, který do českých kin vtrhne 22. března 2012. A má v sobě rovnou několik hot scenes!

Oficiální plakát 'Cosmopolis'

19. prosince 2011 v 10:17 | Ajjinka
Máme tu plakát k Robovu novému filmu Cosmopolis.


Dvě nové fotky Roberta Pattinsona v roli George Duroye (Bel Ami)

17. prosince 2011 v 21:37 | Lada


Premiéra Bel Ami

14. prosince 2011 v 14:43 | Ajjinka
Fanoušci Roberta Pattinsona se můžou těšit na 9. února 2012, kdy do českých kin vtrhne jeho nový film Bel Ami. Slovenští fanoušci si podle všeho počkají do 15. března (marce).

Nikki Reed & Paul McDonald - Now That I Found You

14. listopadu 2011 v 17:42 | Lada

Novomanželé Nikki a Paul nedlouho po svatbě nahráli i duet, který se jmenuje Now That I Found You. Premiéra to byla jen pro Nikki, Paul je profesionálním zpěvákem a finalistou American Idol.

Píseň k poslechu


Co vy na to? Mně se líbí moc! :)

Létáme s People

13. listopadu 2011 v 19:15 | Lada
 
 

Reklama