Září 2010

Role Iriny obsazena

28. září 2010 v 12:40 | Lada |  Film Rozbřesk - část I.
Mag

S blížícím se začátkem natáčení Rozbřesku se odhalují i jména nově příchozích do Twilight Ságy. Jednou z takových je i Maggie Grace, která si zahraje Irinu z klanu Denali.

Maggie se narodila 21.09.1983 v Ohiu a její pravděpodobně nejznámější rolí je Shannon v seriálu Ztraceni. Dále se objevila například v Kriminálce Miami, Odložených případech, thrilleru Mlha či v akčňáku Zatím spolu, zatím živi.

Maggie na CSFD a IMDb.


Renesmee pro Breaking Dawn

28. září 2010 v 12:26 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
UPDATE: Podle webu Moviehole zástupce Summitu prozradil, že role byla vážně přidělena mladičké Mackenzie!

Podle serveru EW.com by dceru Edwarda a Belly Renesmee mohla ztvárnit mladičká herečka Christine Mackenzie Foy, kterou jste mohli vidět v opizodě seriálu FlashForward (Vzpomínka na budoucnost) a 'Til Death.
Mack
Zatím není nic jisté, ale tvrdí se, že herečka, která se profesionálně (ano, v 10 letech) věnuje modelingu, je jen krůček k tomu, roli získat.

Podle zdrojů má Bill Condon v plánu využívat počítačové efekty na "omlazení", které využíval i režisér David Fincher v mysteriózním filmu Podivuhodný příběh Benjamina Buttona, přičemž by Mack měla digitálně upravenou tvář mladšího dítěte.

Summit zatím, jak jinak, nic nepotvrdil, takže si nemůžeme být jistí ničím.

220909mackenzie4.jpg (276 KB) GwWAmDNTsp1dvmugUjA51pwxo1_500.png (440 KB) mf7.jpg (124 KB)


Fotka týdne - 38 (20.9. - 26.9.)

27. září 2010 v 19:51 | Lada |  Fotka týdne
Po menší pauze jsem tu zpět s Fotkou týdne, tak do toho! :)

1

ImageHost.org

2

ImageHost.org

3

ImageHost.org

4

ImageHost.org

Happy Birthday, David!

26. září 2010 v 22:38 | Ajjinka |  Události
Většina narozeninových přání začíná otřepaně klasickým Všechno nejlepší, ale jak popřát muži, jehož charisma přesahuje i jeho samotného? To je těžká otázka, kterou takhle večer nechci řešit, takže:

Všechno nejlepší k 41. narozeninám, Davide!!!

Upřímné všechno nejlepší, protože David je prostě týpek, jak se patří. A my mu děkujeme, že nenásledoval příkladu Chrise Weitze a natočil pořádný film. God bless him!
David
Borec Dave

Nikki Reed na "6th Annual Pink Party"

26. září 2010 v 17:17 | Lada |  Akce

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com   


Kellan a Christian na galavečeru PETA

26. září 2010 v 15:22 | Lada |  Akce
Kellan Lutz a Christian Serratos se včera objevili na 30. ročníku PETA awards, odkud si za svoji charitativní činnost odnesl jedno ocenění právě i Kellan :) 

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
  imagebam.comimagebam.comimagebam.com  

Více fotek Kellana najdete zde.

Bohužel se zatím objevila jen jedna fotka Christian.UPDATE: Konečně jsou tu i nějaké fotky Chris :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com   


Outtakes Dakoty z magazínu Flare

26. září 2010 v 15:07 | Lada |  Photoshooty

imagebam.com imagebam.com


UPDATE: Další fotka.

imagebam.com

Dokument z premiéry Zatmění

25. září 2010 v 15:14 | Lada |  Videa
Koukněte se na speciální DVD z premiéry Eclipse v LA, které je dostupné pro každého japonského fanouška, jenž si předobjedná lístek na premiéru. Ano, Japonsko teprve jejich premiéra čeká, a to 13. listopadu :)
Edward nejvýdělečnější filmovou postavou roku 2010

25. září 2010 v 11:49 Události
Z

Celosvětový průzkum prováděn Brand Licensing Europe 2010, ukázal, že Edward Cullen je nejvýdělečnější (oprávněnou) filmovou postavou 2010.

Zhruba 32% z licenčních odborníků se domnívalo, že Edward Cullen, kterého ztvárňuje britský herec Robert Pattinson, je nejziskovější filmová postava roku 2010.

Za ním skončili Buzz Lightyear z Toy Story (27%) a Harry Potter (18%).


Charlie Bewley - Oficiální web

25. září 2010 v 11:28 | Ajjinka |  Události
- klikni -

Jak už název článku napovídá už můžeme prozkoumat i oficiální web Charlieho. Zatím toho na něm moc nenajdeme, ale můžeme se pokochat slide photosPeter Facinelli - HMS outtakes

25. září 2010 v 11:02 | Ajjinka |  Photoshooty
Další dvě fotky Peterova baseballového photoshootu.
Ashley Greene tweetuje

25. září 2010 v 10:53 | Ajjinka |  Twitter koutek
Ashley Twitter
"Včera (22. 9.) jsem měla zkoušku pro Breaking Dawn, což znamená, že se blížíme k začátku. Jsem nadšená!!"Válka mezi Twilight a HP? Ale kdepak

23. září 2010 v 20:53 Ostatní
Jamie Campbell Bower a Bonnie Wright na hudebním festivalu Electric Picnic. No nejsou spolu úžasní? :))Nikki na premiéře Last Day of Summer

23. září 2010 v 20:45 Akce
Včera se v Los Angeles konala premiéra filmu Last Day of Summer a Nikki tam samozřejmě nemohla chybět, jelikož si v tomto snímku střihla hlavní roli. Dnes je na programu také premiéra filmu Chain Letter, tak snad se Nikki ukáže a my budeme mít další fotky :)


imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

     

Breaking Dawn nebude ve 3D?

22. září 2010 v 22:51 | Ajjinka |  Film Rozbřesk - část I.
Na internetu se hodně spekulovalo o tom, zda bude Breaking Dawn natočen ve 3D. Podle posledních novinek by tomu tak být nemělo.

Co filmaře přivádí k tomu, aby všechno natáčeli se 3D efekty? Já osobně nemám zájem vidět 3D Lautnera a 3D porod Nessie.

Teď jen můžeme doufat, že 3D efekty (ne)přidají v post-produkci, protože pokud jste viděli Souboj Titánů, víte, jak by to mohlo dopadnout.
Pr.
A co vy? Byli byste radši za 3D polonahé vlkodlaky a okouzlující upíry? :)


7. Kapitola - Odhodlání

22. září 2010 v 20:29 | Erala |  Západ snu
Přejí krásný středeční večer :) Mé jméno je Lemra Líná a konečně jsem se dokopala ke zveřejnění dalšího dílu povídky Západ snu. Tahle kapitola je napsaná už dlouho, ale je tu problém s přepisováním do PC, protože se mi nechce a taky se mnou a mým momentálním rozpoložení, kdy nedokážu přemýšlet o ničem jiném než o svých problémech :)
Každopátně novou kapitolu jsem vám konečně přepsala a další už mám napsanou v sešitě matematiky, protože psaní mi přijde užitečnější než učení se funkce :D Ale nikdo neví, kdy si zase usmyslím ji přepsat, takže si nedělejme velké naděje :D
Teď už ke kapitole samotné, nic moc se v ní neděje, je to jen má snaha navázat na předem promyšlený děj, který jsem už pozapomněla, protože jsem dlouho nepsala. Navázání se ale povedlo a já už zase vím jakým směrem se bude Západ snu ubírat. Neočekávejte už ale moc kapitol, dospěli jsme už do bodu kdy přichází nevyhnutelné a povídka se blíží do finiše :)
Věnování dnes žádné nebude, snad jen mému deníčku, který je tím nejlepším kamarádem, protože nemluví :D
západ snu
Kapitola VII.
Odhodlání
Uplynul již týden od toho dne, kdy jí Angela poradila aby si promluvila s Alicí Cullenovou. Týden bez nové vzpomínky. Týden odhodlávání se.  Týden neúspěchů. Pokaždé když v sobě našla sílu Alici oslovit a vydala se za ní, nikde ji nemohla najít. Skoro, jakoby se před ní schovávala…

Let's get lost.. with Twilight

22. září 2010 v 20:00 | Lada |  Ostatní
V Salt Lake City si nejspíše řekli, že už bylo dost klasických bludišť, a tak vytvořili bludiště s tvářemi Kristen, Roberta a Taylora. Dostat se ven prý trvá hodinu :)I takhle se seznamují hvězdy

22. září 2010 v 19:06 | Lada |  Videa
Jak už víte, Jackson Rathbone se zúčastnil mezinárodního filmového festivalu v Torontu, aby propagoval svůj nový film Girlfriend. Právě když dělal rozhovor s MTV, vběhla za ním herečka Hilary Swank (která čekala na svoje interview) a zbytek už vidíte sami :)) Bylo to poprvé, kdy se tihle dva potkali, Jackson už tak může 'v klidu zemřít' No a my si můžeme připsat další celebritu na seznam fanoušků Twilight.