Prosinec 2012

Our Christmas Way

24. prosince 2012 v 1:14 | Ajjinka |  My Way

Chjo. Jsem strašná, vím, když on mi nedá spát! Ale slibuju, že vám ho cpu naposledy.
Zase jsme se trochu posunuli v čase. Doufám, že si čtení alespoň trochu užijete. Taková krátká vánoční vsuvka o ničem :D
Dárek k Vánocům pro milouše Quic a všechny, kteří článek rozkliknou :))

"Dneska je řada na tobě," slyšel jsem tlumeně z koupelny. Voda tekla proudem a hučela dost nahlas, takže jsem si ještě chvíli mohl namlouvat, že jsem blbě slyšel. Určitě jsem blbě slyšel, zbejvaly poslední tři dárky, se kterýma jsem se musel porvat a nastrkat je pod lesklej balící papír. Tohle vždycky dělala Bella - trvalo jí to jen chvíli a ještě u toho stihla dělat milion a půl dalších věcí. Letos to bylo na mně. Voda přestala téct, slyšel jsem šustění závěsu a pak nejistej hlas: "Edwarde?"
Poraženě jsem si povzdechnul a nechal roztelenej papír ležet na posteli. Dveře do koupelny byly otevřený, ale stejně mě nakoplo horko, když jsem do ní vešel. Automaticky jsem se natáhnul pro ručník a podal ho Belle. Vděčně se na mě usmála a zdravou rukou se mě chytla za rameno, aby nespadla.
Tu druhou měla v sádře vztyčenou nad hlavou.
Kdo mohl tušit, že jí první náledí bude dělat takovej problém.Nový blog v affiliates!

19. prosince 2012 v 19:56 | Ajjinka |  O blogu
Ode dneška v levém sloupci menu najdete novou ikonku spřátelených stránek. Jde o nový blog o Kristen Stewart, taková malá zadní vrátka, jak Vás nepřehlcovat zprávami o ní, když zatím žádné jiné nejsou. Budou tam všechny novinky, které zveřejňuju i na FB, pěkně a přehledně na jednom místě :)

Zatím jsem tam přenesla novinky od října 2012, přidělala přehlednou filmografii, rubriku se všemi oceněními/nominacemi a krátkou biografii :))

Doufám, že se Vám blog bude líbit a sem tam se na něm stavíte :))Jamie a Elizabeth v Hong Kongu

14. prosince 2012 v 13:34 | Lada |  Akce
Elizebath Reaser a Jamie Campbell Bower si zaletěli do Číny, kde se zúčastnili tiskové konference k Breaking Dawn part 2. Poté následovala premiéra, kam Jamieho doprovodila i přítelkyně Lily Collins.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Outtakes Jacksona z photoshootu od Micheala Freebyho

14. prosince 2012 v 13:31 | Lada |  Akce
Jackson Rathbone dnes slaví 28. narozeniny a my mu přejeme vše nejlepší :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


Kristen a MTV Rough Cut

14. prosince 2012 v 9:28 | Ajjinka |  Rozhovory
A protože toho máme málo, je tu další MTV Rough Cut s Joshem Horowitzem!


Josh se s ničím nepáře a rovnou se ptá na jazyk, který se používá v On the Road, tvrdí, že byl možná složitější než ten ve Snow White (Kris používala britský akcent). Kristen odpovídá, že je to zvláštní, protože se film odehrává v roce 1948, kdy lidé mluvili hodně jinak, je to prý skoro jako akcent. Walter jim před natáčením pouštěl nahrávky hlasu Lu Anne Henderson, která pro Jacka Kerouaca byla předlohou pro knižní Marylou, prý všichni seděli kolem stolu a začali se smát, protože nikdo doopravdy nevěděl, jak se s tím vypořádat, jak nakažlivé to bylo. Jako by se do ní každý totálně zamiloval, kvůli tomu, jak melodicky její hlas zněl. Kristen tvrdí, že její hlas je víceméně monotónní, takže to byla výzva, protože hlas Lu Anne pořád klesal a zase stoupal. Marylou se sice přestěhovala z LA do Denveru, ale mluvila, jako by byla z úplně jiného světa. Josh se ještě zeptal, jestli si nějaká slova osvojila, Kristen říká, že spíš ne, ale líbí se jí, že Marylou dokázala mluvit o hodně věcech najednou, ale ať už mluvila o čemkoliv, na závěr řekla "rozhodně/každopádně", což jí přišlo roztomilý.

Říká, že stejně brzy jako četla On the Road, koukala i na pár filmů, které většina lidí sleduje, až když jsou starší. Neměla zakázáno dívat se na filmy s ratingem R, ani neví proč. Pár jich jmenuje. Viděla hodně brzy krimi thriller Taxikář, horor Osvícení byl jedním z jejích oblíbených filmů, film Zámecká zrůda ji vyděsil tak, že nemohla spát, což je zvláštní, protože u Osvícení se jí to nestalo.

Také se baví o taneční scéně, Josh už z dřívějšího rozhovoru věděl, že z ní byla Kristen nervózní, ptá se jí, jestli se přes to nakonec dostala. Kristen říká, že nakonec asi jo, že šlo především o to, aby se s Garrettem cítili pohodlně a byli si vědomí toho, že jsou na tom v tu chvíli stejně. Josh Kristen překvapí otázkou, kdy naposledy tancovala jen tak pro zábavu. Kristen se jen uculila a odpověděla, že dneska ráno, každé ráno, když vstane, tak si trochu zahopsá :D Taky zmiňují benefiční koncert, Kristen je líto, že na něm nemohla zůstat, protože ten den měla ještě jedno promítání On the Road, ale je šťastná, že se mohla zúčastnit.

V posledním videu Kristen mluví o připravovaném projektu Focus, prý je to film se skvělým scénářem a skvělým příběhem. Jde o komerční hollywoodskou komedii, jak nadhodil Josh, Kristen řekla, že je pro ni tenhle směr něco nového a že od komedie každý očekává, že bude vtipná a bude se u ní smát. Kristen scénář vtipný přijde. Zase říká, že by něco ráda natočila do dubna, kdy pak začíná natáčení Focusu, ale nemyslí si, že něco najde. Zmiňují se také o pokračování Snow White and the Huntsman, přičemž nic nového ohledně něj známo není, ale Kris se ten nápad pokračování rozhodně líbí. Josh vtipkuje, co by dělala, kdyby jí zavolala Stephenie nebo Summit, že mají nápad, Kristen se smíchem řekla, že jejich telefonáty už nebere :D

Vkládám sem jen první video, když dohraje, po deseti sekundách vám naběhne další :)

VIDEO NAJDETE ZDE


Kristen v The Daily Show Jona Stewarta

14. prosince 2012 v 8:18 | Ajjinka |  Videa
A máme tu celkem očekávanou návštěvu show Jona Stewarta, kde Kristen propagovala On the Road. Kupodivu rozhovor celou dobu probíhá v příjemné a vtipné rovině. Samozřejmě mluví o On the Road, o Kristeniných hereckých začátcích, také o taneční scéně, z jejíhož natáčení měla Kristen strach. Znovu se zmiňuje o tom, že On the Road byla její první oblíbená kniha, která v ní rozhodně něco změnila, něco nakopla a víc ji hnala k herectví.

A protože si nejsem jistá, jestli se objeví stillsky přímo z show, přikládám tři fotky z cesty do studia, kde si můžete prohlédnout Kristenin outfit. Tedy přirozeně kromě bot, ale jako byste ji neznali, že... :D


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Premiéra OTR v NYC

14. prosince 2012 v 7:56 | Ajjinka |  Akce
Po několika newyorských promítáních tu máme fotky z premiéry OTR. Přikládám ještě krátké video přímo z koberce, které zachycuje rozhovor s režisérem, scénáristou a přítomnými herci Samem Rileym, Kirsten Dunst a Garrettem Hedlundem.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Fotky z benefičního koncertu v New Yorku

13. prosince 2012 v 8:04 | Ajjinka |  Akce
V Madison Square Garden (kapacita 20 000 lidí) se včera (u nás dnes brzy ráno) konal benefiční koncert, jehož výtižek poputuje na pomoc obětem hurikánu Sandy, který v listopadu zasáhl východní pobřeží USA, a kvůli kterému přišly statisíce lidí o domov. Na koncertu se objevila i Kristen, která pronesla krátkou řeč a uvedla další výstup rockové kapely Bon Jovi.

Na video s ní se můžete podívat:


Pokud máte v plánu zhlédnout celý koncert a jste slabší povahy, doporučuju si připravit zásobu kapesníků :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nová fotka Kristen pro LA Weekly

12. prosince 2012 v 22:21 | Ajjinka |  Photoshooty
Nový rozhovor pro Los Angeles Weekly najdete zde :)


Benefiční koncert v New Yorku

12. prosince 2012 v 19:20 | Ajjinka |  Události

Už jsem tu o benefičním koncertu, který dnes v noci proběhne v New Yorku na Madison Square Garden, psala. Výtěžek z koncertu půjde na pomoc obětem hurikánu Sandy, který v listopadu zničil kolem 600 000 domovů v New Yorku a New Jersey. Koncertu se zúčastní mnohé hvězdy jako Rolling Stones, Bruce Springsteen, Eric Clapton, Billy Joel, Paul McCartney, Kanye West, Alicia Keys a mnoho dalších. Objeví se i známé filmové tváře jako Jimmy Fallon, Chris Rock, Adam Sandler, Jon Stewart, Jake Gyllenhaal a Kristen Stewart, která už je v NYC kvůli další propagaci On the Road.

Koncert bude promítán na YouTube, Yahoo, AOL či MTV.com a bude přístupný ze všech kontinentů. V 01:30 našeho času.

Podle všeho by jej měla živě vysílat i česká MTV, ale dost o tom pochybuju. Streamy najdete TADY.


Kristen v show Tavise Smileyho

11. prosince 2012 v 14:09 | Ajjinka |  Videa
Už jsme tu měli ukázku z rozhovoru, nyní je tu celý, skoro půl hodinový, rozhovor.
Kristen v The Late Late Show

11. prosince 2012 v 13:18 | Ajjinka |  Videa
Máme tu slibované video Kristen v show Craiga Fergusona. Vtipný rozhovor o On the Road, jak už filmové verzi, tak i o té knižní, mluví o tom, jak si před natáčením vyrazila na čtyřdenní road trip,...

Neuvěřitelně jí to slušelo, takže vážně doufám, že se objeví nějaké stillsky! :)


Blog doporučuje.. Annu Kendrick

10. prosince 2012 v 22:33 | Lada |  Ostatní
:))

Anna Kendrick aka Jessica Stanley neustále dokazuje, že má na poli kinematografie zásluhou místo. Jak víte, za roli v Up In The Air/Lítám v tom získala nominaci na Oscara i Zlatý glóbus, a ani v nejmenším nezpomaluje. Vidět jste ji mohli i v úspěšných snímcích 50/50 či Scott Pilgrim proti zbytku světa.

Jejími nejnovějšími pracemi jsou filmy Patrola s Jakem Gyllenhaalem (můžete vidět v kinech), The Company You Keep (Shia LaBeouf, Robert Redford, Susan Sarandon,..), komedie Jak porodit a nezbláznit se a v českých a slovenských kinech rovněž právě běžící hudebně laděná záležitost Pitch Perfect/Ladíme!.

S Ajjinkou jsme dva posledně zmiňované filmy v nedávné době zkoukly a píšeme tenhle článek tak trochu proto, abychom ve vás podnítili zájem o Annu, která si ho opravdu zaslouží :-)) Koukněte na video, ve kterém Anna inscenuje scénku z filmu Ladíme! a my tak můžeme vidět, že opravdu umí i zpívat (a hrát na kelímky). :-)


Btw. v Jak porodit a nezbláznit se a Ladíme! můžete vidět i Rebel Wilson, to už je dostatečné lákadlo, ne? :-)))

Kristen si zahraje ve filmu Focus!

9. prosince 2012 v 1:03 | Ajjinka |  Další filmové projekty
Velká novinka! 3. listopadu jsem tu psala o možném projektu, který by Kristen mohl v budoucnu čekat. Nyní sama Kristen potvrdila, že zvěsti byly pravdivé!

Opravdu si zahraje ve filmu FOCUS s Benem Affleckem.

"Můžu ty zvěsti potvrdit. Jde o komedii. Vážně se na to těším. Natáčet začínáme v dubnu," říká. "Ráda bych do té doby našla nějaký mikro-projekt, protože duben je přece jen daleko."

Pro připomenutí: Kristen si střihne roli v připravované komedii Focus, která by měla pojednávat o zběhlém podfukáři, který pod svá křídla vezme mladou atraktivní ženu, která je v podfukářském životě nová. Věci se ale zkomplikují, když jejich 'vztah' začne být romantický, protože v jejich světě, kde se lže a podvádí, na to není místo. Komplikace nastanou, když se spolu v budoucnu opět potkají.

Ve filmu by si měl zahrát Ben Affleck, scénáře a režie by se měli ujmout Glenn Ficarra a John Requa, kteří společně pracovali na Crazy, Stupid, Love.Choreograf krátce o práci s Robem a Kristen

8. prosince 2012 v 10:08 | Ajjinka |  Zajímavosti

I když postava Kristen Stewart v Twilight má být neohrabaná s dvěma levýma nohama, podle choreografa Paula Beckera, který pracoval na obou částech Breaking Dawn, to je ve skutečnosti daleko od pravdy.
"V prvním díle to byl ve skutečnosti Rob, kdo Kristen šlapal na palce."
Samozřejmě připomíná jejich neslavnou taneční scénu na svatbě, potvrzujíc tak to, co už o Kristen víme - pravděpodobně může udělat cokoliv, co chlap, ale líp.
"Ve filmu má být špatná tanečnice, ale Kristen to vzala na sebe a dala Robovi jasně najevo, kdo je tu šéf… Jako taneční partneři se navzájem podporovali a rychle se učili," dodává choreograf.