Září 2009

Eclipse trailer (Ájja)

30. září 2009 v 17:51 | Erala |  PC díla
Mám povolení, heč! xD Naše drahá adminka Ájja umí totiž nádherná videa a nikde by je neukázala! To je ale hrůza, co? Tak jsem si od ní sehnala povolení, aniž bych jí řekla co mi to vlastně povoluje. Upřímně doufám, že si uvědomí jak moc mě má ráda a nezaškrtí, jen co tenhle článek uvidí...
A že je to video krásný? :D

Vanity Fair outtake

30. září 2009 v 13:43 | Ajja69 |  Photoshooty
Další outtake fotografie z photoshootu Twilight Cast pro Vanity Fair - podle mého jednoho z nejlepších tw shootu vůbec

VF.jpg (33 KB)


Hostitel

30. září 2009 v 11:56 | Erala |  Hostitel
Hostitel.
Když se řekne tohle slovo, co si vybavíte? Po pravdě... já Terminátora a Hvězdnou bránu. Kdyby mi ale někdo řekl: "Ne, ty hloupá! Myslím tu knihu od Meyerové!" tak by se mi vybavila vůně jeblečného čaje se skořicí, protože dobré knihy mám spojené i s něčím jiným. Sedm dílů Harryho Pottera s vůní čokoládové svíčky od kamarádky, Stmívání a další díly zase s vůní mořské soli, s všudypřítomným sluníčkem a se zvukem desítek štěbetajících hlasů ostatních lidí.
Všichni jistě víte, že Hostitel je další kniha od Stephenie Meyerové a já jí, právě před chvilkou, dočetla.

Další oficiální poster :)

29. září 2009 v 21:38 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Objevil se další oficiální plakát, sice na něm není nic moc nového, ale stejně je úžasný

v HQ:

011.jpg (407 KB)


New NM still

29. září 2009 v 17:22 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Nové obrázky z New Moon :) Tentokrát nás potěšili světoznámým (Big) Black Billym
EDIT: Oprava, Laurentík patří správně do Twilight, už je to opravené jak ztady, tak na Lion&LambLove


Anya Marina - Satellite Heart - download + text

29. září 2009 v 12:59 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Jak již všichni asi víte Anya Marina na svém MySpace zveřejnila písničku Satellite Heart, která bude na sountracku New Moon :)

Nyní máte možnost si tuto krásnou, textově úžasnou písničku stáhnout a to právě ZDE - Anya Marina - Satellite Heart

Text písničky:

So pretty, so smart
Such a waste of a young heart!
What a pity, what a sham
What's the matter with you, man?

Don't you see it's wrong, can't you get it right?
Out of mind and outta sight
Call on all your girls, don't forget the boys
Put a lid on all that noise!

I'm a satellite heart, lost in the dark
I'm spun out so far, you stop, I start
But I'll be true to you

I hear youre living out of state, running in a whole new scene
They say i haven't slept in weeks, you're the only thing i see

I'm a satellite heart, lost in the dark
I'm spun out so far, you stop, I start
But I'll be true to you
I'm a satellite heart, lost in the dark
I'm spun out so far. you stop, I start
But I'll be true to you, no matter what you do, yeah I'll be true to you

zdroj textu - YouTube.com

Oficiální hromadné plakáty New Moon

29. září 2009 v 7:19 | Lada |  Film Nový měsíc
Photobucket

Photobucket

Photobucket

Čí team je Bella? Ano, ano :) :D

Jane a Esme vypadají božsky.


Poslechněte si 'Satellite Heart'

28. září 2009 v 18:16 | Lada |  Film Nový měsíc


Zatím jsme měli možnost slyšet čtyři písničky ze soundtracku New Moon a dnes přibyla další. Na Myspace AnyaMarina najdete k poslechu song Satellite Heart.


..více Daniela Cudmora

28. září 2009 v 15:02 | Lada |  Videa
Ree už vám tu jednotlivé členy Volturi představovala (Daniel), ale tenhle sympaťák, jenž ztvárňuje Felixe, si zaslouží tu ještě párkrát být

Jako první vám chci ukázat video, na kterém je s fanynkou, jenž s ním vyhrála tanec. Prakticky celé 4 minuty se jen otáčejí dokola, ale mě to dostává


Dále se můžete podívat na krátký pozdrav Daniela a jeho parťáka Charlieho Bewleyho (Demetri).
Ve speciálním vydání magazínu US Weekly 'Sexy Stars of New Moon' plném fotek všech herců Dan nechyběl a já vám říkám, ten musel hrát hokej, prostě musel, typický hokejista!! (ale mozek má snad větší)


PFach o Eclipse na svém twitteru

28. září 2009 v 13:03 | Ajja69 |  Twitter koutek
Pokud Petera na twitteru sledujete, žádná novinka to pro vás není Ovšem pro ty z vás, kteří si stále twitter nezaložili tu mám včerejší zprávy od Petera.

"Nafoceno. Teď jdu na jógu a pak se trochu prospat, než se vrátíme do lesa na natáčení."

"Uh. Neděle. Konečně den volna. Ou, počkejte, musím jít udělat fotky pro Eclipse. Aspoň že mají mít upíři tmavé kruhy pod očima. Lol"

Takže podle všeho už je nejspíš nafocený photoshoot pro Eclipse. Podle mě se máme na co těšit, páč David Slade se ve fotografování vyžívá, určitě by nenechal nafotit nějaké šmejdy


Město Carlisle

28. září 2009 v 10:11 | Erala |  Ostatní
Všichni už jste dozajista slyšeli ten fakt, že CARLISLE je vlastně mesto v Anglii. No jo, jenže komu stačí tahle věta: "A věděliste, že Carlisle je město v Anglii?" no, mě teda nestačí. Chcete mi říkat o nějamém městu? Chci obrázky, historii, polohu... A to co chci já dostanete vy v tomhle článku. Snažila jsem se, tak se alespoň podívejte na obrázky:)
"Carlisle Cullen, těší mě. Ále, s rodinou bydlíme v městě Carlisle, stojí nedaleko..."
http://www.historic-carlisle.org.uk/historiccarlisle/images/UKmap.gif

Vysílání ČT1

28. září 2009 v 9:44 | Erala |  Twilight sága
Pro ty, kdo včera nestihli vysílání tady mám celou část vysílání věnovanou Stmívání. ČT1 mi zase jednou dokázala, že se na ní nemám dívat. Navíc mám neovladatelné tiky vrazit jednu té dívčině, která dělá chytrou a ani si nevzpomene, že King je Stephen, když už ho kritizuje. A navíc ji neoznačil jako NEJHORŠÍ spisovatelku, řekl prostě jen že podle něj Stmívání nedosahuje kvalit Harryho Pottera :) Tak klídek, děvče. Naprosto mě ale odrovnaly záběry ječících tlustých američanek. To se vážně dívají na naší věkovou kategorii jako na bandu ječících a vygumovaných holek? Proboha, jdu se zahrbat a vyleu až mi bude pětadvacet.
Co se ale ČT1 musí přičíst k dobru, navnadilo mě to abych si konečně přečetla Průvodce, na kterého už dlooouho padá v mé knihovně jen a jen prach. Vypadá to, že je tam hodně zajímavostí, chudáček ale musí ještě chvilku počkat, na mě volá Ivanhoe :D
Názor na tohle si raději udělejte tady, ale ještě bych chtěla říct - nebyl jste tam někdo? Jesti ano, proč jste proboha té holce trochu nepocuchaly účes?!


Kniha mého srdce - dnes!

27. září 2009 v 21:31 | Lada |  Film Stmívání
Omlouvám se, že to píšu až teď - dnes, od 21:20 dávají na ČT1 opět Knihu mého srdce, zatím představují Rychlé šípy od Jaroslava Foglara, ale potom přijde na řadu Stmívání, takže šup šup zapnout televizi, ještě to stihnete!

____

Pořad již skončil, je mi líto, jestli to někteří zapomněli sledovat a tady se o tom nedočetli. Můžu vám ale říct, že po tom, co tam bylo řečeno (a od koho), si dle mého budou lidi myslet, že to je ještě větší stupidita, než doposud.

Papírové postavy

27. září 2009 v 14:11 | Erala |  Film Nový měsíc
Cullen enterprise zvěřejnilo obrázky takových těch papírových postav. Nevím, jak to nazvat - prostě ty postavy z papíru, co tam stojí když jdete do kina :D

České plakáty k Novému Měsíci

27. září 2009 v 1:16 | Lada |  Film Nový měsíc
Právě mě na twitteru praštil do očí tweet "New Moon Czech Posters" od RPLife , potěší to, že se o nás taky zmíní

Photobucket


Sourozenecké klání

26. září 2009 v 19:42 | Erala, Lada |  Twilight sága

Čest!
Offí přišla se skvělým nápadem a to založit anketu, zda-li se vám líbila víc Twilight sága, či the Host. Je nám ale naprosto jasné, že by někteří z vás hlasovali pro Ságu, aniž by četli Hostitele, a tak jsme to vyřešily formou článku.

Nic dalšího k tázání není a doufám, že jsem to napsala dostatečně k pochopení. Pro ty, kdož nepochopili moje zmatené myšlení to řeknu jednoduše:
Máte radši Twilight ságu, nebo the Host? Proč?
Odpovídejte do komentářů, prosím.
Předem díky za odpovědi a kdo ještě nečetl Hostitele, šup, šup. Ať si na něj taky můžete udělat svůj názor :)

Letiště (Růžena Dvořáková)

26. září 2009 v 19:19 | Alice |  Jednorázovky
Růžena Dvořáková:
Letiště (31.8.09)
FF ze světa ságy Stmívání

Jasper:
Seděl jsem mezi Alicí a Bellou na nepohodlné letištní sedačce. Alespoň pro lidi určitě nepohodlná byla, viděl jsem, jak se na nich ostatní cestující marně snaží uvelebit. Z obou stran jsem cítil nervozitu a napětí. Zatímco však Alice seděla úplně klidně a její oči se střídavě zaostřovaly a rozostřovaly, Bella nevydržela chvíli v klidu. Poposedávala, klepala špičkou boty o podlahu, zalamovala si prsty, nebo alespoň každou chvilku vzhlížela k informační tabuli nad našimi hlavami.
Alice zatřepala hlavou, jako by z ní svoje vidiny chtěla vytřást. Naklonila se ke mně a tichým hlasem jsme debatovali, kam Edwarda a Bellu pošleme. Bella nás, zdálo se, vůbec nevnímala, stále seděla jako na jehlách. Na opakované Aliciny dotazy, jestli se nechce dojít najíst, vždycky odpověděla záporně a dál se nervózně vrtěla.
Přílet Edwardova letadla se přiblížil. Měl dokonce desetiminutový předstih. To bylo moc, moc dobře. Ta napjatá atmosféra vyzařující z obou dívek mě začala zmáhat. Bella se náhle narovnala a otočila se k Alici. "Myslím, že se teď najím," řekla. Alice se nabídla, že půjde s ní, ale Bella prohlásila, že by raději šla se mnou, aby se trochu uklidnila. Nedivil jsem se, kdyby takhle nervózní byla déle, má během chvíle žaludeční vřed. Z její přítomnosti už jsem nebyl tak nesvůj - její krev mě sice lákala, ale ne tak neodolatelně jako Edwarda. Myslím, že to zvládnu. Alice na mě vrhla rychlý pohled a nepatrně přikývla, aby mě ujistila, že vše bude v pořádku.
Zvedli jsme se ze sedačky a vyrazili jsme najít něco k jídlu. Prošli jsme kolem několika obchodů a restaurací, Belle ale nic nepřipadalo dost lákavé, aby se u některého z nich zastavila. To mně tedy taky ne, i když prodavač by možná… Rychle jsem se v duchu okřikl a soustředil se na naší misi.
Když jsme procházeli kolem toalet, Bella se zastavila a zeptala se: "Můžu?" No jo, taky mě to mohlo napadnout… "Budu stát tady," usmál jsem se a postavil se těsně vedle dveří. Bella vešla dovnitř.