Další filmové projekty

Kristen si zahraje ve filmu Focus!

9. prosince 2012 v 1:03 | Ajjinka
Velká novinka! 3. listopadu jsem tu psala o možném projektu, který by Kristen mohl v budoucnu čekat. Nyní sama Kristen potvrdila, že zvěsti byly pravdivé!

Opravdu si zahraje ve filmu FOCUS s Benem Affleckem.

"Můžu ty zvěsti potvrdit. Jde o komedii. Vážně se na to těším. Natáčet začínáme v dubnu," říká. "Ráda bych do té doby našla nějaký mikro-projekt, protože duben je přece jen daleko."

Pro připomenutí: Kristen si střihne roli v připravované komedii Focus, která by měla pojednávat o zběhlém podfukáři, který pod svá křídla vezme mladou atraktivní ženu, která je v podfukářském životě nová. Věci se ale zkomplikují, když jejich 'vztah' začne být romantický, protože v jejich světě, kde se lže a podvádí, na to není místo. Komplikace nastanou, když se spolu v budoucnu opět potkají.

Ve filmu by si měl zahrát Ben Affleck, scénáře a režie by se měli ujmout Glenn Ficarra a John Requa, kteří společně pracovali na Crazy, Stupid, Love.

Data propagace OTR po USA

4. prosince 2012 v 0:04 | Ajjinka

Propagace On the Road po USA ještě zdaleka nekončí, Kristen teď čeká rovnou několik akcí:
  • 5. prosince - promítání OTR v LA + Q&A panel
  • 6. prosince - promítání OTR v LA + after party
  • 10. prosince - Late Late Show s Craigem Fergusonem
  • 13. prosince - premiéra OTR v NYC + tiskovka

Nový film pro Kristen?

3. listopadu 2012 v 1:33 | Ajjinka
Na webu Variety se objevila informace, že by si Kristen mohla střihnout roli v připravované komedii Focus, která by měla pojednávat o zběhlém podfukáři, který pod svá křídla vezme mladou atraktivní ženu, která je v podfukářském životě nová. Věci se ale zkomplikují, když jejich 'vztah' začne být romantický, protože v jejich světě, kde se lže a podvádí, na to není místo. Komplikace nastanou, když se spolu v budoucnu opět potkají.

Těžko říct, zda se s touhle informací dá pracovat, ale protože se Kristen svěřila Joshovi z MTV, že by se informace o jejím dalším projektu mohly objevit příští týden, nebo za čtrnáct dní, je možné úplně všechno.

Ve filmu by si měl zahrát Ben Affleck, scénáře a režie by se měli ujmout Glenn Ficarra a John Requa, kteří společně pracovali na Crazy, Stupid, Love. Jakmile bude něco potvrzeno, určitě to bude viset i tady :)


A PS: Ve filmu s Robem Queen of the Desert si zahraje Jude Law!

Další projekt pro Roba

17. října 2012 v 12:19 | Ajjinka

Podle serveru Deadline se Rob upsal k dalšímu filmu, ve kterém si zahraje s Carey Mulligan. Film podle skutečné události vypráví o femme fatale, která se svým přítelem unese nejbohatšího muže ve městě, pohřbí ho pod zemí a vyžaduje výkupné. Rob má ztvárnit roli Jimmyho, který do zločinu není zapletený.

Scénář napsal Brad Ingelsby a režie se ujme James Marsh, který získal Oscara za dokumentární film Man On Wire.

Nová scéna z On the Road

3. září 2012 v 23:54 | Ajjinka
Dean Moriarty (Garrett Hedlund), Marylou (Kristen) a jejich skoro-novoroční-tanec, který znáte z traileru a ukázek :)

Potvrzeno: Kristen bude na TIFF 2012

22. srpna 2012 v 12:19 | Ajjinka

Bylo potvrzeno, že Kristen opravdu dorazí na Toronto International Film Festival 6. září, jak už tu jednou bylo.
Červený koberec: 7. září, 3:00

Další film pro Roba?

15. srpna 2012 v 0:15 | Ajjinka
Rob si svou větu, že v nadcházejících pěti letech chce hodně pracovat, vzal opravdu k srdci. Na obzoru je další film Queen of the Desert pod režií Wernera Herzoga (Temný úsvit), ve kterém by si měl Rob střihnout roli T. E. Lawrence, Lawrence z Arábie, britského plukovníka, který se proslavil jako organizátor arabského povstání proti Turecku v roce 1916. Film by se měl soustředit na život Gertrude Bell, kterou si má zahrát Naomi Watts (King Kong, 2005).

Natáčet by se mělo v Anglii a Jordánsku.

- Dále je tu info o filmech The Rover, jehož natáčení začne v lednu 2013, a Mission: Blacklist, který se v Íráku bude natáčet v létě 2013.

Kristen si nezahraje v Cali

9. srpna 2012 v 11:24 | Ajjinka
Magazín Variety potvrdil zprávu, která určitě zarmoutí všechny fanoušky Kristen. Ta si totiž v připravovaném thrilleru Cali nakonec nezahraje. Nebyl uveden žádný důvod, který bych vám tu nějakým způsobem mohla přetlumočit. Ať už však byl důvod jakýkoliv, věřím, že byl pádný. Někdy to chce zkrátka čas. O tom, kdo by ji měl ve filmu nahradit, se zatím neví.

Alespoň přidávám dvě nové fotky z Cannes z magazínu Marie Claire US.


Pár podrobností o připravovaném The Rover

27. července 2012 v 13:59 | Ajjinka
Připravovaný film The Rover, ve kterém si zahraje Rob a o kterém jsem tu již psala, dostal zelenou. Natáčení by mělo začít koncem ledna 2013 a mělo by trvat devět týdnů - sedm týdnů se bude natáčet v lokalitách jižní Austrálie, dva týdny pak interiéry ve studiích Adelaide. Rozpočet by měl být lehce přes 12 milionů dolarů.

Rob si ve filmu zahraje Reynoldse, bratra jednoho ze zlodějů, kteří ukradnou auto jednomu chlápkovi (Guy Pearce). Tomu se bude snažit pomoct získat auto zpět.

Režisérem je David Michôd (Království zvěrstev).

Pro novinky o filmu můžete sledovat web The Rover.

Nová stillska Kristen z On the Road

15. července 2012 v 15:10 | Ajjinka

Pokračování Sněhurky na spadnutí?

8. června 2012 v 21:16 | Lada

Je to pouze týden, co film Snow White and The Huntsman vstoupil do kin (a vydělal 118 milino dolarů) a už se mluví o jeho pokračování. Proslýchá se, že Universal Pictures opět vyjednávají s režisérem Rupertem Sandersem, pro něhož Sněhurka znamenala filmový debut, je to ale pozice scénáristy, která by měla být pozměněna. Právě scénář byl podle kritiků nejslabším článkem prvního dílu, studio tak údajně kontaktovalo Davida Koeppa, jenž má na svědomí scénáře k velkým filmům jako například Spider-Man, Mission: Impossible, Jurský park nebo filmy spojené s Kristen - Úkryt a Zathura: Vesmírné dobrodružství. Co se týče herců, Kristen i ostatní mají ve smlouvě závazek na dva filmy.

SWATH1


Magazín Premiere se zeptal Kristen na možné pokračování Snow White:

"Nechci říkat hop, dokud jsme nepřeskočili a určitě nemám žádné právo to říct, ale ano, jsme docela optimističtí. Všichni jsme na tento film pyšní, chceme pokračování. Pokud nebude, svět se nezboří, ale doufám v něj."

Nezbývá nám než čekat, jak se věci vyvinou :-)

První fotky Dakoty jako Effie Gray

8. června 2012 v 19:49 | Lada
Photobucket

Objevily se první oficiální fotky z historického dramatu 'Effie', ve kterém Dakota Fanning hraje hlavní postavu příběhu, jenž je založen na reálné události. Euphemia 'Effie' Gray byla mladá dívka, která se v době viktoriánské provdala za kritika Johna Ruskina (Greg Wise). Jejich manželství nebylo šťastné, a tak ho Gray anulovala a vzala si malíře Johna Everetta Millaise (Tom Sturridge). Tento milostný trojúhelnk byl předlohou pro mnoho oper a her. Velkou roli má ve filmu i Emma Thompson, která rovněž napsala scénář.

Film měl nejdříve problémy a byl žalován dramatikem Gregorym Murphym, který měl pocit, že scénář k Effie od Emmy Thompson byl příliš podobný jeho hře The Countess z roku 1999. Tento spor zdržel natáčení a původně zamýšlená Saoirse Ronan (představitelka Melanie/Wandy v Hostiteli) byla nahrazena Dakotou Fanning.
Photobucket

Kromě Effie natočila Dakota i další film v anglické produkci s názvem 'Now Is Good'. Snímek pojednává o mladé dívce umírající na leukémii, která si před smrtí napíše seznam věcí, jež chce stihnout - jednou z nich je ztráta panenství.Oba filmy mají premiéru plánovanou na období září - říjen 2012.

Rob si zahraje v 'The Rover'

7. června 2012 v 0:41 | Ajjinka

- Rob, režisér David Michôd a Guy Pierce -

Nejsem si jistá, jestli jsem sem tuhle novinku dávala, ale myslím, že ne. Mission: Blacklist nebude jediný Robův film, na který se chystá. Dalším je kriminální drama The Rover, které se bude natáčet v Austrálii. Rob si ve filmu zahraje Reynoldse, bratra jednoho ze zlodějů, kteří ukradnou auto jednomu chlápkovi (Guy Pearce). Tomu se bude snažit pomoct získat auto zpět.

Režisérem se stal David Michôd (Království zvěrstev).

A proč jsem si na to ted vzpomněla? Rob se o tomto filmu zmiňoval v nedávném rozhovoru: "Čekal jsem na konkurzu sedm hodin, ale dal jsem to. Vybrali mě, bude to skvělej film."

Úspěšný premiérový víkend pro Sněhurku

4. června 2012 v 17:54 | Lada

Film Snow White and The Huntsman měl v Americe 1. června premiéru a během uplynulého víkendu se dostal na první příčku box office s výdělkem 56 milionů dolarů (převedeno do naší měny něco přes jednu miliardu). Na druhém místě jsou s o polovinu nižším výdělkem Muži v černém, na třetím pak Avengers.

O Sněhurce psala na svém Twitteru napřklad i Katy Perry:

"Zrovna jsem viděla Snow White and The Huntsman. Byla to PASTVA pro oči a K Stew je badass! #víczpomalenýchzáběrůprosím"

A co vy? Už jste byli v kině? :-)

Další možný film pro Roba?

2. června 2012 v 11:21 | Ajjinka
Wyck Godfrey se v rozhovoru s MTV zmínil o novém projektu, do kterého možná půjde Robert Pattinson:

"Je tu kniha s názvem Profesionálové, což je nový krimi thriller, Rob ho četl a opravdu se mu líbil. Právě sháníme někoho, kdo by ho napsal (scénář). Je to trochu jako Bonnie a Clyde dnešní doby, a Rob by byl v téhle roli fantastický. Ale zatím je příliš brzo, uvidíme."
Bude to s omezením R nebo bude spadat pod PG-13?
"Možná omezení R, však víte, už je dospělý."

Nová fotka Kristen z On The Road

28. května 2012 v 20:28 | Lada


BtS stillska z Cosmopolis

27. května 2012 v 17:58 | Ajjinka
Už kvůli Davidovi doufám, že ta bouchačka byla jen maketa... :D


Nová BtS stillska z Cosmopolis + datum ČR a SR premiéry!

7. května 2012 v 21:39 | Ajjinka
Tolik typický obrázek Roba...:) S režisérem Davidem Cronenbergem.
Zároveň je známa premiéra pro Českou s Slovenskou republiku. Cosmopolis do našich kin vtrhne již 9. srpna!


Nové projekty Kristen a Roba

3. května 2012 v 20:34 | Ajjinka
Podle dosavadních informací to vypadá, že se Rob s Kristen rozhodně nudit nebudou. Oběma se naskytla šance pracovat na nových filmových projektech, kterou si nenechali ujít.

Kristen si zahraje jednu z hlavních rolí v thrilleru Cali, ve kterém ztvární Myu. Mya a její přítel Chris musí zmizet z města po tom, co prodávali fakeový snuff film. Po několika letech se Mya musí vrátit zpátky do města zachránit svoji mladší sestru, kde na ni a jejího přítele čekají jen samé problémy s bývalými obchodními partnery a vražednými porno hvězdami, které snuff filmy rozhodně nefakeují.

Rob si pro změnu zahraje v psychologickém thrilleru Mission: Blacklist, který bude popisovat dlouhou snahu o dopadení Saddama Husseina. Brzy se do Íráku vydá štáb, aby našel vhodnou lokaci pro natáčení. Jde o válečný film, kde je příběh zaměřený na hlavního hrdinu stejnojmenné knihy vyšetřovatele Erica Maddoxe, který napomohl k dopadení iráckého diktátora.

Filmy Roberta a Kristen v boji

21. dubna 2012 v 16:59 | Lada

Snímky On The Road a Cosmpolis byly oficiálně zařazeny do soutěže o nejlepší film festivalu Cannes, kde budou mít i svoji světovou premiéru. Filmový festival se koná od 16. do 27. května a je více než pravděpodobné, že se Kristen i Robert dostaví. Pro Roberta by to byla již druhá účast, Cannes navštívil v roce 2009.

Seznam všech soutěžních filmů zde.


 
 

Reklama