Film Rozbřesk - část II.

BTS video 'Edward loves babies'

1. března 2013 v 18:31

Podívejte se, jak se natáčel druhý díl Breaking Dawn

22. února 2013 v 18:16
Objevují se první videa z DVD Breaking Dawn part 2 a je opravdu na co koukat :-)

Bojové scény, absolutně neatletický Robert Pattinson:


Páka:


Bella se dozvídá o přezdívce Nessie:

Nová stillska z BD2

15. prosince 2012 v 0:59 | Ajjinka

Nový TV spot - Holiday

12. prosince 2012 v 11:12 | Ajjinka

Co uvidíme na DVD BD2?

7. prosince 2012 v 22:16 | Ajjinka

Zatím není známo přesné datum, kdy DVD BD2 vyjde v Americe (šeptá se o 16. únoru), natož kdy vyjde u nás, ale francouzská verze Amazonu DVD nabízí od 14. března 2013. A proč to sem píšu? Protože už víme, čeho se na jednotlivých verzích DVD dočkáme, je dost pravdědodobné, že stejné to bude jak u amerického DVD, tak i u toho našeho. I když... jeden nikdy neví :D

3 DISKOVÉ DVD A 2 DISKOVÝ BLU-RAY
Disk 1
- prodlouženou verzi Breaking Dawn, part I. (7 minut navíc)
- Breaking Dawn, part II.
Disk 2
- komentář Billa Condona
- Video o vytváření BD (60-90 minut)
- z natáčení BD1 - BD2 (5-7 minut)
- z natáčení hudebního doprovodu
Disk 3
- upíři a jejich schopnosti
- upíři a jejich životní příběhy
- Aro a Volturiovi

OBYČEJNÉ DVD A JEDNODISKOVÝ BLU-RAY
- Breaking Dawn, part II.
- komentář Billa Condona
- Video o vytváření BD (60-90 minut)
- z natáčení BD1 - BD2 (5-7 minut)
- z natáčení hudebního doprovodu

Nová stillska Edwarda a Belly

3. prosince 2012 v 23:57 | Ajjinka

Další nové fotky z BD2

30. listopadu 2012 v 18:56 | Ajjinka

Bill Condon pro MTV

27. listopadu 2012 v 20:19 | Ajjinka
MTV zveřejnilo nové video s Billem Condonem, ve kterém mluví o tom, jak se připravovaly závěrečné titulky, které měly být takovým malým sbohem pro fanoušky.


Také se zmiňuje o možných bonusech na DVD, je tu prý pár dalších scén, které zachycují cestu Volturiových do Forks, pak scéna, kdy Bella trénuje k boji a kde ji Edward učí ten badass kopanec, který jsme viděli v závěrečné bitvě. Také o proslovu, který na bitevním poli měl Garrett. O slavné scéně s miskou s Jacobem a Rosalií se ale nezmiňoval.

VIDEO ke zhlédnutí

8 stillsek z BD2 + 20 dalších

27. listopadu 2012 v 19:10 | Ajjinka


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dopis pro fanoušky od Billa Condona

26. listopadu 2012 v 12:42 | Ajjinka

Zdravím naši celosvětovou Twilight rodinu.

Z letadla z Madridu do Berlína vám znovu píšu, tentokrát ve chvíli, kdy konečně uvidíte výsledek toho, na čem jsme tak intenzivně pracovali. Je těžké uvěřit, že po dnešní premiéře v Berlíně bude moje TWILIGHT cesta u konce. Jsou to skoro tři roky, co jsem vám poprvé napsal. Jsem velmi hrdý na to, co jsme od té doby společně stvořili, a doufám, že ČÁST II plně splní vaše očekávání velkého finále Stepheniiny ságy. Držím palce, abyste se alespoň trochu ubránili spoilerům. Abyste se mohli těšit na zvraty a překvapení, která jsme pro vás připravili.
Znovu vám děkuji za to, že jste mi dali možnost cítit se součástí vaší fanouškovské online rodiny… za to, že jste spali ve frontách v San Diegu, za smích v hale H… za to, že jste přicestovali z takových dálek, abyste se k nám přidali v LA, k poslednímu stanovému městečku, k letošnímu Fan Campu. Děkuji za důvěru, se kterou jste mi do rukou vložili část něčeho, na čem vám tolik záleží - snažili jsme se každému detailu věnovat pozornost s vaší vášní. Nemyslím si, že se někdy budu stydět za to, že nás první natáčecí noc v Riu špehovali Twilight fanoušci z celého světa. Díky fotkám Belly a Edwarda z jejich líbánek, které byly postnuty online, jsme byli upozorněni na to, že chybí zásnubní prsten… (Omlouvám se - znovu!)
Stejně jako vy všichni, to, co si odnesu z doby, kterou jsem strávil ve Forks, jsou skvělá přátelství - s našimi talentovanými herci, novými tvůrčími partnery jako je třeba Melissa Rosenberg (scénáristka), Guillermo Navarro (kamera) a Phil Tippett (speciální efekty). Doufám, že se všemi zůstanu v kontaktu a že s nimi budu brzy opět pracovat na vysněných projektech. V LA, při pondělní premiéře, Phil řekl, že bychom měli udělat "krvavý, velký film s monstry." Ale šlo by tam zasadit muzikálové číslo?
Uvidíme se v kině.

Navždy,
Bill


Díky za to, že děláte Twilight domovem. Bill Condon.

Dvě nové stillsky

24. listopadu 2012 v 19:46 | Ajjinka


Behind the Scenes s vlky

23. listopadu 2012 v 19:12 | Ajjinka

Carter Burwell o psaní ukolébavek

22. listopadu 2012 v 20:21 | Ajjinka

Na oficiálním webu Cartera Burwella, autora score k Twilight a oběma částem Breaking Dawn, se objevil článek o vytváření hudby k druhé části. Celý si jej můžete přečíst zde, milý úryvek týkající se ukolébavek, máte tu :)

"Hudbu pro Breaking Dawn, part 2 jsem začal psát víc jak dva roky před jeho premiérou. Režisér, Bill Condon, navrhl, že jako Edward v prvním filmu hrál Bellinu ukolébavku, měl by teď stvořit ukolébavku pro svou dceru Renesmee.
To znamenalo, že jsem ji musel napsat ještě předtím, než se začala natáčet druhá část, která se ale natáčela zároveň s tou první. Ukolébavku chtěl Rob Pattinson zahrát před kamerou, musel jsem napsat něco, co by Rob mohl zahrát a měl čas na to se to naučit. Pár týdnů před tímhle Billovým návrhem jsem zjistil, že sám budu mít malou holčičku. Skladbu jsem tak nevyhnutelně psal s myšlenkami na svou vlastní dceru, stejně tak jako na tu Edwarda a Belly. Je to skoro stejné jako příběh Belliny ukolébavky, která byla původně napsána pro mou ženu. Z nějakého důvodu tu je jakási paralela mezi mým a Edwardovým životem."

Videoklip 'All I've Ever Needed'

17. listopadu 2012 v 0:14 | Ajjinka

Pár nových fotek v HQ

16. listopadu 2012 v 22:21 | AjjinkaPrvní čísla pro Breaking Dawn, part II.

16. listopadu 2012 v 19:12 | Ajjinka
Díky serveru Variety tu máme první číšla pro druhou část Breaking Dawn. Za půlnoční premiéry si film vytěžil 30, 4 milionů dolarů (v přepočtu tedy zhruba 680 milionů korun), což jej dělá druhým nejvýdělečnějším filmem v historii. První místo si stále drží druhá část Harryho Pottera a Relikvií smrti, která za půlnoční premiéry získala studiu Warner Bros 43,5 milionů dolarů.

Jenom za tuto středu si v šesti zemích Evropy Breaking Dawn přišel na 13,8 milionů dolarů. Všichni jsou nyní zvědaví, jak na tom budou výdělky prvního promítacího víkendu.

Nová videa z natáčení BD2

16. listopadu 2012 v 13:33 | Lada

Jeden...

13. listopadu 2012 v 19:04 | Ajjinka

6 nových fotek z BD2

13. listopadu 2012 v 16:21 | Ajjinka

Zbývají 3 dny!

11. listopadu 2012 v 18:29 | Ajjinka
 
 

Reklama