Červenec 2011

Bližší pohled na postavy v BD

31. července 2011 v 19:41 | Lada |  Film Rozbřesk - část I.
Tyto obrázky nejsou nic nového, ale jen mě tak napadlo, když máme k dispozici plakát ve skvělé kvalitě, dát sem jednotlivé postavy, abysme se líp podívali na to, jak tentokrát vypadají :)
'

Beautiful Evil - 8. kapitola

31. července 2011 v 18:23 | Ajjinka |  Beautiful Evil
Do konce Beautiful Evil nám zbývají tři kapitoly, takže tu máte další, abychom to zbytečně neprodlužovali (pořád žiju v marné naději, že sem chodí i nějaký testosteron). V téhle kapitole se pro změnu nic neděje a já bych ji nejradši smazala. Není nic horšího, než si po sobě číst starší věci s takovým časovým odstupem:D No, snad ji nějak zvládnete;))
Edwarde, budeš provokovat? Však ona ti to oplatí! :)
8. kapitola


Twilight Convention v NJ

31. července 2011 v 0:10 | Lada |  Rozhovory
V New Jersey se konala akce s fanoušky a tak jsem vám přeložila, co se tam všechno dozvěděli (nejen o Twilight).

CHARLIE BEWLEY- Elizabeth Reaser se velmi líbil jeho příchod na závěrečnou velkou scénu mezi Volturiovými a Cullenovými
- kdyby mohl být kreslenou postavou, byl by Sonic the Hedgehog
- mezi jeho TOP 5 ženami jsou Isabel Lucas, Emma Watson a Emma Roberts
- má rád ostrov Ibiza a mimo jiné i kapely Red Hot Chilli Peppers a Queen
- jeho současnými vzory jsou Daniel Craig a Christian Bale
- kdyby si musel vybrat nejoblíbenějšího z Cullenových, byla by to Bella
- jeho iPod je plný trance hudby
- nepotkal člověka z horší koordinací, než má Rob
- první konverzace s Robem:
Charlie: Jak to jde?
Rob: Kéž bych byl doma. Všichni moji kamarádi podepisujou nahrávací smlouvy.
Charlie se na něj podívá jako na idiota a říká "Jo, ale ty jsi Robert Pattinson."

- je podrážděný, když si každý den nezaběhá
- na konci natáčecích dní měli všichni Volturiovi víc času sblížit se. Charlie si dělá srandu, že se dokonce zapojil i Michael Sheen, když se zrovna nesoustředil na Rachel McAdams. (:DDD)
- Kate a William jsou podle něho skvělí, prý spojili celou zemi. Myslí si, že to je dobrá věc pro morálku země. Říká, že pro ni budou přínosné i Olympijské hry.

GURI WEINBERG- na památku si vzal jednu věc z šatníku Stefana
- Stephenie Meyer je úžasná osoba se skvělým smyslem pro humor a je rád, že ji mohl potkat
- překvapilo ho, jak byli herci milí, ti, kteří jsou v určitém projektu déle prý takoví na place nebývají, ale Peter, Kristen a Rob byli obzvlášť hodní
- dělá si srandu, že kdyby dostal jinou roli, byl by Edward nebo Bella
- byl překvapený tím, jak moc se mu i jako chlapovi knihy líbily
- jeho oblíbenými filmy jsou Kmotr a Kmotr II
- podle Guriho je Noel jako ten o 8 let starší bratr, který zasmradí koupelnu, když si mladší puberťácký bratr musí dát sprchu před rande
- vyrostl v Izraeli a umí mluvit hebrejsky
- Bill Condon je skvělý režisér, kterého zajímá, co si herci myslí a potom to zabuduje do filmu
- nevěděl, co je to Twilight, když získal roli. Asistentka jeho manažera mu to musela vysvětlit a řekla "Tenhle chlap je idiot, když neví, co je Twilight,"po jejím vysvětlení si to vygooglil a pomyslel si "Jo, byl jsem idiot, když jsem nevěděl, co to je."
- hromadný tanec na natáčení velké scény byl nápad Lee Pace, 'choreografii' vymyslela Toni Trucks
- nejoblíbenější částí Breaking Dawn pro něj byla práce s Billem Condonem
- s kontaktními čočkami se vypořádával těžko, obzvlášť ve špatném počasí
- jeho život se moc nezměnil, ale nosí čepici, když jde ven. Je rád, že se mu nedostalo takové úrovně slávy jako Kristen a Robovi.
- rád by potkal Charlie Chaplina nebo Marlona Branda
- jeho přízvuk ve filmu je mixem řečtiny, starořímštiny a rumunštiny, protože je starý 3 tisíce let
- z upířích filmů se mu líbí Ztracení chlapci
- nevadí mu, že jeho postava nemá speciální schopnost. Jeho výhodou je, že je starší a chytřejší než ostatní upíři.
- rád by pracoval s Woody Allenem, Martinem Scorcessem a Quentinem Tarantinem

JULIA JONES A BOOBOO STEWART- Juliina oblíbená TV reality show je The Real Housewives of New York City
- BooBoo není zrovna fanouškem reality show
- poslední den natáčení byl pro oba smutný a pro Julii bylo těžké uvěřit, že už si nikdy neobleče šaty Leah
- Julia říká, že se jí kluci pořád snažili napálit. Alex Meraz byl nejhorší. A zrovna ráno (v den této akce) se za rohem schoval Gil Birmingham a vyděsil jí. Na place byla pořád na pozoru, ale ne dneska. Zároveň ale říká, že byli všichni skvělí a laskaví.
- BooBoo se k herectví dostal přes kaskadérství. Kdyby nebyl hercem, dělal by u kresleného filmu. Julia začínala jako dítě v reklamách, šla na vysokou a dostala se k nezávislým filmům a modelingu. Kdyby nehrála, byla by žurnalistkou, cestovala by po světě a sepisovala její cesty.
- oblíbené Disney filmy BooBoo jsou Příšerky s.r.o a Život brouka, líbilo se mu taky Na vlásku
- Juliin oblíbený film je Malá mořská víla, fanoušci BooBoo poznamenávají "Zpíval písničku z toho filmu v Disney pořadu," BooBoo řekl "Pane bože, na to bych zapomněl. Vy znáte můj život líp než já."
- BooBoo by rád pracoval s Vinem Dieselem, Julia s Dustinem Hoffmanem a Marion Cottilard. BooBoo se ptá "A to je kdo?", Julia na něj vyplázne jazyk a odpovídá "Nehraje v Disney filmech."
- Julia říká, že je šťastná, nadšená a pyšná na svoji práci na Twilight a uvědomuje si, pro kolik lidí je to jejich velký moment a je za tuto příležitost vděčná.
- BooBoo říká, že hudba je těžší než hraní, protože pokaždé začínáte od začátku při psaní písniček, nahrávání ve studiu atd. V hraní se naučíte text a jen tam přijdete, nemusíte dělat všechno to plánování, to za vás dělají ostatní, v muzice jste zodpovědni za spoustu malých detailů.
- BooBoo hraje na kytaru, bubny a baskytaru
- Julia říká, že Comic-Con byl ohromující. Nikdy předtím neviděla tolik lidí na jednom místě (hala H má kapacitu 6 500).
- nejtěžší věcí bylo nikomu po několik měsíců neříct, že mají roli v Twilight
- kdyby měl BooBoo vymyslet jméno jeho vlastní kapely, bylo by to jeho jméno pozpátku (ooboob), Julia na to říká "Musíte mu prominout, zrovna vystoupil z letadla."
- BooBoo nesnáší z lidských zlozvyků žvýkání s otevřenou pusou a Julia srkání polévky nebo kafe
- mají mezi sebou kvělou sourozeneckou chemii
- Julia byla dotázána, jestli byla nervózní, když byla na MTV Live speciálu z Comic Conu s Joshem Horowitzem, na obrazovce totiž vypadala klidně. Říká "Počkat, minulý týden v tom hotelovém pokoji to bylo naživo????? Pane bože, neměla jsem ani tušení. Kdybych věděla, že to bude živě, šílela bych."
- BooBoo se na sebe nerad dívá v televizi, Julia vidí jen samé chyby


Julia Jones pro Buzzsugar

30. července 2011 v 20:43 | Lada |  Rozhovory


Na co se můžeme v Breaking Dawn těšit co se týče Leah?

Všechny scény mám s Jacobem, což pro mě bylo opravdu potěšení, protože to jsou scény velmi důvěrné, do této doby jsme měli všechny naše scény s celou smečkou: my všichni, běháme a říkáme pár vět a děláme naši "práci". Takže to bylo jako odměna, mít scény, které někam směřují, kde vám velmi záleží na vaší postavě, protože jste s ní žili tak dlouho, proniknout do toho, co se s nimi oběma děje. Těším se, jak to bude vypadat.

Jak vypadá vztah Leah a Jacoba v tomto filmu?

Už od začátku jsem strávila spoustu času snažením se porozumět jejich vztahu, protože asi nemám s nikým vztah, který je jako tenhle. Nejpodobnější tomu bude asi rodina - ten způsob, jakým se dovedou navzájem vytočit a jak si jsou blízcí mentálně, ale i citově. Myslím si, že jeho situace s Bellou a ta záležitost Leah a Sama mezi nimi vytvořila pouto, které nejspíš není možné v lidském světě, protože nemůžete číst myšlenky toho druhého.

Film jsi ještě něviděla, na co se tedy nejvíc těšíš?

Jsem opravdu zvědavá, jak se vypořádali s porodem. Viděla jsem to místo, kde se porod točil a a viděla jsem, jak používali některé technické vychytávky a ohromilo mě to. Takže jsem přemýšlela nad tím, jak to bude vypadat na plátně?

Viděla jsi nějakou falešnou krev?

Jo, pár nepravých věcí jsem viděla. Vytáhli několik triků z rukávu. Přesně o tom mluvím, vím, jak složité, komplikované to bylo a jak daleko do detailů zašli a umírám touhou film vidět.

Myslela sis někdy, že by se Leah s Jacobem měli dát dohromady, když jsi četla knihy?

Jacob se stává vůdcem smečky, takže si nejsou rovni tak, jak si myslím, že by si pár měl být roven. On je alfa a je tam tak rozdíl v moci, který mi nepřijde romantický, takže jsem si nikdy neříkala, že by měli být spolu. Jen jsem tam pocítila něco, co se překrývá milostným vztahem, jako například věci, které od něj Leah potřebuje, jako byste vy potřebovali od někoho, s kým byste byli ve vztahu: porozumění. A další věci, které normálně nepotřebujete od nikoho jiného.

Jaké bylo sledovat Taylora vyrůstat v průběhu natáčení?

Je to úžasné. Je opravdu inteligentní a na svůj věk vyspělý. Občas mám pocit, že mluvím se starším bratrem. Získal hodně zkušeností, které já nemám. Je tu paralela mezi tím, jak vyrůstáme my jako herci a jak vyrůstají naše postavy. Někdy tyto dvě věci nemůžu oddělit, nevím, jestli sleduju dospívat Jacoba nebo jestli to je Taylor. Asi oba dva.Jaké to je být jedinou dívkou ve smečce?

Změnilo se to. Tentokrát je to jiné, protože se změnila dynamika smečky - Jacob, Leah a Seth se oddělili. Jedním z důvodů, proč Leah opouští smečku, je, že se cítí, jako by do ní nepatřila. Neustále se snaží ukázat se a snažit se být jedním z nich, což nikdy nebude, protože není kluk. Takže když odejdou, dynamika se změní a je to jako bych byla s nejlepším kamarádem a bratrem. Cítíme se jako blízká, uzavřená rodina.

Jak vypadá tvůj vztah se smečkou mimo natáčecí plac?

Mám k nim velmi blízko, takže mám pocit, že je musím chránit a oni mají pocit, že musí chránit mě. Jsme hodně v kontaktu a jsem si jistá, že budeme i nadále.

Na svatbě tě neuvidíme, ale viděla jsi alespoň, jak se točila?

To pro mě bylo obtížné, protože svatba se natáčela na úplném konci celého natáčení a doslova všechny postavy kromě mě na ní byly. To už bylo v době, kdy jsem se na plac chodila jen podívat. Ale bylo to skvělé, viděla jsem všechny nastrojené! Jsem moc ráda, že jsem se šla kouknout, protože to byl opravdu úžasný způsob, jak ukončit natáčení.


Jackson pro Cosmopolitan

30. července 2011 v 13:50 | Lada |  Rozhovory


Vyrůstal jsi se sestrami, takže máš pravděpodobně dobrou představu, jak naše myšlení funguje. Ale co je ta jedna věc, kterou na nás nikdy nepochopíš?
Všechno, co má co dočinění s péčí o váš vzhled! Potřebujete se líčit a nosit vybrané oblečení. Já si myslím, že žena vypadá nejlíp ráno po probuzení, kdy na obličeji nic nemá.

Jakým nejbláznivějším způsobem si fanoušek získal tvoji pozornost?
Je vážně divné, když lidi začnou ječet a řítit se k vám. Taky se mi z toho chce křičet a běžet - ale na druhou stranu. Něco jako přirozená reakce. Ale byl jsem jednou v baru, kde ke mně někdo přišel a jenom řekl, "Líbí se mi tvoje práce." To je opravdu milé. A nenutí mě to utíkat na druhou stranu.

Přes co vlak nejede co se týče randění?
Dřív to bývaly vegetariánky a veganky. Ale už ne. Ne že bych se jím stal. Miluju maso. A jsem sakra dobrý kuchař. Teď je to zjištění, že má ta slečna přítele. Jednou jsem se líbal s dívkou a nějak jsem věděl, že je něco špatně. Zeptal jsem se jí, jestli někoho má, a ona řekla, že jo, ale že nejsou svoji. Ale no tak.

V čem seš si s Jasperem nejvíc podobný a v čem naopak nejmíň?
Nejmíň jsme si podobní tím, že nejsem upír. A nejvíc tím, že skoro nespím. Většinou spím jen pár hodin. Vždycky jsem byl takový. Moji rodiče mi říkávali, abych šel do postele, a já na to, 'Já to zkoušel!' a byl jsem vzhůru a četl si knihy. Myslím, že moji rodiče byli jediní na světě, kteří svému dítěti říkali, aby míň četl a přestali mi dávat knihy!

Fajn, a teď to nejdůležitější, kolik vlastníš klobouků?
Víc než 30. Mám několik opravdu šílených. Třeba jeden se dá složit a slouží jako létající talíř.


Bill Condon pro některé Twilight weby

29. července 2011 v 22:25 | Ajjinka |  Rozhovory
Při Comic-Conu v San Diegu získaly některé velké Twilight weby možnost vyzpovídat samotného režiséra Breaking Dawn Billa Condona. Ptali se ho na to, jak si poradil s omezením přístupnosti, na líbánkovou scénu, spolupráci se Stephenie Meyer a mnoho dalšího.
Přeloženou ukázku najdete tady, zbytek si můžete přečíst třeba na Twilight Lexiconu.


O: Co se týče líbánkové scény, všimla jsem si, že je v ní vtip. Proč jste se rozhodli jej využít a co vás k tomu vedlo?
Bill: Vtipné pojetí toho, jak se připravuje? Je to vyjádření, jaké je to být člověkem. Bylo to, jako by dělala všechno, co je reálné a co může udělat. Je to stejné jako u každého v ten samý okamžik, kdy mu lítá hlavou "Panebože, ono se to stane", je to jedna z věcí, která se tu noc děje. Bože, je to Bella, pořád. A on je upír, chápete? Ale teď je ta chvíle, kdy se snaží být stejní, jak jen to je možné. Co uděláte? Pokusíte se to vzít pod kontrolu všemi způsoby, které máte. Znáte to, podesáté si vyčistíte zuby a děláte všechny věci okolo, abyste si mohli myslet, že jste připraveni, což samozřejmě nejde. A pak, když jsme to stříhali, chtěli jsme to přiblížit tomu, jako kdyby si nervózně poklepávala. Víte, jak Kristen je? (Bubnuje netrpělivě prsty o stůl, všichni se smějí) To je ten rytmus. Máme to sehrané tak, jak jsme ukázali.

O: Pracoval jste někdy s hodně dětmi a jak se vám pracovalo se všemi představitelkami Renesmee?
Bill: O, ano (směje se). To je pro část dvě! S dětmi jsem už točil, ale ne s tolika, jako teď. Mackenzie je deset, ale nejspíš přeskočí rovnou na třicet. Je tak vyspělá a chytrá, takže s ní to byla radost. Někdy to ale bylo těžké, protože tam byly další herečky. Všechny budou mít výrazy Mackenzie a tak, takže byly použity velmi zvláštní technické pomůcky, že i já se tím, jak jsme s nimi pracovali, učil. Ale můžu říct, tyhle dívky byly opravdovou součástí natáčení.

O: Narození, mluvil jste o tom, že je násilné, hrozící boj s Volturiovými, a pak líbánky a sexuální scény. Když znáte všechny tyhle aspekty, muselo být těžké balancovat na hranici PG-13 (přístupnost od 13 let) a R (přístupnost od 18 let). Nechtěli jste přejít na R a pak to kvůli PG-13 sestřihali? Jak jste k tomu přistupovali?
Bill: Víte, myslím si, že to je skvělá výzva, protože to, co z něčeho dělá mladistvým nepřístupný materiál je něco úplně ukazovat, a pokud si dáte pravidlo: Nebudu nic ukazovat, žádnou nahotu, nikdo to nechce, žádná nevhodnost tam nebude. Ale i přesto budou mít intenzivní milostné scény. Stejně tak nebudeme ukazovat rozstřikování krve na zeď, ale i tak se z toho budou svírat vnitřnosti. Je to vlastně celkem zábavná výzva, aby to z toho všichni cítili, aniž by to všechno museli vidět. Myslím, že se to tím ještě vylepší. V PG-13 filmu budou skvělé romantické scény.

Nová kategorie na TCA

29. července 2011 v 22:20 | Lada |  Události
Na stránkách Teen Choice Awards můžete nově hlasovat i v kategorii Upír, kde proti sobě soupeří Robert Pattinson, Nikki Reed, Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley a Alexander Skarsgard. Hlasujte zde.


Líbánková scéna v lepší kvalitě

29. července 2011 v 17:05
K nadpisu snad není co dodávat. Není to sice nejlepší kvalita, ale troufám se tvrdit, že v ní uvidíte zatím nejvíc z těch všech :)


Beautiful Evil - 7. kapitola

29. července 2011 v 13:26 | Ajjinka |  Beautiful Evil
Pátek, pátek... bláznů svátek!:) A spolu s ním je tu další kapitola Beautiful Evil. V téhle kapitole se něco stane, pro Edwarda (snad nikdy nezapomenu na přeřek, kdy jsem ho překřtila na Edwardu:D) a Bellu něco zásadního... A vy máte příležitost je při tom šmírovat. Zvrhlé? Možná:D
Nevím, mladším návštěvníkům bych asi doporučovala článek vůbec neotevírat:D
Věnováno Bonbooonkovi, protože ji ještě pořád nepřestávám bavit (pokud teda nekecá, samozřejmě!), Verče, která mě svým komentářem mile potěšila, a Barče, která po zjištění, že přibyla další kapitola, bude mít svátek, narozeniny i Vánoce v jednom. Takže vše nejlepší!:D:D
Taková sauna... není vůbec špatné místo.
7. kapitola

Zdravíme...

28. července 2011 v 22:20 | Ajjinka, Lada |  O blogu

Brej večír, lidi-co-sem-ještě-pořád-chodíte! Zdravíme vás... divný, co? No dobře, nechte si svoje poznámky pro sebe, prostě píšeME. PíšeME - tím je myšleno, že jako dvě. Obě dvě! Vostrý, co?! No prostě... sedí vedle mě Ladu a divně na mě kouká. Právě posloucháme Jimmy Eat World a napadlo nás, že bychom vám premiérově mohly napsat společně. Chápete, nějaký normální článek, jenže to nejde, když jste byli v kině na Bad teacher (Zkažená úča).
Ladu nejdřív nechtěla, protože tušila, že celou dobu budu áchat nad Justinem Timberlakem (Justine, miluju tě!!!:D), ale pak... přišlo osvícení. Pařba v Bangkoku dostala kopačky (mrzí nás to, Zachu!).


Abyste si nemysleli, že marníme váš čas (což jsme dělaly doteď:D), tak vás lehce seznámíme s tím, jak kurevsky (fakt díky, Fuckwarde!) dobrý to bylo!

Chápete?!:D
A na závěr si dáme znělku.


Koho uvidíme na Teen Choice Awards 2011?

28. července 2011 v 0:09 | Ajjinka |  Události
Dnes byli prozrazeny stars, které se letos zúčastní předávání cen Teen Choice Awards 2011. Teď již víme, že uvidíme Roberta Pattinsona, Taylora Lautnera, Ashley Greene, Nikki Reed a Kellana Lutze. Je dost možné, že nakonec uvidíme i někoho jiného, to se ale dozvíme až 7. srpna, kdy bude show probíhat.

Pořád ještě můžete hlasovat pro své oblíbené favority. Jen podotýkám, že hlasování je omezeno věkem a to devatenáctkou.
Hlasovat můžete ZDE.

A ještě malá rekapitulace jednotlivých katerogií:
Akční:
 • 'Scott Pilgrim vs. the World' - Anna Kendrick
Drama:
 • 'Water for Elephants' - Robert Pattinson
 • 'The Roommate' - Cam Gigandet
Actor Drama (Nejlepší drama herec):
 • Robert Pattinson - 'Water for Elephants'
 • Cam Gigandet - 'The Roommate'
Romantic Comedy (Romantická komedie):
 • 'Easy A' - Cam Gigandet
Sci-fi/Fantasy (Nejlepší fantasy film):
 • 'The Twilight Saga: Eclipse'
Actor Sci-fi/Fantasy (Nejlepší fantasy herec):
 • Robert Pattinson - 'The Twilight Saga: Eclipse'
 • Taylor Lautner - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Actress Sci-Fi/Fantasy (Nejlepší fantasy herečka):
 • Kristen Stewart - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Villain (Nejlepší záporák):
 • Bryce Dallas Howard - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Scene Stealer Male (Nejvíce na sebe upozornil):
 • Kellan Lutz - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Scene Stealer Female (Nejvíce na sebe upozornila):
 • Ashley Greene - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Liplock (Nejlepší výkus):
 • Robert Pattinson a Kristen Stewart - 'The Twilight Saga: Eclipse'
 • Taylor Lautner a Kristen Stewart - 'The Twilight Saga: Eclipse'
Male Hottie (Ten, co by stál za zatáhnutí do křoví):
 • Robert Pattinson
 • Taylor Lautner


Outtakes Ashley a Kellana z Women's Health a Men's Health

26. července 2011 v 20:07 | Lada |  Photoshooty

imagebam.com imagebam.com imagebam.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotek je opravdu hodně, takže na Ashley koukněte sem a na Kellana sem.

Beautiful Evil - 6. kapitola

26. července 2011 v 16:00 | Ajjinka |  Beautiful Evil
Brý úterý přeju všem!:D Jelikož zítra frčím na výlet (vostrý, co?!), tak sem dávám další kapitolu Beautiful Evil už dnes. Není nic extra, znáte to, nějaký ten text, sem tam přímá řeč...:D No, snad se bude líbit:)
Věnováno Barče - nejlepší z nejlepších!:D a Bonbooonkovi, u který nikdy nevím, kolik těch óček v nicku vlastně má;):D
Jak si zpříjemnit jinak "nudné" dny ve Forks? Co takhle zkusit saunu? :)
6. kapitola