Březen 2010

New Eclipse stills

31. března 2010 v 13:30 | Ajja69 |  Film Zatmění
Máme tu nové fotky z Eclipse. Na své si přijdou všichni - Team Edward, Team Jacob i Team Cullens a pak já, Team Bella

ImageHost.org

ImageHost.org

ImageHost.org


Na svět přijde "The Short Second Life of Bree Tanner"

30. března 2010 v 17:10 | Lada |  Twilight sága
TSLOBT


Věřím, že nadpis vám zatím asi moc neříká, takže vysvětlím: Stephenie Meyer přichystala velké překvapení a vydá novou knihu (sama tomu říká novela, protože jde o kratší příběh než díly Stmívání) s názvem "The Short Second Life of Bree Tanner", tedy "Krátký druhý život Bree Tannerové". Bree již známe, objevila se v třetím díle ságy, jde o mladou upírku, která přišla do Seatllu bojovat po boku Victorie a na bojišti zemřela.

Jak Stephenie říká, nikdy neměla v úmyslu tento příběh, který napsala ještě dříve, než bylo Stmívání vůbec na očích veřejnosti, vydat jako samostatnou knihu. Pracovala na něm jen pro zábavu mezi úpravou ostatních dílů ságy. Později, když byl znám koncept pro "Sága Stmívání: Oficiální průvodce", Stephenie si myslela, že by v něm mohlo být dobré místo pro Bree, jenže příběh se přibližoval k 200 stránkám a to bylo pro průvodce moc. To ovšem nebránilo tomu, použít tyto cenné informace o Bree, Rileyem nebo například o tom, jak to vůbec vypadalo v táboru novorozených v Seattlu, do filmu Zatmění. Ano, tento příběh si přečetli jak Melissa Rosenberg a David Slade, tak Jodelle Ferland a Xavier Samuel.

Když neklapl nápad "Bree v průvodci", nakladatel navrhl Stephenie, aby vydala samostatnou knihu, a to ještě předtím, než film vyjde do kin, aby se diváci mohli dozvědět více o Bree ještě dříve, než ji uvidí na velkém plátně. 

Stephenie též chce poděkovat fanouškům, že si koupili její knihy, a tak bude "The Short Second Life of Bree Tanner" od 7. června do 5. července k přečtení online na BreeTanner.com. Kniha bude stát 13.99 dolarů (264 Kč; 10 eur) , jeden dolar z každé knihy půjde na konto Červeného kříže.


Článek napsán díky samotné Stephenie - stepheniemeyer.

Nekopírovat!!!

MTV Movie Awards jsou tu - hlasujte

30. března 2010 v 15:29 | Lada |  Události
MTV 2009

Každoroční filmové ceny stanice MTV jsou tady a vy můžete hlasovat celkem ve třinácti kategoriích, potřeba je jen snadná registrace. Hlasovat se může jen do 9. dubna, což je škoda, když u nás některé filmy ještě nejsou (The Runaways), ale to se nedá nic dělat. Předání cen proběhne 6. června.

Pokud chcete podpořit herce ságy, zde je seznam pro vás zajímavých kategorií:

Nejlepší polibek (Best kiss):

Emilie de Ravin a Robert Pattinson - Remember Me
Kristen Stewart a Dakota Fanning - The Runaways
Kristen Stewart a Robert Pattinson - The Twilight Saga: New Moon
Taylor Swift a Taylor Lautner - Valentine's Day

Ženský objev roku (Best Female Breakout Star):

Anna Kendrick - Up in the Air

Nejlepší herečka v hlavní roli (Best Female Performance):

Dakota Fanning - The Runaways
Kristen Stewart  - The Twilight Saga: New Moon
Kristen Stewart  - The Runaways

Nejlepší herec v hlavní roli (Best Male Performance):

Robert Pattinson - Remember Me
Robert Pattinson - The Twilight Saga: New Moon
Taylor Lautner - The Twilight Saga: New Moon

Světová superstar (Global Superstar):

Kristen Stewart
Robert Pattinson
Taylor Lautner


MTV 09

Pro mě bylo občas těžké vybrat jednu možnost, protože se letos v nominacích objevily filmy, které mě opravdu zaujaly, jako např. Whip It, Hangover, (500) days of Summer, Proposal, Avatar, Blind Side, Up in the Air nebo Remember Me. Kdo ještě neviděl Robertův nový počin, opravdu doporučuji, ihned se zařadil mezi mé TOP a z kina jsem odcházela s pocitem, že ho musím znovu vidět (pocit přetrvává a ještě nabírá na síle :)). Je to film u kterého se zasmějte, pobrečíte a hlavně o něm budete přemýšlet ještě dobu poté. Robert Pattinson předvedl neuvěřitelný výkon a pokud vás jen jeho přítomnost nezlákala, věřte, že pozadu nezůstali ani Chris Cooper a Pierce Brosnan.

Pokud jste již film viděli, podělte se s námi o svůj názor. Budeme rády i za doporučení na jiné filmy, které vás tento rok upoutaly :)

Kid's Choice Awards

28. března 2010 v 12:30 | Lada |  Akce
Včera se konal 23. ročník Kid's Choice Awards, tedy udělování cen, o kterých svým hlasováním rozhodují diváci televizního kanálu Nickelodeon. Taylor Lautner vyhrál v kategorii Nejoblíbenější filmový herec a poté ještě Nejoblíbenější pár (Jacob Black a Bella Swan). Všechny výsledky zde.

Předávání se zúčastnili Taylor Lautner, Nikki Reed a Jackson Rathbone. Pěkně dlouho jsme o něm neslyšeli, co myslíte? :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com   
imagebam.comimagebam.comimagebam.com    
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Taylor získává cenu:


Jackson a "ta zelená věc" :))


Novinka pro čtenáře Hostitele

26. března 2010 v 21:33 | Lada |  Hostitel
Host

Tak zase jednou můžeme Američanům něco závidět. 13. dubna se tam totiž začne prodávat kniha Hostitel s bonusovou kapitolou. Stephenie tento bonus měla v hlavě už déle, napsala ho ovšem až při práci s producenty. V případě, že máte účet na Amazonu, byli byste ochotni zaplatit za knihu podruhé a nevadí vám angličtina, zde si ji můžete předobjednat.


Pomsta je sladká

26. března 2010 v 14:58 | Nessy |  Jednorázovky
Bloody Bella
 POMSTA JE SLADKÁ

Autor: Nessy
O povídce: Rozbřesk - Bella, proměněná v upíra, jede do Seattlu zjistit, kdo je J. Jenks, jak jí to zadala Alice. Při hledání zadané adresy narazí na nějaké své 'staré známé…'                                     

No Hope - 1. kapitola

25. března 2010 v 20:58 | Ajja69 |  No Hope
No Hope
Autor: Ajja69
O povídce: No Hope - Žádná naděje... Edward teprve začíná objevovat svoji schopnost. Všechny začátky jsou těžké a tak se není čemu divit, že mu to zpočátku moc nejde... Navíc se nyní spolu se svou rodinou musí přestěhovat, ale kam?

Společná fotka ze sídla Volturi

25. března 2010 v 20:42 | Lada |  Film Nový měsíc
Michael Sheen mě nutí napsat "Jedličkův ústav hadr"

Na fotce Robert Pattinson, Melissa Rosenberg, Ashley Greene, Stephenie Meyer, Michael Sheen, Kristen Stewart, Jamie Campbell Bower, Daniel Cudmore, Christopher Heyerdahl a Charlie Bewley.


ImageHost.org


Výzva pro vás! :)

24. března 2010 v 22:15 | Ajja69 |  O blogu
title
Zdravíme všechny návštěvníky blogu!

... a ponoukáme všechny ty, kteří mají fantazii a dokáží své myšlenky vypsat písmeny. Byly bychom totiž strašně rády, kdyby tento blog o něco ožil, co se týče FanFiction.

Nejsme nikterak náročné a nečekáme slohové práce ve stylu Stephena Kinga. Hledáme především ty, které psaní baví a rádi se o něj podělí s ostatními.

Jedinou podmínkou je to, že se FF musí týkat Twilight ságy nebo některé postav z ní. Pokud by se mělo jednat o povídku na pokračování, zaujme své čestné místo v menu blogu.
Read
- Fantazii se meze nekladou.
- Každý článek by měl být alespoň na jednu A4 ve wordu.
- Případnou tvorbu zasílejte na uvedený e-mail: Ajja69 (zavináč) seznam.cz

Pokud máte nějaký dotaz, stačí napsat pod článek do komentářů.

Každopádně hurá do toho! Budeme se těšit!

Figurína Roberta Pattinsona hotova

24. března 2010 v 12:01 | Ajja69 |  Ostatní
Jak jsme vás již informovaly, v muzeu Madam Tussauds byla zhotovena Robova vosková figurína, která je nyní oficiálně dokončena.

Jeho podobizna se tak objeví vedle tváří jako jsou Johny Depp, George Clooney či Leonardo DiCaprio.

Stvořitelé této figuríny strávili hodiny sledováním Robových fotografií a videí, aby výsledek byl co nejvíce realistický. Nejvíce si dávali záležet na rozcuchu, kterým je Rob všeobecně známý, a přidávali pramínek po pramínku.

Ve čtvrtek 25.3. bude figurína odhalena veřejnosti a návštěvníci muzea se s voskovým Robem budou moct vyfotografovat. (pozn. autorky: To jsem zvědavá, jak dlouho vydrží )

Voskáček

Photobucket


Oficiální plakát Zatmění

23. března 2010 v 17:07 | Lada |  Film Zatmění
Oficiální plakát pro třetí díl ságy je venku a Bella je pochopitelně vepředu :) Jak se vám líbí?

ImageHost.org


New Moon DVD Release party

23. března 2010 v 16:55 | Lada |  Akce
Akce k příležitosti vydání DVD New Moon pokračují, tentokrát se jedna konala v Salt Lake City a zúčastnili se jí i Christian Serratos, Justin Chon a Michael Welch.

ImageHost.orgimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comNew Moon - další smazané scény

20. března 2010 v 21:05 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Máme tu další vymazanou scénu, kdy Charlie nese Bellu do postele tu noc, co se s ní Edward rozdejde v lese.


Bellina noční můraNew Moon DVD Midnight Release Party

20. března 2010 v 14:12 | Lada |  Akce
ImageHost.org

DVD Nového Měsíce oficiálně vyšlo a k této příležitosti se uspořádala i párty v Los Angeles, které se zúčastnili Chris Weitz a Nikki Reed. Kromě fotek se můžete kouknout i na video, ve kterém cast děkuje za podporu a vítají fanoušky právě na zmiňované párty. Video bylo točeno na place Zatmění, takže se můžete blíže podívat na novou image herců pro třetí díl ságy :)

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Eclipse - Sneak Peek

20. března 2010 v 9:48 | Ajja69 |  Film Zatmění
Další ukázka z Eclipse. Video i s překladem najdete v celém článkuVymazaná scéna s Victorií

19. března 2010 v 19:42 | Lada |  Film Nový měsíc
Pokud si ještě naposledy chcete užít Rachelle, koukejte :)


Prodloužené scény

19. března 2010 v 16:08 | Lada |  Film Nový měsíc
Na internetu se již objevily prodloužené scény z DVD New Moon (oni jsou ti Amíci rychlí, když chtějí!), takže se ve čtyřech částech můžete podívat na bezmála 30 minut filmu :)