Duben 2012

White House Correspondents' Association Dinner

29. dubna 2012 v 11:10 | Lada |  Akce
Dakota Fanning byla spolu s dalšími celebritami, politiky a médii pozvána na večeři s prezidentem Barackem Obamou v Bílém domě.

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com
Kristen, Kristen a Kristen..

27. dubna 2012 v 14:42 | Lada |  Photoshooty
Kristen Stewart je červnovou cover girl magazínu Elle, k dispozici máme zatím obálku.S kolegou Gurrettem Hedlundem nafotila photoshoot pro Jalouse Magazine. Kristen ve filmu On the Road ztvárňuje Marylou, Garrett Deana Moriartyho.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


A do třetice: Kris se v rámci propagace Snow White and The Huntsman zúčastnila konference CinemaCon v Las Vegas, společnost jí dělala Charlize Theron.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comBrzy budete moct hlasovat pro MTV MA!

25. dubna 2012 v 22:30 | Ajjinka |  Události

1. května budou zveřejněny nominace cen MTV Movie Awards a spuštěno hlasování. Zatím se můžeme jen dohadovat o tom, jestli budou námi známí herci nominováni a popřípadě v jakých kategoriích, ale ke klasickým "nejlepší polibek" či "nejlepší herec/herečka" letos přibyly další čtyři kategorie, které by nás případně mohly zajímat:

Nejlepší plátnová proměna
Nejsrdceryvnější výkon
Nejlepší Cast
Nejlepší odporák/hnusák

Živý přenos z předávání se uskuteční 3. června (takže budeme mít příležitost ponocovat, hejchuchů!:D).


Kristen bude v The Tonight Show!

25. dubna 2012 v 11:16 | Ajjinka |  Zajímavosti
4. května navštíví Kristen v rámci propagace nového filmu 'Snow White and the Huntsman' show Jay Lena!My Way - 34. kapitola

24. dubna 2012 v 21:28 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Carmen zmizela do koupelny, jak u ní bylo zvykem. Vlastně skoro nic nebylo jiný. Ten pocit fyzickýho uspokojení tu byl a s ním i celkem příjemná únava a doznívající vibrace. Všechny tyhle sračky zůstávaly stejný, ale mně pořád něco chybělo. Chybělo mi jen tak se přetočit na bok a sledovat rychle se zvedající hrudník vedle sebe, na kterej bych se dokázal dívat tak dlouho, dokud by se jeho nádechy postupně nezklidnily.
Přetáhnul jsem si přes pas volný prostěradlo a prstama si zajel do vlasů.
Tohle byla kurevská mizérie.

Carlisle je třetí nejbohatší postavou

24. dubna 2012 v 21:26 | Ajjinka |  Zajímavosti
Pamatujete na článek, kde magazín Forbes seřadil nejbohatší fiktivní postavy podle toho, kolik mají pravděpodobně na účtě peněz? Pokud ne, mrkněte na článek zde.

Ovšem, proč o tom píšu? I letos se tato anketa vyhodnocovala. Bohužel - Carlisle Cullen spadl v pomyslném žebříčku o jednu příčku dolů - nyní se se svými 36,3 miliardami dolarů drží třetího místa. Před ním je stejně jako minulý rok kačer Skrblík a i tomu první místo vyfoukl Smaug nebo-li Šmak, drak z knihy J. R. R. Tolkiena 'Hobit' se svými 62 miliardami korun.Něco málo o dotáčkách BD

23. dubna 2012 v 20:13 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část II.
Jak už Bill psal, do Vancouveru se se štábem vrací hlavně proto, aby doladili poslední scény, které jim ve střižně neseděly s ostatními. Jack Morrisey napsal několik podrobností:

- Natáčení se zúčastní i Michael Sheen (Aro).

- Kristen si původně měla nasadit zlaté čočky, podle Jacka si nasadí pouze rudé, takže se dá předpokládat, že se bude dodělávat některá ze scén z jejího novorozeneckého období.

- Při natáčení budou používány paruky.

- Nebudou se natáčet žádné nové scény ani dialogy.

- K dotáčení toho není mnoho, jen pár záběrů.


Je libo polštář?

23. dubna 2012 v 20:11 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Kdyby měl někdo zájem, na eBay se právě draží prokousaný/protrhaný polštář, který byl použit jako jedna z rekvizit při natáčení líbánkové scény! Zatím se jeho cena vyšplhala v přepočtu na 60 000 korun.
Polštář je bílý, vycpaný husím peřím, jsou na něm viditelné známky make-upu, a když si jej koupíte, získáte certifikát o jeho pravosti.

Vstup do aukce >> eBay
Filmy Roberta a Kristen v boji

21. dubna 2012 v 16:59 | Lada |  Další filmové projekty

Snímky On The Road a Cosmpolis byly oficiálně zařazeny do soutěže o nejlepší film festivalu Cannes, kde budou mít i svoji světovou premiéru. Filmový festival se koná od 16. do 27. května a je více než pravděpodobné, že se Kristen i Robert dostaví. Pro Roberta by to byla již druhá účast, Cannes navštívil v roce 2009.

Seznam všech soutěžních filmů zde.
Trailer Cosmopolis je venku!

19. dubna 2012 v 10:54 | Lada |  Videa

Bill Condon píše fanouškům

15. dubna 2012 v 19:47 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část II.

Ahoj, Twihards!
Posílám pozdrav z Los Angeles, kde tvrdě pracujeme na druhé části Breaking Dawn. Je opravdu šílené, když si představím, že je to už rok, co jsme dotočili ve Vancouveru, protože pro ty z nás, kteří děláme ve střižně, práce nikdy neskončila.
Film je hodně jako puzzle, každý dílek - každý záběr, jedno jak dlouhý, musí pasovat k ostatním. Náš druhý dílek skládačky směřuje ke konečnému náhledu, a v příštích několika týdnech se chystáme vrátit zpátky na sever k pořízení několika posledních záběrů - několika posledních dílků. Nebudeme točit žádné nové scény nebo dialogy, jen nějaké technické věci se štábem a kaskadéry.
Těším se, že se vrátím na plac s některými přáteli, kteří pracovali na Twilight, třeba se skvělým Guillermo Navarro, naším kameramanem, a jeho spolupracovníky. A ano, Rob a Kristen zde budou taky, aby naposledy nasadili zlaté čočky.
Jsem rád, že můžu napsat, že na další trailer nebudeme muset čekat dlouho. Nemůžu se dočkat, až uvidíte první plakáty - jsou tak jiné, než všechny plakáty Twilight. A 16. listopadu bude film jenom váš!
Ale ještě než to přijde, užijte si jaro, a já se brzy zase ozvu.
S pozdravem,
Bill