Hostitel

Hostitel na Comic-Conu

14. července 2012 v 21:45 | Ajjinka
I Hostitel se na Comic-Conu dočkal svých několika málo minut - po fanouškovském panelu Breaking Dawn byl v sále uveden hrubý střih jedné ze scén. Bohužel žádné video nemáme, ale podle reakcí návštěvníků byla ukázka povedená. V hale H byl přítomen i režisér filmu Andrew Niccol.
A hlavně je tu jedna nová stillska s Melanie (Saoirse Ronan), Jaredem (Max Irons) a Jamiem (Chandler Canterbury):


Trailer k The Host

22. března 2012 v 22:54 | Ajjinka
První trailer k The Host najdete ZDE.

Trailer The Host jit ve čtvrtek!

19. března 2012 v 23:29 | Ajjinka
Stephenie na svých webovkách zveřejnila datum traileru The Host, který má premiéru příští rok v březnu, a ať se to zdá jakkoliv nemožné, premiéra traileru je již TENTO ČTVRTEK!

Jareda si zahraje Max Irons

10. listopadu 2011 v 23:03 | Ajjinka

Jareda Howea si v Hostiteli zahraje Max Irons, kterého můžete znát z filmu Catherine Hardwicke Červená Karkulka.

Ukázka z bonusové kapitoly Hostitele

7. dubna 2010 v 20:09 | Lada
Jak už jsem vás informovala v tomto článku, Stephenie Meyer se rozhodla vydat bonusovou kapitolu knihy Hostitel. Díky zveřejnění krátkého úseku tohoto bonusu se ale již teď dozvídáme, z jaké části knihy kapitola je. K přečtení ho najdete v celém článku (originál i překlad). Raději už teď upozorním, že bonusová kapitola patří mezi kapitolu 58. a 59, tedy na konec knihy.

Novinka pro čtenáře Hostitele

26. března 2010 v 21:33 | Lada
Host

Tak zase jednou můžeme Američanům něco závidět. 13. dubna se tam totiž začne prodávat kniha Hostitel s bonusovou kapitolou. Stephenie tento bonus měla v hlavě už déle, napsala ho ovšem až při práci s producenty. V případě, že máte účet na Amazonu, byli byste ochotni zaplatit za knihu podruhé a nevadí vám angličtina, zde si ji můžete předobjednat.

Hostitel

30. září 2009 v 11:56 | Erala
Hostitel.
Když se řekne tohle slovo, co si vybavíte? Po pravdě... já Terminátora a Hvězdnou bránu. Kdyby mi ale někdo řekl: "Ne, ty hloupá! Myslím tu knihu od Meyerové!" tak by se mi vybavila vůně jeblečného čaje se skořicí, protože dobré knihy mám spojené i s něčím jiným. Sedm dílů Harryho Pottera s vůní čokoládové svíčky od kamarádky, Stmívání a další díly zase s vůní mořské soli, s všudypřítomným sluníčkem a se zvukem desítek štěbetajících hlasů ostatních lidí.
Všichni jistě víte, že Hostitel je další kniha od Stephenie Meyerové a já jí, právě před chvilkou, dočetla.

Malá vsuvka, alá Hostitel

14. srpna 2009 v 20:39 | Alice
Včera 13.8.2009 vyšel v ČR Hostitel, další román autorky nám dobře známé ságy.

Hostitel v ČR

4. srpna 2009 v 18:27 | Alice
14.8.2009 - tedy už za deset dní u nás vychází kniha Hostitel. Vydá ji nakladatelství Tatran.
Kdo nevíte k této knize nic dalšího, tak je to dílo Stephenie Meyerové, které nemá nic společného s upíry. Nyní jsou to mimozemštané :)

Anotace:
Melanie Stryderová se odmítá vzdát.
Náš svět napadl neviditelný nepřítel. Lidé se pro tyto mimozemšťany mění na pouhé hostitelské tělo; jejich mozek ovládne vetřelec, ale tělo zůstává netknuté a zdánlivě beze změny pokračuje v předchozím životě. Obětí mimozemšťanů se rychle stane drtivá většina lidstva.
Když vetřelci dopadnou i Melanii, jednu z hrstky přežívajících "divokých" lidí, dívka vůbec nepochybuje, že nastal její konec. "Poutnice" - její vetřelecká "duše" - která teď ovládla Melaniino tělo, dostala předem varování před problémy existence v člověku: změť pronikavých emocí, příliš mnoho smyslů, vypjatě živé vzpomínky. S jednou potíží však Poutnice nepočítá: předchozí obyvatelka těla se odmítá vzdát vlády nad svou myslí, i když tělo jí už nepatří.
Poutnice bádá v Melaniiných myšlenkách a doufá, že objeví příčinu nezdolného lidského vzdoru. Místo toho Melanie naopk zaplní mysl Poutnice vzpomínkami a podobou milovaného muže - Jareda, který se dosud někde skrývá před vetřelci. A jelikož Poutnice se nemůže oddělit od Melaniiny tělesné touhy, sama začne prahnout po muži, jehož má odhalit. Když vnější okolnosti přinutí Poutnici a Melanii, aby uzavřely nedobrovolné spojenectví, vydají se spolu na nebezpečnou a nejistou pouť za mužem, kterého obě milují.
 
 

Reklama