Prosinec 2011

Velká silvestrovská párty!

31. prosince 2011 v 13:31 | Ajjinka |  O blogu
* Článek obsahuje obrázky ve formátu gif. Pokud máte pomalejší připojení internetu, nechte článek chvíli otevřený, aby se animace mohly načíst.


No ahój! Pamatujete, jak jsme to tu loni parádně rozjeli?


Ehm, dobře, neurazím se jenom proto, že jste byli pěkně na šrot. Minulej rok tu přeci byla párty!


Alice?! Ajjinka!!! Kolikrát ti to mám ještě říkat? Ajjinka!


Tak fajn, no. Spíš si to vybavíte pod něčím jiným... Byl Silvestr, stejně jako dneska! Tak co, už se chytáte?


Vždyť to bylo tak krásný! Nechápu, jak jste na to mohli zapomenout...


No přece proto, abyste návštěvníkům Stmívání.blog, i když na nás hážou bobka, popřáli něco hezkýho do novýho roku, ne?


Tak dost! Nebudu tu řešit, že máte všichni z loňskýho roku pořádný okno! I když chápu, že je asi lepší, že si některý věci nepamatujete...


Bylo to dost drsný, co?


Tayi, teď jsi na to kápnul. Párty, tu rozjet umíte. Takže co s tím? Dáme nějaký to novoroční přání? ;)


Jo, Robe, je vidět, že jsi Angličan. Vždy připravený! Tak jdeme do toho? Ok.


Všem návštěvníkům, ať už těm stálým nebo těm, co sem jen náhodou zabloudili, chceme do nového roku popřát...
Hodně lásky.


Štěstí.


Zdraví.


Spokojenosti.


A hlavně, aby se Vám splnila všechna Vaše přání. Ať už jsou jakákoliv.


Nepřehánějte to s pitím. Nikdo přeci nechce, aby Vám bylo špatně.


Ale i tak oslavte rok 2011, který neuvěřitelně rychle utekl, se zaslouženou grácií. Stejně jako tahle naše nešvédská trojka.


Nezapomeňte na sebe dávat pozor, a v případě bitky si dobře rozmyslete, jestli Váš soupeř není silnější.


A zítra, už v roce 2012, se tu zase sejdeme! Budeme se na Vás těšit, protože bez Vás bychom tu nebyli.


ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

Přejí Ajjinka a Lada


Robert Pattinson osobností roku serveru E!

29. prosince 2011 v 21:38 | Ajjinka |  Ostatní
Ze 64 slavných osobností se Robert Pattinson za pět týdnů hlasování serveru E!Online dostal na první místo, kdy ve finálovém kole porazil svou hereckou kolegyni Kristen Stewart.
Rob teď, jakožto vítěz, vybere jednu z charitativních organizací, které server jeho jménem věnuje 25 000 dolarů. My Robovi gratulujeme!;)É Pra Valer - 'Samba Squad' (song z Ria)

29. prosince 2011 v 14:19 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Jednou se tu někdo ptal, jak se jmenuje písnička, která hraje ve scéně, kde jsou Edward a Bella na oslavách v Riu, protože na soundtracku ji nenajdeme. Tady je.


My Way - 10. kapitola

28. prosince 2011 v 20:47 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

Po tom, co jsem dostal kopačky od někoho, kdo mi je technicky ani dát nemohl, což byl výkon i na mě, jsem se potřeboval nějak vzpružit. Dal jsem si pivo. Nebo jich možná bylo víc, podle toho, jak obrysy věcí kolem mě nebyly tak ostrý, jak by asi bejt měly. Neřešil jsem to, byl jsem doma, kouřil jsem cigáro a zády se opíral o zeď. Nic mi nechybělo. Měl bych bejt spokojenej a šťastnej, tak proč mě pořád něco žralo?
A dosralo se to tím, že mi zazvonil telefon. Natáhnul jsem se, zvrhnul při tom, naštěstí prázdnou, flašku od piva a podíval se na rozsvícenej displej. Musel jsem přimhouřit oči, abych to na tu dálku přečetl. Ale pak bych byl radši, kdybych to vůbec neudělal.
Máma.

Dosavadní zisky Breaking Dawn

26. prosince 2011 v 15:57 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Breaking Dawn je v kinech 38 dní a za tu dobu si celosvětově vydělal 651 900 000 dolarů, což dělá bez mála 129 miliard korun.

My Way - 9. kapitola

25. prosince 2011 v 22:17 | Ajjinka |  My Way

"Uhni, tady sedím já," strčil jsem do nějakýho magora v brejlích, co seděl vedle Belly. Poplašeně se zvednul a odsunul se o kus dál. Chytrej kluk. Bella se na mě zamračeně dívala, ale to mi nebránilo v tom, abych se s úlevným vydechnutím sesunul vedle ní. Když jsem to udělal, znechuceně nakrčila nos a šoupla se ode mě stranou. Taky jsem se zamračil. "To je ale náhoda," prohodil jsem ironicky a užíval si toho, jak je vedle mě vykolejená.
"Náhodě se nepomáhá, takže ne, není to náhoda," usadila mě příkře a dál mi nevěnovala pozornost. Zírala do notebooku před sebou a něco si všema deseti zapisovala.

Dodatečně všechno nejlepší, Stephenie!

25. prosince 2011 v 13:51 | Ajjinka |  Události
Sice dodatečně, protože Stephenie Meyer oslavila své 38. narozeniny již včera, ale myslím si, že zrovna tahle zpráva by tu neměla chybět, takže tu prostě bude, jen o den později. My samozřejmě přejeme všechno nejlepší a doufáme, že nás na své další 'knižní dítě' nenechá dlouho čekat :)


Pozdrav od Billa Condona

25. prosince 2011 v 13:42 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Krásné svátky Vám všem a Vašim blízkým, a také velké poděkování za Vaši podporu Breaking Dawn. Vaše láska k filmu byla úžasnou zkušeností. Tvrdě pracujeme na druhé části a už se moc těšíme na to, co Vám předvedeme příští rok. Brzy nashle! - Bill.Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 7:00 | Ajjinka |  O blogu
Píšu už čtvrtou verzi vánočního článku - ne, nejsem magor, jen mi to prostě nejde. První byl moc umělej, přiznávám, druhej moc vulgární, to sice nepřiznávám, ale budiž, no a ten třetí byl moc krátkej a nevýstižnej, to uznávám taky. Takže je tu čtvrtá varianta, která se, doufejme, zveřejní.

Po roce jsou tu zase Vánoce, někdo se na ně celej rok těšil, někdo z nich měl celej rok hrůzu. Je mi celkem jedno, do jaký skupiny patříte právě vy, ale všem bych chtěla jménem celýho blogu popřát příjemný prožití vánočních svátku, hlavně pohodu a nohy v teple.

Ted si možná říkáte, že je úvod delší než samotný sdělení, jo, to máte pravdu, ale koho to zajímá? Jsou přece Vánoce ;):D


Ashley pro DKNY

22. prosince 2011 v 22:23 | Lada |  Akce

Ashley Greene se stala tváří DKNY a DKNY Jeans (= Donna Karan New York) a nyní má svůj billboard na Times Square. Podívejte se na fotky z oficiálního odhalení.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nový trailer 'Bel Ami'

22. prosince 2011 v 13:05 | Ajjinka |  Ostatní
Máme tu další trailer Robova nového filmu Bel Ami, který do českých kin vtrhne 22. března 2012. A má v sobě rovnou několik hot scenes!


My Way - 8. kapitola

22. prosince 2011 v 11:51 | Ajjinka |  My Way

15+ za jeho slovník ;)

"Strašně ti to trvá," popoháněl jsem Carmen, která lovila z kabelky klíče od pokoje. Byla nenamalovaná, na sobě měla moji mikinu a zdržovala, jak jen mohla. Netušil jsem, kde se ve mně vzala ta potřeba se o Redayový dozvědět něco víc. Byla úplně obyčejná, ničím se nelišila od ostatních holek, který mi samy padaly do postele aniž bych musel hnout prstem. Jen něčím jiným. A to bylo pravděpodobně ono. To, že nejevila sebemenší zájem, mě žralo. Vrchol byl, když mi vlepila facku. Ještě mi žádná holka facku nedala a to ani v případě, že jsem si ji zasloužil. Ale tuhle jsem dostal neprávem a hodlal jsem si ji vybrat v naturáliích.
Ať se ten její peroxidovej chcípáček třeba posere.

Všechno nejlepší, Jacksone!

21. prosince 2011 v 15:47 | Ajjinka |  Události
Dnes slaví 27. narozeniny představitel Jaspera Halea Jackson Rathbone. My přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ!:))

Oficiální plakát 'Cosmopolis'

19. prosince 2011 v 10:17 | Ajjinka |  Ostatní
Máme tu plakát k Robovu novému filmu Cosmopolis.
Peter Facinelli propaguje BD v Hong Kongu

17. prosince 2011 v 21:07 | Lada |  Akce
Peter na eventu s fanoušky..

image host image host image host image host image host image host

.. a na slavnostní premiéře Breaking Dawn.

image host image host image host image host
image host image host


Petera američtí diváci od dubna uvidí na televizi častěji, údajně bude totiž součástí reality show "I Love Jennie", která bude mapovat život Petera, Jennie Garth (Beverly Hills 90210) a jejich tří dcer na farmě.