O blogu

The End

25. května 2013 v 16:51 | Ajjinka
Ahoj lidi! :) Pár vás sem ještě občas zavítá, a protože jsem si všimla některých komentářů, rozhodla jsem se zvěřejnit tenhle článek. Jak možná někteří víte, stmívání.blog.cz tu byl již od roku 2008, přesněji od 10. listopadu 2008. Společně jsme tu byli přes čtyři roky, společně jsme úspěšně prošli ságou a společně jsme došli až do konce.

Těžko říct, jestli se tu objeví ještě nějaký článek někdy v budoucnu, ale blog určitě mazat nebudeme. Jsou tu doslova tisíce článků, překlady rozhovorů, fotky, stillsky,... Jsou to vzpomínky, které chceme, aby tu zůstaly.

Samozřejmě vám chceme poděkovat za přízeň, skoro půl milionové číslo na počítadle je pro nás velký úspěch.

Pokud i nadále chcete sledovat novinky o Kristen Stewart nebo Robu Pattinsonovi, můžete si uložit do oblíbených tyto dva odkazy a tyto dvě facebookové stránky:


Narozeninové video pro Kristen!

13. března 2013 v 20:43 | Ajjinka
Jsi fanouškem Kristen a máš trochu bláznivého ducha? Chceš být součástí narozeninového videa pro Kristen? Není na tom nic těžkého. Stačí, když budeš mít po ruce tužku, papír a foťák. Na papír napiš pro Kristen narozeninové přání a pak se s ním vyfoť! Fantazii se meze rozhodně nekladou, takže pokud tě napadne i jiný způsob, jak přání vyrobit, je to jen na tobě. Fotky, grafika, cokoliv, co bude vaše vlastní práce, se může do videa přidat. Důležité je, aby se to týkalo blížících se 23. narozenin Kristen Stewart, které oslaví 9. dubna.

Do půlky března bych byla ráda, aby se s videem začalo, ale přímý deadline vám dávat nebudu, alespoň zatím ne.

Budu šíleně ráda, když bude účast co nejvyšší, takže pokud znáte dalšího človíčka, který by byl ochotný se zapojit, pošlete mu odkaz a šiřte tuhle informaci dál.

Zatím je to projekt jen CZ a SK fanoušků, ale v případě malého zájmu bych do toho zapojila i naše zahraniční přátele. I když... pořád doufám, že to hravě zvládneme sami!

A co musíte udělat, aby se ke mně Vaše fotka dostala?

- Pořídit fotku :))

- Poslat ji na e-mail: kristenstewartblogcz(zavinac)gmail.com s předmětem B-DAY VIDEO

- Trpělivě vyčkat, dokud video nebude postnuté na YouTube

Odesláním e-mailu s fotografií zároveň souhlasíte s tím, že bude použita v nekomerčním videu. Pokud si nepřejete, aby byl na fotce vidět Váš obličej, tady je pár návrhů, jak se to dá provést i bez toho :))

Nový blog v affiliates!

19. prosince 2012 v 19:56 | Ajjinka
Ode dneška v levém sloupci menu najdete novou ikonku spřátelených stránek. Jde o nový blog o Kristen Stewart, taková malá zadní vrátka, jak Vás nepřehlcovat zprávami o ní, když zatím žádné jiné nejsou. Budou tam všechny novinky, které zveřejňuju i na FB, pěkně a přehledně na jednom místě :)

Zatím jsem tam přenesla novinky od října 2012, přidělala přehlednou filmografii, rubriku se všemi oceněními/nominacemi a krátkou biografii :))

Doufám, že se Vám blog bude líbit a sem tam se na něm stavíte :))

Podělte se o dojmy z BD2

15. listopadu 2012 v 12:31 | Lada

Půlnoční premiéra posledního Twilight filmu je za námi, pojďme tedy v komentářích rozebrat, jak se nám film líbil.

Přidejte i váš osobní názor na to, jaký film se z celé ságy povedl nejvíc. Byla to druhá část Breaking Dawn? :-)

Kristen Stewart CZ/SK Fans

22. srpna 2012 v 19:02 | Ajjinka
Nová facebooková stránka pro všechny fanoušky Kristen Stewart. Všichni jsou vřele vítáni! :)


Nový layout

25. června 2012 v 0:04 | Ajjinka
Jak už Ladu předpověděla a jak jste si jistě všimli, na blogu je nyní nový layout. Vše by mělo správně fungovat a, doufám, správně se zobrazovat. Dlouho jsme tu měly světlé a barevné laye, tentokrát jsme se rozhodly pro radikální změnu :)
Nic takového by se ale nestalo, kdyby nám nepomohla úžasná Danielle z n-reed.com, které bych tímto chtěla mockrát poděkovat, že nám layout vyrobila, a zároveň jí pogratulovat, že se z našich neustálých vrtochů nezbláznila :))
Pokud by se vám něco špatně zobrazovalo, stačí napsat komentář a my na to mrkneme. Užívejte si nový šmrncovní look :))

Je to pejsek hodnej, přítulnej, jen ta pětistovka mu nejde

24. června 2012 v 17:51 | Lada


Míříme do cílové rovinky celé Twilight ságy, a tak jsme se rozhodly pro změnu. Ano, ještě dnes tu bude nový layout :)

Velká silvestrovská párty!

31. prosince 2011 v 13:31 | Ajjinka
* Článek obsahuje obrázky ve formátu gif. Pokud máte pomalejší připojení internetu, nechte článek chvíli otevřený, aby se animace mohly načíst.


No ahój! Pamatujete, jak jsme to tu loni parádně rozjeli?


Ehm, dobře, neurazím se jenom proto, že jste byli pěkně na šrot. Minulej rok tu přeci byla párty!


Alice?! Ajjinka!!! Kolikrát ti to mám ještě říkat? Ajjinka!


Tak fajn, no. Spíš si to vybavíte pod něčím jiným... Byl Silvestr, stejně jako dneska! Tak co, už se chytáte?


Vždyť to bylo tak krásný! Nechápu, jak jste na to mohli zapomenout...


No přece proto, abyste návštěvníkům Stmívání.blog, i když na nás hážou bobka, popřáli něco hezkýho do novýho roku, ne?


Tak dost! Nebudu tu řešit, že máte všichni z loňskýho roku pořádný okno! I když chápu, že je asi lepší, že si některý věci nepamatujete...


Bylo to dost drsný, co?


Tayi, teď jsi na to kápnul. Párty, tu rozjet umíte. Takže co s tím? Dáme nějaký to novoroční přání? ;)


Jo, Robe, je vidět, že jsi Angličan. Vždy připravený! Tak jdeme do toho? Ok.


Všem návštěvníkům, ať už těm stálým nebo těm, co sem jen náhodou zabloudili, chceme do nového roku popřát...
Hodně lásky.


Štěstí.


Zdraví.


Spokojenosti.


A hlavně, aby se Vám splnila všechna Vaše přání. Ať už jsou jakákoliv.


Nepřehánějte to s pitím. Nikdo přeci nechce, aby Vám bylo špatně.


Ale i tak oslavte rok 2011, který neuvěřitelně rychle utekl, se zaslouženou grácií. Stejně jako tahle naše nešvédská trojka.


Nezapomeňte na sebe dávat pozor, a v případě bitky si dobře rozmyslete, jestli Váš soupeř není silnější.


A zítra, už v roce 2012, se tu zase sejdeme! Budeme se na Vás těšit, protože bez Vás bychom tu nebyli.


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Přejí Ajjinka a Lada

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 7:00 | Ajjinka
Píšu už čtvrtou verzi vánočního článku - ne, nejsem magor, jen mi to prostě nejde. První byl moc umělej, přiznávám, druhej moc vulgární, to sice nepřiznávám, ale budiž, no a ten třetí byl moc krátkej a nevýstižnej, to uznávám taky. Takže je tu čtvrtá varianta, která se, doufejme, zveřejní.

Po roce jsou tu zase Vánoce, někdo se na ně celej rok těšil, někdo z nich měl celej rok hrůzu. Je mi celkem jedno, do jaký skupiny patříte právě vy, ale všem bych chtěla jménem celýho blogu popřát příjemný prožití vánočních svátku, hlavně pohodu a nohy v teple.

Ted si možná říkáte, že je úvod delší než samotný sdělení, jo, to máte pravdu, ale koho to zajímá? Jsou přece Vánoce ;):D

Odcizení českého plakátu

12. října 2011 v 11:18 | Ajjinka
Společnost Bontonfilm dělala, co mohla, aby první oficiální plakát mohl do českých kin vtrhnout co nejdříve, ale nějaký příliš horlivý fanoušek nedodělanou verzi plakátu odcizil. Ta teď putuje po českém internetu. My toto chování rozhodně podporovat nebudeme a o to samé poprosíme i vás.
Plakát tu bude zveřejněn až ve finální verzi, kterou studio samo oficiálně představí.

OT..

7. září 2011 v 16:35 | Lada
Asi už víte, co se dneska stalo v hokejovém světě a já chci jménem blogu vyjádřit soustrast rodinám a známým zesnulých. Nejenom českých hráčů, ale všech. Pro mě je pořád neuvěřitelně těžké si uvědomit, že už je nikdy na ledě neuvidím.

Odpočívejte v pokoji.

:(

Hádej, kdo jsem!

22. srpna 2011 v 12:58 | Ajjinka, Lada
Ahoj!:) Napadla nás jedna taková věc, jak bychom blog mohly udělat víc osobním. O nás v podstatě nic nevíte, což je docela škoda. Neříkáme, že chceme, abyste znali naše rodná čísla, ale kdyby vás něco zajímalo, můžete se nás zeptat:)


Ale nejdříve bychom chtěly zjistit, jak nás vlastně vidíte vy - návštěvníci, kteří (snad) čtou naše články a sledují vše okolo.

- Kolik myslíte, že nám je? Jak jsme se k Twilight vůbec dostaly? Nebo co ve skutečném světě děláme?:)

Tipujte, jsme zvědavé, jak moc dobře nás máte odhadnuté!

- Kdybyste chtěli napsat něco o sobě, budeme jedině rády. Nechceme žádné intimní a příliš osobní informace, ale třeba jak se jmenujete, kolik vám je let, odkud jste… Je toho spousta:)

Doufáme, že se zapojí co nejvíce návštěvníků, protože nás váš názor na nás opravdu zajímá:)

Tak se ukažte, co ve vás je!

Jedna provozní

19. srpna 2011 v 18:26 | Lada, Ajjinka

Jak víte, tak všechny nové fotky z Breaking Dawn (a dělaly jsme to tak i u předchozích dílů) dáváme to celého článku, abychom se vyhnuly tomu, že sem přijde někdo trpělivě-čekající-do-premiéry-nechtějící-nic-vidět a pak nás bude proklínat. Jenže ani nevíme, jestli tady někdo takový je.

Takže otázka zní: nový materiál z BD viditelně, či i nadále do celého článku?

Díky za odpovědi.

Confessions of Broken Hearts

8. srpna 2011 v 21:00 | Ajjinka, Lada
Všechny vás zdravíme;) Tento článek se ani tak netýká Twilight jakožto blogu samotného. Poslední dobou se nám čím dál častěji stává, že na své články narážíme na místech, kde bychom vůbec neměly...


Nejdříve jsme povolovaly, aby se články kopírovaly se zdrojem. Jenže když přijdete na něčí blog a na něm jsou vaše články dokonce se stejným nadpisem, jednoho to naštve... Možná je to staromódní názor, ale myslím si, že blog je především o zobrazení individuality blogera. Jak se ale něco takového může poznat, když bloger není autorem většiny článků? Nijak. My osobně si nedokážeme představit, že bychom do článku neprolnuly kus ze svý osobnosti - ať už je to styl psaní, výběr nadávek či intenzitu sprosťáren... K čemu je mi to, že se vystavuju s něčím, čeho nejsem autorem? K ničemu, pokud nejste jen nějakej pošahanej pozer.


Víme, že některým se to do hlavy nedá natlouct ani násilím, ale tímto článkem chceme vyjádřit, že nesouhlasíme a opravdu si nepřejeme, aby se cokoliv ze Stmívání.blog.cz kopírovalo za jakýmkoliv účelem.


Každý má svou hlavu, každý je schopný se v rámci mezí vyjadřovat. Tím, že dokáže zmáčknout CTRL+C a CTRL+V a zkopírovat pracně překládané rozhovory a někdy obtížně sháněné informace, nedokazuje, že je borec. Minimálně pro nás ne.


Ať si každý sáhne do svědomí, bylo by vám příjemné, kdybyste vaši práci nacházeli všude kolem?
Pevně doufáme, že naše přání budete respektovat. Pokud i nadále budeme nacházet články, jaké jsem popisovala, budeme takovéto blogery nahlašovat administrátorům.

Ještě malý vzkaz pro Ronnie: My nikdy nelezeme na stránky, nezmáčkneme kopírovat a nevložíme to sem. Není to náš styl, nikdy nebyl a nikdy nebude.
- Ajjinka a Lada


Zdravíme...

28. července 2011 v 22:20 | Ajjinka, Lada

Brej večír, lidi-co-sem-ještě-pořád-chodíte! Zdravíme vás... divný, co? No dobře, nechte si svoje poznámky pro sebe, prostě píšeME. PíšeME - tím je myšleno, že jako dvě. Obě dvě! Vostrý, co?! No prostě... sedí vedle mě Ladu a divně na mě kouká. Právě posloucháme Jimmy Eat World a napadlo nás, že bychom vám premiérově mohly napsat společně. Chápete, nějaký normální článek, jenže to nejde, když jste byli v kině na Bad teacher (Zkažená úča).
Ladu nejdřív nechtěla, protože tušila, že celou dobu budu áchat nad Justinem Timberlakem (Justine, miluju tě!!!:D), ale pak... přišlo osvícení. Pařba v Bangkoku dostala kopačky (mrzí nás to, Zachu!).


Abyste si nemysleli, že marníme váš čas (což jsme dělaly doteď:D), tak vás lehce seznámíme s tím, jak kurevsky (fakt díky, Fuckwarde!) dobrý to bylo!

Chápete?!:D
A na závěr si dáme znělku.

300 000!!!

20. července 2011 v 0:52 | Ajjinka
10. listopadu 2008 přesně v 19:59 to začalo. Ptáte se co? Obleva. Ne, kecám!:D Byl tu zveřejněn úplně první článek... Na blogu se během té doby vystřídalo pět různých blogařek (zdravím, Eral, Ree a Leat!:)). Teď ho táhneme my s Ladu.
Byly sem investovány mraky práce, času a vztekání (to když si ten pojebaný systém dělal, co chtěl!) a i přes to, že občas máme chuť se vším třísknout, to číslo, 300 000, nás probírá zpátky a říká, že to neděláme asi tak úplně zbytečně.
Takže ve zkrácený verzi, protože nikdo samozřejmě nechce brečet, asi takhle:

VŠEM MOC DĚKUJEME!!!

Cedric Cullen Approved

13. července 2011 v 20:32 | Lada, Ajjinka

Abychom podpořily slova Ruperta Grinta, že mezi Harry Potterem a Twilight ságou není žádná rivalita, tak chceme popřát těm, kteří dnes o půlnoci (a zítra, pozítří, za měsíc..) jdou do kina na poslední díl HP příjemný filmový zážitek, žádné zklamání, plno slz (go for it, určitě nebudete jediní :)), no, zkrátka abyste si to užili!

No jo, nemůžeme si pomoct..

Bez-Hranic.cz

7. července 2011 v 13:07 | Ajjinka

Zdravím všechny! :) Jsou prázdniny (teď by měl přijít ten nadšený jekot, protože jsou přeci prázdniny!!, no dobrá, už asi nedoslýchám, to bude tím věkem...:D), venku se počasí střídá a dělá z nás debily a někdy nás nutí zůstat doma, i když bychom byli nejradši někde úplně jinde. Pro ty z vás, kteří by se třeba nudili, a zároveň patří k náruživým čtenářům, tu máme odkaz na web, kde se můžete zabavit i na dlouhé hodiny.
Desítky autorů, desítky povídek, stovky kapitol, mraky jednorázovek,...všechno čeká jen na vás.
Každý se tu v něčem najde, to mi věřte. Můžete se zabavit povídkami na téma Vampire diaries, namakaných chlápků z Bratrstva černé dýky, či Harryho Pottera. Příběhy mafiánkých chlápků, které si zaručeně zamilujete, upířiny snad na všechny způsoby, příšery, nadpřirozené bytosti, nepoučitelné holky, poezii,...
Pokud nemáte co číst a Twilight FanFiction už vás tolik nebaví, zkuste zajít na návštěvu právě tam:)

Chcete být Twilightářem? - Vyhlášení

1. července 2011 v 9:23 | Lada, Ajjinka
Předem ještě musíme říct, že nás vaše odpovědi moc potěšily a že nám vůbec nezáleží na tom, že nebyly všechny úplně správné. Původně jsme myslely, že si na nás někde počkáte, abyste nám mohli ručně vysvětlit, jaké stupidní otázky pokládáme, naštěstí se to nestalo - za což jsme fakt rády:D

Hm... Chcete vědět, kdo měl nakonec nejvíce správných odpovědí? Tm...tm... (chvilka napětí!:D)... Naší výherkyní se stává - a zároveň dostává možnost udělat si na našem webu reklamu (nepodporujeme však žádné erotické severy!:D) - Lipi4!

Gratulujeme!

A jen taková lehčí otázka pro všechny: Chtěli byste další kola podobných kvízů?:)


Nu, a jestli vás zajímá, jaké byly správné odpovědi v našem malém kvízu, najdete je v celém článku!:)

Chcete být Twilightářem?

28. června 2011 v 21:47 | Lada, Ajjinka
Zdravíme všechny!:) Prázdniny pomalu začínají a nám vrtalo hlavou, čím bychom ten konec školního roku mohly ještě víc zpestřit. Tu nápaditější (Ladu, seš boží!) napadlo, že bychom mohly udělat nějaký "vědomostní testík".

Denně vás zásobujeme novinkami a zajímavosti ze světa Twilight, ale jak se v něm orientujete vy?:) Ukažte, co ve vás je!

Nehrajeme o žádné hodnotné ceny, jde nám o zábavu (takže není potřeba googlit správnou odpověď :-)). Pokud by měl výherce vlastní blog, může si u nás udělat článek s reklamou (muhehe, závist), takže neváhejte a šup do celého článku, kde na vás čaká 10 - záludných, i méně záludných - otázek.

Teď ještě trochu k pravidlům:
- Odpovědi piště do komentářů, když nebudete nějakou vědět, tak prostě tipněte.
- Komentáře se nebudou ostatním soutěžícím zobrazovat, takže nehrozí, že by někdo mohl opisovat:)

Psát odpovědi můžete do tohoto pátku.

Pokud se vám se toto zpestření zalíbí, nebudeme se bránit dalším kolům.

Všem přejeme hodně štěstí a těšíme se na právě vaši účast!

A ještě jednou opakujeme, že se v podstatě o nic nesoutěží, jde jen o pobavení.


No.. zase tolik asi ne.

 
 

Reklama