Únor 2012

Screen - Bella jako upírka

29. února 2012 v 21:27 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část II.
Kdo pozorně sledoval bonusová videa, tento záběr zná. Je to screen z jedné z Behind the Scenes scén, které byly zveřejněny na DVD první části Breaking Dawn.
Někdo by fotku mohl považovat za spoiler, takže pro její zobrazení klikněte na celý článek.

První plakát 'On the Road'

29. února 2012 v 17:07 | Ajjinka |  Další filmové projekty
První plakát filmu Kristen Stewart On the Road. Filmovaná verze stejnojmenné knihy Jacka Kerouaca by měla mít premiéru v druhé polovině roku 2012.


Photoshoot - Cast SWATH

28. února 2012 v 12:08 | Ajjinka |  Photoshooty
K propagaci filmu 'Sněhurka a lovec' herci nafotili první photoshoot. Kristen Stewart (Sněhurka), Charlize Theron (královna Ravenna), Chris Hemsworth (lovec) a Sam Claflin (princ William). Zatím bohužel potagované.Kristen Stewart - Glamour UK outtakes

28. února 2012 v 11:55 | Ajjinka |  Photoshooty
Objevilo se mraky nových outtakes Kristen Stewart z photoshootu pro Glamour UK. V celém článku najdete některé vybrané :)
Jimmy Kimmel - 'The Movie'

28. února 2012 v 11:50 | Ajjinka |  Videa
Jimmy Kimmel v rámci předávání Oscarů, které proběhlo tuto neděli, stvořil dokonalý film, který by podle všeho měl uspět ve všech žánrech, tedy i ve všech kategoriích prestižních cen.
Na začátku se krátce mihne Taylor Lautner, což je z Twilight ságy vše. Ale můžete zde vidět třeba Christopha Waltze (August, Voda pro slony), jak tančí, nebo Charlize Theron (královna Ravenna, Sněhurka a lovec). Jinak další slavné tváře jako Gary Oldman (Sirius Black, Harry Potter) nebo Tom Hanks (Run, Forest, Run!:D).
Určitě se na video podívejte, je totiž boží!:D


My Way - 24. kapitola

26. února 2012 v 12:06 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

"Tak mi řekni, co to znamená," pobídnul jsem ji. Na ulici stálo jen pár aut, včetně mýho Volva. Jinak tam byl klid. Nebylo se na co dívat, ale pořád to bylo lepší, než se dívat na ni. V mým triku. Co pod ním mohla mít? Podle toho, jak k ní přilíhalo, asi nic. Pevně jsem se chytil opěradla gauče, i když to k ničemu nebylo. "Zkus se mnou mluvit…"
"Tobě se to lehko řekne," zamumlala, s očima upřenýma ke svým prstům na nohou. Nechtěla mi o tom říct, to bylo zjevný. Jen jsem nevěděl proč. Dělá problémy. To nebyla novinka. On celej byl jeden velkej problém, kterej by se dal jednoduše vyřešit. Ale protože jsem neměl zbroják, zas tak jednoduchý to nebylo.
"No, když se to řekne lehce mně, proč by se to nemělo říkat lehce i tobě?" zkusil jsem to převrátit a risknul jeden krátkej pohled na ni. Zvedla hlavu a podívala se mi do očí. Smutně se usmála. Jeden pohyb rtů a řekla jím víc, než za celou tu dobu, co jsem tu z ní něco páčil.

My Way - 23. kapitola

24. února 2012 v 23:23 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Byly dvě ráno a já byl na sračky. Seděl jsem u kuchyňskýho baru, nohou nervózně poklepával o zem a nenápadně zíral na dveře svýho pokoje. Jako bych čekal, že se každou chvíli otevřou a vyjde z nich ona. Už jen pomyšlení, že je tak blízko, spí v mojí posteli, mě dostávalo do stavu, kterýmu jsem nerozuměl. Kolikrát jsem v tý samý posteli nějakou měl, a bylo mi úplně ukradený, že v ní je? Hlavní bylo, že ráno zmizela. Teď to bylo jiný. A mě sralo, že jsem nevěděl proč.
Hlavu jsem měl plnou pitomejch otázek. Chvíli jsem byl dokonce přesvědčenej, že půjdu za ní. Vzbudím ji a prostě se zeptám na všechno, co mě napadne. Dlužila mi to.
Ale pak jsem seřval sám sebe. Musela se vyspat, potřebovala to a moje otázky mohly klidně počkat do rána. Další čtyři hodiny, možná pět, než se probudí. Zdálo se to jako nekonečná doba, protože jsem věděl, že nedokážu usnout. Chvíli jsem namlouval sám sobě, že čekám na Alice, ale nešlo to. Nemohl jsem se ani donutit k tomu, abych došel do svýho pokoje a cokoliv si z něj vzal. A to, že bych si u ní v klidu lehnul na gauč, jsem zavrhnul rovnou. Nedopadlo by to dobře.My Way - 22. kapitola

22. února 2012 v 23:38 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Nikdy bych neřekl, jak těžký může bejt zvládnout dvě holky naráz. Během krátký chvíle se všechny moje představy o švédskejch trojkách rozplynuly. Ne, do toho bych rozhodně nešel. Alice se bránila, snažila se mi vyvlíknout, a protože sebou neustále mlela a já musel držet Bellu, aby sebou neflákla o zem, skoro se jí to podařilo.
"Já chci tancovat!" vrtěla se. Chovala se jako rozmazlenej fracek. Co se to s ní kurva stalo? Kde byla nějaká autorita?!
"Já toho chci!" nedal jsem se a chytil ji kolem pasu, abych si ji mohl vyhoupnout vejš. Byla malá, takže to nebyl zas takovej problém, a zároveň jsem mohl dál držet Bellu, která vypadala, že každou chvíli vyhodí večeři. Pevně jsem doufal, že bude mít dostatek rozumu na to, aby ji nehodila na mě. "Alice, přestaň sebou házet!" zavrčel jsem, už jsem jí měl dost.

Nice girls ft. Justin Chon

21. února 2012 v 18:11 | Ajjinka |  Videa
Že je Justin Chon známý recesista, to už možná víte. Dneska jsem narazila na jedno video, kde bych ho rozhodně nečekala... :D Takže ho dávám i sem. Předělávka populárního videa Nice Guys.


My Way - 21. kapitola

21. února 2012 v 17:18 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Po hodině drastickýho přemlouvání jsem nakonec podlehnul. Nebylo to proto, že bych snad souhlasil s tím, že je Alice dostatečně stará na to, aby šla večer ven, ale jakmile přede mnou začala brečet, vzdal jsem to. Neuměl jsem reagovat na slzy, děsily mě. A to i v případě mojí upištěný sestry.
Ale v jedný věci jsem nepolevil. Zamknul jsem pokoj a přísahal, že ho neodemknu, dokud si na sebe nevezme džíny. Ta sukně byla vážně příliš krátká a já moc dobře věděl, co se těm nadrženejm hovadům v barech honí hlavou. Nehodlal jsem riskovat nějakej malér. Nakonec Alice kapitulovala, nejspíš jí došlo, že si nedělám prdel a myslím to smrtelně vážně. Vzala si na sebe džíny, ale nezapomněla na mě házet nasraný pohledy, který v jejím podání působily spíš vtipně.
"Nemám si vzít kombinézu?" zeptala se jedovatě, když byla oblečená.

Všechno nejlepší, Ashley!

21. února 2012 v 16:29 | Ajjinka |  Události
Dnes slaví své 25. narozeniny představitelka Alice Cullenové - Ashley Greene! My přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ!:)

Kellan Lutz pro YRB

21. února 2012 v 13:32 | Ajjinka |  Photoshooty

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

My Way - 20. kapitola

20. února 2012 v 23:43 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

"Vážně tu budeš jen na víkend?" nadhodil jsem pochybovačně, když jsem se snažil o nadlidskej úkol pobrat všechny tašky, který si s sebou Alice přivezla. Jakmile se objevila v příletový hale a uviděla mě, rozeběhla se a skočila mi kolem krku. Zatnul jsem zuby a snažil se ignorovat bolest v zádech. Už to bylo o dost lepší, ale rozhodně ne tak, abych si při týhle sotva padesátikilový zátěži prozpěvoval.
"Jo," přitakala vesele a proklouzla kolem mě. Na sobě měla sluneční brejle, čepici naraženou hluboko do čela a dlouhej kabát, kterej jí při její výšce sahal až pod kolena. Vypadala víc než nadšeně. "Představ si, že jsme měli turbulence! A taky takovýho svalnatýho stewar-"
"Alice!" zavrčel jsem zaskočeně a přerušil ji tak dřív, než jsem se stihnul dozvědět něco, co by mě zcela jistě poznamenalo do konce života. Nebyla na tohle trochu malá? "Je to všechno?" zamručel jsem vyčerpaně, když si sama vzala koženou tašku přes rameno. Chvíli dělala, že počítá to, co jsem na sobě měl zavěšenýho, ale pak se zahihňala. Jestli chtěla zdržovat, šla na to fakt dobře.

Bel Ami na Berlinale

17. února 2012 v 16:05 | Lada |  Akce
imagebam.com

Robert Pattinson se momentálně nachází v Berlíně, kde má dnes premiéru jeho nový film Bel Ami v rámci filmového festivalu Berlinale. Po jeho boku Christina Ricci a Holliday Grainger.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comZde se můžete od 18:45 hodin dívat na červený koberec.

UPDATE: Fotky z premiéry.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

My Way - 19. kapitola

15. února 2012 v 22:32 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Sázel jsem na to, že pět prášků proti bolesti a nějakej ten spánek mi pomůžou nahodit se do normálu. To byla chyba. Spal jsem blbě, pořád jsem se převaloval, a jakmile jsem to udělal, ozvala se nějaká část těla, která se mi snažila říct, že jí tahle poloha vůbec nevyhovuje. A takhle to bylo pořád. Možná proto jsem měl ráno ještě blbější náladu než večer, kdy jsem byl se vším víceméně smířenej.
Ráno jsem si dal dlouhou sprchu a pak se chvíli před umyvadlem přemlouval, abych zvednul hlavu a konečně se na sebe podíval do zrcadla… Když jsem to udělal, začal jsem se smát. Jestli mi něco chybělo k naprostý dokonalosti, byla to paleta různejch barev, kterou jsem se teď měl na ksichtě.
No do prdele.

Pitomej valentýn!

14. února 2012 v 16:00 | Ajjinka |  Jednorázovky
Ne všichni slaví valentýna.
Bella mezi jeho zastánce taky nepatří, i když má vedle sebe svého upířího přítele.
Ale proč? A dokáže její postoj něco změnit? :)"Pitomej valentýn!" zafuněla jsem a naštvaně strhla papírový řetěz srdíček nad svou postelí. Čtrnáctý únor už mi lezl krkem. Všude samá červená a růžová. Srdíčka na místech, kde bych je nikdy v životě nečekala. Jako třeba u mě v pokoji. "Ráno budeš mít překvapení," napodobovala jsem hlas Alice a snažila se znít stejně kňučivě jako ona. "Bude se ti to líbit, Bello!" pokračovala jsem a vyhoupla se na nohy, abych se jimi mohla zabořit do… růžových konfet?! "Alice!" zařvala jsem vztekle a snažila se z bosých nohou dostat to štiplavé svinstvo.
Rudá vzteky jsem odpochodovala do koupelny, kde jsem si sedla na roh vany a začala si oprašovat chodidla. Když jsem zvedla hlavu, málem mě trefilo podruhé. Srdíčka na zrcadle? Rtěnkou?! Vážně?!

Stephenie Meyer o natáčení Breaking Dawn

12. února 2012 v 13:27 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Stephenie Meyer po dlouhé době aktualizovala svoje stránky.
Podělila se o dojmy z natáčení obou částí Breaking Dawn.
V celém článku máte překlad ;)


Už jsem toho o Breaking Dawn řekla hodně v několika rozhovorech, takže mnohé z toho, co tu napíšu, nebude nové. Byl to neskutečný rok v mnoha směrech a také velký bum ve filmování, které přišlo šikovně minulé léto (Austenland, Stephenie se stala producentkou filmu).

Tady je pár mých náhodně poskládaných nejoblíbenějších vzpomínek z natáčení obou částí Breaking Dawn.

První záběry z Breaking Dawn - část II.! - v lepší kvalitě

12. února 2012 v 10:30 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část II.

Bella: Je to zvláštní. Fyzicky si přijdu, že bych mohla zdemolovat tank, ale psychicky si připadám vyčerpaná.
Edward: Co takhle vana?
Edward: Měl jsem špatný zvyk tě podceňovat. U každé překážky, které jsi čelila, jsem si myslel, že ji nepřekonáš. Ale tys je překonala. Dala jsi mi něco, za co stojí bojovat - rodinu.
Edward: Jdu napustit vodu.