Květen 2012


Kristen hostem v The Today Show a Live! With Kelly

31. května 2012 v 19:37 | Lada |  Akce
The Today Show:

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Live! With Kelly:Sněhurka v LA

30. května 2012 v 9:49 | Lada |  Akce

Kristen se včera nejdříve zúčastnila akce s fanoušky, kde odpovídala na jejich otázky - prozradila například, že přestala kouřit (stejně jako její kolegové z Twilight, Robert Pattinson a Nikki Reed). Představena byla exkluzivní ukázka z filmu, podívejte se zde.

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Následovalo slavnostní promítání Snow White and The Huntsman.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comChystáte se do kina? :)


My Way - 39. kapitola

28. května 2012 v 23:40 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Klížily se mi oči a nešlo tomu nijak zabránit. V ruce jsem se snažil udržet ovladač k televizi, ve který dávaly už předem posranej zápas s Yankees, a cejtil jsem, jak mi chladivej plast projíždí mezi prstama… Bella ležela bez hnutí už třetí den, byla nadopovaná tolika práškama, že jsem skoro přestával věřit tomu, že se ještě někdy probere.
Přístroje, na který byla napojená, pravidelně pípaly. Už jsem si na ten zvuk zvyknul, a když se jen nepatrně vychýlil ze zaběhnutýho rytmu, začal jsem panikařit. Zbytečně, jak mě ujišťovala ta napružená stará ženská, co tu dělala sestru. Už se preventivně mračila, když jsem ji volal, a přepychově tím vystavovala svoje tři pracně vyšlechtěný brady.
Potřeboval jsem sprchu. Potřeboval jsem se pořádně protáhnout a konečně se najíst něčeho, co vypadá a zároveň chutná jako jídlo. Přežívat na tyčinkách z automatu byla kurevská mizérie. Celkově všechno stálo za hovno.


Sky Cine News: Otázky pro Roba a Kristen

28. května 2012 v 20:22 | Lada |  Rozhovory

Oblíbený film:
Robert: Přelet nad kukaččím hnízdem
Kristen: Žena pod vlivem od Johna Cassavetese. Hodně mě to ovlivnilo.

Oblíbený herec:
Robert: Marlon Brando, Jack Nicholson
Kristen: Robert De Niro

Oblíbená herečka:
Robert: Ellen Burstyn
Kristen: Jodie Foster a Catherine Keener

Film, který vás vždy rozbrečí:
Robert: Přelet nad kukaččím hnízdem
Kristen: Single Man

Film, který vás vyděsí:
Robert: Nevím. Vymítač ďábla.. něco takového.
Kristen: Filmy, ve kterých mě děsí postavy, které se zblázní, jako Take Shelter s Jessicou Chastain.

Film, který vás vzruší:
Kristen: On The Road?
Robert: Tohle je těžká otázka.
Kristen: To je těžký!
Robert: Film Křestní jméno Carmen od Godarda. Hlavní postava se mi fakt líbila.
Kristen: Bože.. Film Nevěrná. Celej ten film! Diane Lane je jedna z nejvíc sexy žen na světě.

Robe, je pravda, že jsi připraven žít s Kristen, jak jsi řekl Vanity Fair?
Kristen: Cože?
Robert: Ehm, četl jsem to a říkal si 'Co to je za rozhovor? Ani si nepamatuju, že bych to dělal.' - Ale jo, ta žena se mě ptala jen na tohle a já na to 'Co se tady děje?' Vždycky se snažím nemluvit o svém soukromí.

Kristen: Jsme na sebe hrozně pyšní. Je bláznivé, že jsme tady v Cannes spolu.
Robert: Je zvláštní, že letos končíme Twilight. Je to pro nás oba velmi zvláštní a neuvěřitelné.
Kristen: Nemůžu se dočkat, až uvidím jeho film.

Překlad do angličtiny robstenation.

BtS stillska z Cosmopolis

27. května 2012 v 17:58 | Ajjinka |  Další filmové projekty
Už kvůli Davidovi doufám, že ta bouchačka byla jen maketa... :DThe Twilight Saga: The Complete Film Archive

27. května 2012 v 17:57 | Ajjinka |  Twilight sága
Filmová verze Twilight ságy se dočká dalšího svého průvodce, který bude tentokrát zaměřený na kompletně celou ságu. Knížka bude obsahovat příběhy z natáčení od hlavní herecké trojice, poodhalí části ze scénářů, rozhovory s herci a filmaři či dosud nezveřejněné fotky. Obsah knihy půjde do hloubky, podrobně popíše začínající mánii kolem Twilight, šílenství po premiéře New Moon,...

Cover jako první poskytl EW, samotná kniha bude v USA k prodeji 9. října 2012.


Překlad části videorozhovoru s Robem

27. května 2012 v 12:57 | Ajjinka |  Videa
Skvělý rozhovor s Robem a Davidem Cronenbergem. David mluví o natáčení a ještě jednou zdůvodňuje obsazení Roba. Rob se vyjadřuje k natáčení scény, kde mu v limuzíně vyšetřují prostatu. On je prostě neuvěřitelnej! :D:D Stačí kliknout na obrázek, ten vás k videu přenese :))


Jak se ti natáčela scéna rektálního vyšetření, při které jsi musel mluvit?
Rob: (směje se, "lehce" v rozpacích) Nevím. (směje se) Chci říct… Byla to ve scénáři jedna z věcí, u které jsem si řekl: "No, tohle už nikdy v žádném dalším filmu nebude." (směje se). Byla to jedna z těch nejrozpačitějších věcí, kterou jsem kdy dělal. Především (směje se) ta blízkost našich tvář. Bylo to neskutečně bizardní.
David má kolem toho celkem zvláštní humor. Když jsme dělali scénu… vyšetření prostaty. Povídá mi: "Jo, tak nějak… Chtěl bych, abys byl nahý a aby na vrchu obrazovky byla vidět jen tvá varlata."
A já jen: "Vážně?! Opravdu?"
A on na to jen: "Hm, hm!"
A pak, dvě minuty před natáčením téhle scény, jsem byl jasnej. "Tohle nejde, tohle nemůžu udělat!"


Robert Davidu Cronenbergovi: 'Bojím se, že ten film zničím'

26. května 2012 v 23:21 | Lada |  Rozhovory

Tento muž, David Cronenberg, stojí za tím, že filmu Cosmopolis diváci v Cannes tleskali osm minut ve stoje, kritici vydávají jednu pozitivní recenzi za druhou a Robertu Pattinsonovi se dostává velkého uznání. Přečtěte si rozhovor pro magazín Premiere, ve kterém mluví právě o Robovi, kterého líčí jako velice nadaného a extrémně skromného :)

P: Jaké to je vracet se do Cannes s Cosmopolis?

C: Já a tento festival máme dlouhou historii. Trochu se cítím, jako když se vracím domů. Myslím si, že Cosmopolis je ideálním filmem pro Cannes a jsem nadšený myšlenkou toho, že s sebou beru i Roba.

P: Teď si již v této roli neumíme představit nikoho jiného. Ale přesto - nejdříve jste ji nabídl Colinu Farrellovi...

C: Když Colin odmítl kvůli remaku Total Recall, znovu jsem se nad tím zamyslel. Byl na tu roli stejně příliš starý, je mu 35, a pokud jsem chtěl být věrný předloze, musel jsem najít někoho, komu je 25. A tak jsem začal studovat všechny herce ve věku 25 a v tu chvíli jsem pomyslel na Roba. Samozřejmě jsem ho viděl v Twilight, ale nic, co udělal předtím, ho příliš nepředurčovalo k tomu, aby hrál v Cosmopolis. Jenže herce vybíráte podle toho, jaký v něm vidíte potenciál, ne jaké je jeho resumé. A čím víc jsem nad tím uvažoval, tím víc se mi ten nápad líbil.

P: Chtěl jste po něm, aby přišel na konkurz?

C: Ne, místo toho jsme si dlouze povídali po telefonu. Rob není typem člověka, který by měl ego ve výšinách. Moc do toho filmu chtěl jít, ale skutečně přemýšlel nad tím, jestli je tak schopný. To byla jeho jediná starost. Zeptal se mě: "Opravdu si myslíš, že jsem dost dobrý na to, abych hrál tuhle roli? Bojím se, že ten film zničím." Reagoval jsem tím, že mě tahle konverzace bez váhání přesvědčila, že bude pro Cosmopolis perfektní.

P: Je těžké si tě představit, jak sleduješ Twilight… Viděl jsi všechny čtyři?

C: (směje se) Ne, všechny ne. Viděl jsem tak jeden a půl.

P: Twilight sága z něho utvořila hvězdu, ale rovněž rozpoutala absurdní situaci, kdy lidé, kteří ho nikdy neviděli hrát, okamžitě usoudí, že jde jen o idola mladých bez talentu.

C: Je to odraz světa, ve kterém dnes žijeme, kde internet, spolu s dalším, pěstuje takovýhle druh ukvapeného a nebezpečného odsuzování. Mojí prací je tohle ignorovat a dívat se přímo. A když se všichni rozhodnou vidět Cosmopolis, nemám strach o jeho (filmu) budoucnost.

P: Jak ostatní herci reagovali, když jsi jim řekl, že Robert Pattinson dostal hlavní roli?

C: Paul Giamatti, který byl obsazen jako jeden z prvních, si myslel, že je to brilantní nápad. Nejsem si jistý, zda si Juliette Binoche byla vůbec vědoma toho rozsahu Robovy popularity, když podepisovala smlouvu, ale nikdo z nich nevyjádřil nějaké pochybnosti nebo opovržení. Dokonce jsem Roba a Juliette našel, jak se v hlubokém zaujetí bavili o francouzské filmařině. Sedli si báječně.

P: Máš v paměti nějakou scénu, kde tě vyloženě ohromil?

C: Ke konci natáčení byl tak ve své roli, že jsme na jednu scénu potřebovali jeden nebo dva záběry. A udivoval mě celou dobu tím, jak uměl vystihnout všechny emoce. Byl absolutně ponořený v osamělosti a bolesti své postavy. Protože jsme film natáčeli převážně chronologicky, tak byla poslední scéna ve filmu opravdu tou poslední, kterou jsme natáčeli. A když jsem zakřičel: "Střih!", všichni se na sebe podívali, ohromeni tím, co se zrovna stalo.

P: Když se ve filmu díváme na Roberta Pattinsona, často si vzpomeneme na Johnnyho Deppa a Brada Pitta, kteří taky byli idoly teenagerů, než mohli ukázat, čeho jsou opravdu schopni, prací s Timem Burtonem nebo Davidem Fincherem…

C: Někteří herci se stanou hvězdami, protože mají hezkou tvář a charisma, které na obrazovce dobře vyzní. Nejdříve jim není dána skoro žádná možnost ukázat, že mají víc než to. A někdy je to to jediné, co mají… Co se týče Cosmopolis, byl jsem pyšný, že jsem Robovi nabídl šanci dokázat rozsah jeho talentu. Pokud se zadaří, umím si představit, že bude mít kariéru jako Johnny Depp nebo Brad Pitt. Možná i lepší.Robert NEBUDE hrát v The Hunger Games

26. května 2012 v 23:05 | Lada |  Události

Den potom, co Rob zazářil na světové premiéře Cosmopolis v Cannes zaplavily internet zprávy o tom, že se o něm uvažuje pro film Catching Fire - druhý díl Hunger Games.

"To ráno jsem se probudil a viděl všechny ty řeči o tom, že mám být v Hunger Games. Byl jsem v tu chvíli docela zvědavej. Zavolal jsem svému agentovi a ten říká "Ne, nikdo se ti tu roli nechystá nabízet," a já na to odpověděl "Jo, díky za ujištění."


Světová premiéra Cosmopolis

25. května 2012 v 18:27 | Lada |  Události
Sledujte s námi červený koberec pro film Cosmopolis, stream začíná v 18:30. Dorazit by měla i Kristen Stewart.


UPDATE: Kristen opravdu přišla Roberta podpořit, společně s Tomem Sturridgem, jejím kolegou z On The Road a Robovým nejlepším přítelem.

imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Video z promítání On The Road

25. května 2012 v 17:56 | Lada |  Videa

Když jsem psala o tom, že se Cosmopolis dostává velice pozitivních ohlasů, nemohla jsem zapomenout ukázat, jak byl přijat snímek On the Road, ve kterém si zahrála Kristen Stewart. Toto video bylo pořízeno po světové premiéře v Cannes, všimněte si jeho délky trvání :-)Doufejme, že se objeví hodně kladných recenzí, aby film koupila i Česká a Slovenská republika.Robert v pořadu Le Grand Journal

25. května 2012 v 16:14 | Ajjinka, Lada |  Rozhovory
Obě adminky tohoto blogu už pálí učení k maturitě, takže tu máte další rozhovor s Robem :)LGJ: Byl jsi tady v roce 2009, šel jsi po červeném koberci. Máme ukázku. Včera jsi po něm šel znova pro jiný film, On The Road, a zítra se na něj chystáš kvůli svému prvnímu soutěžnímu filmu vůbec. Cosmopolis Davida Cronenberga, který je velmi očekávaný. Prohlásil jsi, že tento film ti změnil život. Magazínu Premiere jsi řekl, že: 'ti to dalo koule'.

Rob: Nevím, proč každý vytahuje tu věc s koulema. Myslím si, že je to chyba překladu. Chtěl jsem říct, že jsem si je pro tenhle film nechal chirurgicky přišít.

LGJ: Takže jde o adaptaci novely Dona DeLilla o bohatém chlápkovi, který pracuje ve financích.

Frederic: Je to americký autor, který je velmi známý tím, že hodně mluví o problémech společnosti a peněz. A o moci. Říkal jsem si, že sis určitě přečetl knížku, aby ses připravil na roli, ale nastudoval sis i nějaké bankéřtství a podíval ses na filmy o obchodu jako Wall Street nebo Americké psycho, abys mohl pracovat na roli nebezpečného bankéře Erica Packera?

Rob: Nemyslel jsem na to, že je ten scénář spojený s financemi a obchody. Líbila se mi lyrická stránka scénáře. Snažil jsem se připravit po svém, jako na mé ostatní role. Ale bylo to nemožné, protože se s tím nešlo prostě vypořádat normálně.

LGJ: Sarah, vy dva jste se údajně první den na place pohádali?

Sarah: Ne!

LGJ: Roberte, první den se tě měla zeptat, jak ses připravoval pro svoji roli a ty ses naštval?

Rob: Ale ne, to nebyla hádka. Jen se mě zeptala na nepříjemnou otázku a…

Sarah: Jenom jsem se zeptala, jak se připravoval pro roli, omlouvám se, omlouvám se za to.

Rob: A já se tam rozbrečel.

Sarah: Je mi to líto, asi jsem se neměla ptát. Jen jsem chtěla začít konverzaci, nesnažila jsem se hádat.

Rob: Byl jsem tak nervózní, že když se mě kdokoliv na něco zeptal, i na kamerový test, byl jsem v šoku a zpanikařil jsem. Byl jsem hrozný.

Běží trailer, moderátor mluví o filmu - odehrává v jednom dni a v převážně jedné oblasti Manhattanu, který se zastavil, protože je ve městě prezident.

LGJ: Ve filmu jsou francouzští herci, Mathieu Almaric a Juliette Binoche.

Rob: Ach, omlouvám se. Jsem tak hluchej. Je mi 26 a už jsem starej chlap.

LGJ: Víme, že jsi fanoušek Audiarda, umíš si představit, že jednou natočíš film s francouzským režisérem?

Rob: Určitě. Můj další film je s Jean-Stéphanem Sauvaire, který režíroval Johny Mad Dog, jenž byl v Cannes před několika lety. Miluju francouzské filmaře, miluju Francouze, je velmi lehké je mít rád.

LGJ: Nedávno jsme tu měli Charlize Theron a Kristen Stewart a v naší zábavné hře na otázky měly zodpovědět i jednu o tobě, Roberte Pattinsone.

Otázka: Něco opravdu ošklivého na Robertu Pattinsonovi?

Kristen: Ale no tak.

Charlize: Musím říct, že jeho ponožky.

LGJ: Co je s tvými ponožkami?

Rob: Charlize ráda chodí v noci do mého domu a čuchá moje ponožky a spodní prádlo. Když tohle děláte, je samozřejmé, že narazíte na nějaké překvapení. To není moje chyba.

LGJ: Máš na sobě teď ponožky?

Rob: (směje se) Anoo. Teď jsem nervózní, že je možná něco špatně na mých ponožkách. Nikdy jsem tomu nevěnoval pozornost. Je to fakt divný.

LGJ: Teď je tu Cosmopolis a pak tě znovu uvidíme v Breaking Dawn, část druhá.

Rob: Jo, jde to do kin v listopadu. Je to vtipný, nedávno jsme dělali nějaké dotáčky. Teda Twilight filmy nejsou zábavné, ale my jsme se dost nasmáli. Doufám, že se to lidem bude líbit.

Konec rozhovoru, Frederic chce od Roba podpis pro svoji dceru.


Cosmopolis v Cannes

25. května 2012 v 12:54 | Lada |  Akce

Robert Pattinson se dnes ráno účastnil photocallu a tiskové konferenci k filmu Cosmopolis, který má v Cannes velmi kladné ohlasy. Tento film bude v soutěži bojovat s On The Road Kristen Stewart. Večer čeká Roba slavnostní premiéra (na kterou by měla dorazit i Kristen).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com