Beautiful Evil

Beautiful Evil - 10. kapitola

6. srpna 2011 v 21:20 | Ajjinka
Přidávám již dnes, protože zítra se to tu zase trochu zabordelí kvůli Teen Choice Awards:) Užijte si poslední kapitolu Beautiful Evil!


10. kapitola

Beautiful Evil - 9. kapitola

4. srpna 2011 v 22:06 | Ajjinka
Ahoj, ahoj, ahoj!:D Právě jsem přijela utrmácená z Prahy (nikdy byste nevěřili, jak cesta ČSAD busem může bejt náročná, obzvlášť vezme-li si nějaký spolucestující k sváče syrečky!), takže jsem si řekla, že když se zkazil den mně, zkazím ho i vám (muhehe!). Další, a zároveň předposlední, kapitola Beautiful Evil je právě naservírovaná!:))


"Beru tě za slovo, upíre!" :)
9. kapitola

Beautiful Evil - 8. kapitola

31. července 2011 v 18:23 | Ajjinka
Do konce Beautiful Evil nám zbývají tři kapitoly, takže tu máte další, abychom to zbytečně neprodlužovali (pořád žiju v marné naději, že sem chodí i nějaký testosteron). V téhle kapitole se pro změnu nic neděje a já bych ji nejradši smazala. Není nic horšího, než si po sobě číst starší věci s takovým časovým odstupem:D No, snad ji nějak zvládnete;))
Edwarde, budeš provokovat? Však ona ti to oplatí! :)
8. kapitola

Beautiful Evil - 7. kapitola

29. července 2011 v 13:26 | Ajjinka
Pátek, pátek... bláznů svátek!:) A spolu s ním je tu další kapitola Beautiful Evil. V téhle kapitole se něco stane, pro Edwarda (snad nikdy nezapomenu na přeřek, kdy jsem ho překřtila na Edwardu:D) a Bellu něco zásadního... A vy máte příležitost je při tom šmírovat. Zvrhlé? Možná:D
Nevím, mladším návštěvníkům bych asi doporučovala článek vůbec neotevírat:D
Věnováno Bonbooonkovi, protože ji ještě pořád nepřestávám bavit (pokud teda nekecá, samozřejmě!), Verče, která mě svým komentářem mile potěšila, a Barče, která po zjištění, že přibyla další kapitola, bude mít svátek, narozeniny i Vánoce v jednom. Takže vše nejlepší!:D:D
Taková sauna... není vůbec špatné místo.
7. kapitola

Beautiful Evil - 6. kapitola

26. července 2011 v 16:00 | Ajjinka
Brý úterý přeju všem!:D Jelikož zítra frčím na výlet (vostrý, co?!), tak sem dávám další kapitolu Beautiful Evil už dnes. Není nic extra, znáte to, nějaký ten text, sem tam přímá řeč...:D No, snad se bude líbit:)
Věnováno Barče - nejlepší z nejlepších!:D a Bonbooonkovi, u který nikdy nevím, kolik těch óček v nicku vlastně má;):D
Jak si zpříjemnit jinak "nudné" dny ve Forks? Co takhle zkusit saunu? :)
6. kapitola

Beautiful Evil - 5. kapitola

23. července 2011 v 12:05 | Ajjinka
Tak jo, pátá kapitola Beautiful Evil. Nic převratného (muhehe) se v ní neděje, takže ani nevím, jak bych ji měla uvést... Jo vlastně, užijeme si Charlieho! Miluju Charlieho... Ou, Charlie! Sakra. Prostě... tady je:D

Edward a Bella si užívají. Charlie si neužívá.
5. kapitola

Beautiful Evil - 4. kapitola

17. července 2011 v 17:29 | Ajjinka
Tak, je tu další kapitola Beautiful Evil. Dávám ji sem jen z principu, abych si dokázala, že ještě k něčemu jsem...:D Trošku mě štve, že je tahle povídka starší a námět k nové mě nenapadá. Holt jsem vážně přetwilightovaná a musím se vybíjet na postavách z vlastní hlavy:)
Obyčejný nudný den na forkské střední v podání našich dvou hrdinů :)
4. kapitola

Beautiful Evil - 3. kapitola

13. července 2011 v 18:07 | Ajjinka
Je středa a je ho tam tř... No Ájjino! Ty prasáku! To jsi zase lehce odbočila! Cože? Eh, jo... no jo, pardon:D Schizofreničtější část webu vás zase jde zatížit psychopatickým čtením Beautiful Evil.
Velké poděkování patří Quic za její vytrvalost a trpělivost jejích spolubydlících, kteří musí snážet vyluzování dávivých zvuků, když tuto slátaninu čte podruhé! A Báře, která mi tak lichotí, že se chodím tajně červenat za skříň! Děkuju!:))
Návštěva u Cullenových s Bellinou šikovností může být docela zábava :)
3. kapitola

Beautiful Evil - 2. kapitola

9. července 2011 v 19:51 | Ajjinka
Brej den! Mám u pro vás další kapitolu Beautiful Evil. Kdybyste chtěli, klidně mě s tím pošlete do háje, jela bych na Bali:D Sakra, to ne, musela bych doufat, že to uděláte brzo, potřebovala bych se totiž opálit. Eh, no nic, Tady to prostě je;):D
Vaření patřilo vždy mezi Belliny ctnosti, jestli se to tak dá říct. Co se stane, když jí do toho začne Edward kecat?:)
2. kapitola

Beautiful Evil - 1. kapitola

6. července 2011 v 0:34 | Ajjinka
Mám roupy, přiznávám se bez mučení... Dnes jsem projížděla starší povídky a napadlo mě, že bych se mohla jednu hodit. Tady je první kapitola starší tvorby - Beautiful Evil. Povídka o Belle a Edwardovi. Nečekejte žádné složité drama, klídek a pohodička:)
Kdyby měl někdo zájem, můžu přidat i kapitoly další:))
Povídka o Belle a Edwardovi, kteří prožívají nejšťastnější období svého života. Jsou spolu a milují se. Kdo čeká emocionální výpary či dokonce boj, má smůlu.
1. kapitola
 
 

Reklama