Twitter vládne!

22. července 2009 v 16:17 | Lada, Ájja69 |  Twitter koutek
Znáte Twitter? Jedná se o sociální síť typu Facebook, jenž je ve světě masivně oblíbená. Prostřednictvím 140 znaků informujete své "followers", neboli lidi, kteří si vás přidají, o tom, co právě děláte a naopak. A proč vůbec tohle vysvětluji? Kromě nás obyčejných smrtelníků si profil na Twitteru zakládají i slavné hvězdy, a nejinak tomu je i u Twilighters. Nedávno vás Alice například informovala o sázce Petera Facinelliho a Roba DeFranca, jenž se uskutečnila právě díky Twitteru.
Bohužel ani Twitter se nevyhl falešným profilům a tak jsme pro vás připravily seznam známých tváří ze světa Stmívání, u kterých víme, že nejde o "fake" :)

Pro následování si musíte založit profil na www.twitter.com , následně jít na konkrétní profil a kliknout na "follow" :)


billy_burke - Billy Burke (Charlie Swan)


DAVID_A_SLADE - David Slade (režisér Zatmění) *opravdu nejde o zesměšnění či cokoliv jiného z naší strany, tuto ikonku tam David opravdu má :)) )

gilbirmingham - Gil Birmingham (Billy Black)alchemission - Charlie Bewley (Demetri Volturi)

cserratos - Christian Serratos (Angela Webber)Jamiebower - Jamie Campbell Bower (Caius Volturi)

justinchon - Justin Chon (Eric Yorkie)


peterfacinelli - Peter Facinelli (Carlisle Cullen)RachelleLefevre - Rachelle Lefevre (Victoria)


michaelsheen - Michael Sheen (Aro Volturi)


AnnaKendrick47 - Anna Kendrick (Jessica Stanley)

iamedigathegi - Edi Gathegi ( Laurent )jodellemicah - Jodelle Ferland ( ? )

Pokud byste měli se založením profilu nějaké problémy, napište a my se vám pokusíme poradit :) (ale neslibuji zázraky, mě na počítači děsí už jen excell :D)

Na závěr - na Twitteru se nacházejí i tři ztroskotanci, jenž utíkají před zavřením do místnosti o čtyřech (kdo by to byl řekl) stěnách a zamřížovaném oknu :D Ano, můžete sledovat i nás, adminky ( Trinaja , Ajjinka , Offi_ )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama