Moon Glow XI. (Ajja)

25. července 2009 v 15:21 | Ajja69
XI. OSLAVA
Povídka má hvězdičku. A tohle je bez cenzury.


Zábava v domě utichla a všichni sledovali Alici obezřetnými pohledy. Jasper byl v tu chvíli u ní a povzbudivě ji položil ruce na ramena "Alice, co jsi viděla?" ptal se. Alice se vrátila zpátky do reality a trošku zmateně se kolem sebe podívala. "Alice," pobízel ji dál Jasper klidným hlasem. "To nic, Jazzi, nic důležitého." Odpověděla, ale rychlým pohledem, který jsem i já těžko zaznamenala, po mě hodila zvláštní pohled.


To mě trochu vystrašilo, ale snažila jsem se na sobě nedat nic znát. Pohlédla jsem s nadějí na Edwarda - viděl Alicinu vizi v její mysli - ale jeho výraz mi nic neřekl. Na tváři měl tvrdou masku - a to mě naopak ještě více znepokojilo. Když si všiml, že ho sleduji, obdařil mě úsměvem. Nebyl to však upřímný úsměv, nesmál se očima.
Do hlavy se mi nahrnulo hned několik ošklivých myšlenek, co vše se může stát. Každá z nich příliš bolela a tak jsem se je snažila z hlavy vyhnat. "Bello?" ozval se za mnou Jasper "jsi v pořádku?" zeptal se mě hlasem plným obav. "V pohodě, Jazzi." Odpověděla jsem mu a věnovala mu slabý úsměv. Ale zjevně jsem jím nikoho - včetně sebe - nepřesvědčila.
"Klid, Bello. Opravdu se nic neděje." Řekla mi Alice a objala mě pažemi kolem pasu a zadívala se mi do očí. Její oči byly naprosto klidné bez známky jakéhokoliv strachu, stresu či něčeho podobného, co by naznačovalo o opaku jejích slov. Opravdu jsem se začala uklidňovat, ale těžko říct zda podle svého uvážení či díky Jazzově schopnosti ovlivňovat emoce ostatních.
"No tak, Bello, vše je v pohodě." Tvrdila dál Alice rýpavým tónem a zase se na mě kouzelně usmála. "Pojď se bavit, přeci budeš brzy Cullenová se vším všudy!" Teď mě Alice dostala, usmála jsem se na ni a jen přikývla. Spustila mi ruce z ramen "tak je hodná." Rýpla si ještě. Zašklebila jsem se na ní a došla k Edwardovi. Natáhla jsem se k němu, objala ho pažemi kolem krku a vtiskla mu něžný polibek. Brzy bude navždy můj...
Zbytek večera jsem protančila s Edwardem. Chvilku hrála taneční hudba a my se vlnili do rytmu. Při ploužáku jsem byla kolem Edwarda omotaná a užívala si jeho blízkosti. Když píseň skončila, sklonil se a věnoval mi jeden z jeho krásných polibků.
V tom se z velkých reprobeden ozvala - mě známá písnička Time For Heaven ( http://www.youtube.com/watch?v=IyFRMm4M9GA ). Začala jsem se pohupovat do rytmu a Edward o kousek ustoupil, aby mi nechal kolem sebe prostor. Po chvilince se ke mně přidala Alice... Kroutily jsme se kolem sebe, užívaly si naprosté svobody a lehkosti. Pohybovaly jsme se tak, jak jsme to cítily. Bylo to dokonalé. Do mých uší dolehly poslední tóny písně a já cítila, jak mými žilami projíždí příjemný pocit spokojenosti.
Ostatní stáli v kruhu kolem nás a zuřivě nám tleskali. Edward si mě k sobě přitáhl. "To bylo... nádherné lásko, ani nevíš, co to ve mě dělalo..." zašeptal mi do ucha tak, že to ostatní nemohli slyšet. Jeho dech mě šimral a já se zachvěla. Přitáhla jsem si blíž jeho obličej a se stejně hlasitým šepotem jsem mu odpověděla "Hmmm... Pánovi se to líbilo... hmmm..." dráždila jsem ho. "Chtěl bys taky?" vydechla jsem mu do ucha. Potěšeně jsem sledovala jeho na chvilku vykulené oči. Pak svůj výraz ovládl, uličnicky se usmál a přikývl.
Na chvilku jsem si odskočila k hifi-věži a pustila skladbu, kterou jsem chtěla. Mou oblíbenou Adagio For String ( http://www.youtube.com/watch?v=O666kGBEvF0 ). Jen co Edward uslyšel první tóny písničky, překvapeně nadzvedl jedno obočí. Ostatní asi vytušili, že nechceme být rušeni a odešli. Světla zhasla a já pomalými kroky přistoupila k Edwardovi. Jednu ruku jsem mu položila za krk a prohnula se v zádech. On stál stále jako přikovaný.
Když se rozesněl můj oblíbený "refrén", hodila jsem po něm svůdný pohled a začala se kolem něj vlnit. Mé tělo reagovalo na písničku úplně automaticky, nad svými pohyby jsem nemusela vůbec přemýšlet... Jednu nohu jsem obtočila Edwardovi kolem pasu a pevně se k němu na vteřinku přitiskla. Cítila jsem, jak se pod mým dotekem ztuhl. Škodolibě a zároveň potěšeně jsem se ušklíbla. Spolu s refrénem nás opustila i Edwardova košile. Rukama jsem mu přejížděla po vypracované hrudi a stále se u toho vlnila. Cítila jsem vzrušení, které z něj přímo sálalo. Zhoupla jsem se na nohou a pomalu jsem sklouzávala dolů. Ruce jsem měla stále na jeho hrudi a spolu se mnou putovaly níž a níž...
Rozepnula jsem přezku jeho pásku, ale dál jsem nic neudělala. Nechám ho chvíli trápit. Pomalými pohyby jsem se vyploužila zpátky k jeho obličeji. Měl zavřené oči a bylo na něm vidět, že v sobě přemáhá touhu. Vtiskla jsem mu rychlý polibek a jednou nohou mu putovala od kotníku až ke stehnu. Tam mi ji chytla jeho ruka a pevně ji sevřela. Jeho dotek ve mně vyvolal opět ten impuls, který rychlostí blesku proletěl celým mým tělem. Už nešlo dál odolávat, nezáleželo na tom, že píseň ještě neskončila, ani na tom, že jsem ho chtěla ještě potrápit...
Dychtivě jsem přitiskla své rty na jeho. Polibek mi oplatil se stejnou vášní. Jednou rukou mě držel za šíji a druhou stále svíral mou nohu. Vlny touhy ovládaly celé mé tělo... Pevně jsem ho objala kolem krku a vyhoupla i druhou nohu k jeho pasu, takže jsem na něm visela. Pořád jsme si pohrávali s našimi jazyky a já se od něho nechtěla odtrhnout.
Nešlo dál čekat... Aniž by se od sebe naše rty vzdálily, nás Edward dostal do našeho hnízdečka lásky. Povalil mě na postel a lehce mě zbavil zbytku oblečení, které nestihl strhat cestou. Potom jeho kalhoty sklouzly na zem a my se stali jedním tělem...
Když vycházelo slunce, byla jsem pohodlně opřená o jeho hruď. Hlava se mi zvedala v pravidelných intervalech, jak dýchal. Poslouchala jsem jeho dech a vdechovala jeho vůni. Voněl tak krásně... Sem tam mě políbil do vlasů a já se vždy usmála. Líbilo se mi to.
Podívala jsem se do jeho tváře, měl zavřené oči a na rtech mu pohrával úsměv. Byl tak nádherný.
"Edwarde?" oslovila jsem ho. Na důkaz, že mě vnímá, otevřel oči. "Řekni mi, co včera Alice viděla." Po dnešní noci jsem nad její vizí přemýšlela. Pořád jsem měla takový divný pocit, že mi něco tají.
Edwardův úsměv na okamžik zmizel. "Bello, nic se neděje. Nedělej si starosti, vše je v pořádku." Odpověděl mi a vtiskl mi další polibek do vlasů. "Opravdu?" opáčila jsem a probodávala ho pohledem, abych zjistila, zda lže. Znal mě moc dobře a tak si poraženecky povzdychl. "No dobrá. Alice tě neviděla." Řekl prostě. Nechápavě jsem nadzvedla jedno obočí. "Neviděla?" zeptala jsem se. "Ano, proto ji to rozrušilo, ale to nic neznamená. Nic se neděje, miláčku."
"Jak to že nic neviděla? To se může stát?" ptala jsem se dál. "Nejspíš může, o tomhle nic bližšího nevíme, takže se můžeme pouze domnívat." Neříkal to zrovna nadšeně. Pokud Alice "nevidí" něco není v pořádku, ale co?
"Už se to Alici někdy stalo?" zeptala jsem se s nadějí v hlase. "Nikdy," odpověděl mi stroze. Jeho hlas byl však zabarvený obavami. "Aha..."
"Vše bude v pořádku, lásko. Nedělej si starosti." To se mu lehce řekne. Však sám ví, že se mi to z hlavy jen tak nevykouří. Moje budoucnost zmizela, ale proč? Proč tak najednou? Její schopnost na mě platila ne jako Edwardova. Je to opravdu zvláštní.
"Miluji tě." Řekl a vytrhl mě tak z mého přemýšlení. "Já tebe," odvětila jsem a políbila ho na ústa. Líbali jsme se dlouze a vášnivě. V koutě mozku mi však stále skákalo mnoho otázek. Některé pro Alici, některé pro Edwarda... ovšem dokážou mi na ně vůbec odpovědět? To jsem nedokázala posoudit. Něco bylo špatně, něco se stane... Cítila jsem to...
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 veruss veruss | Web | 25. července 2009 v 15:29 | Reagovat

super!!!!

2 Luciik Luciik | Web | 25. července 2009 v 16:30 | Reagovat

rychle další ...muj bože ...ryhle ...co se stane aaaaa ...bože xD tohle je strasne když nic nwm xD

3 TheLeona96 TheLeona96 | Web | 25. července 2009 v 18:34 | Reagovat

Nádhera!!!!Seš super Ajjo!!!

4 Crystal Crystal | Web | 25. července 2009 v 20:31 | Reagovat

krása!!!

5 .JaNčA .. <3 .JaNčA .. <3 | Web | 25. července 2009 v 20:59 | Reagovat

Ahoj .. Krásnej blog .. Stmívání .. FOREVER :D .. Hele nevim .. Jestrli si tohle >> http://www.youtube.com/watch?v=_3_gHIUxYc4&eurl=http%3A%2F%2Fprofil%2Elide%2Ecz%2Fprofile%2Efcgi%3Fakce%3Dprofile%26auth%3D%26user%3DZuzkaVanova&feature=player_embedded << video dělala TY .. Ale jak se jmenuje ta písnička ?? .. K tý prezentaci .. Dík za odpověď .. :) *

6 Bella Bella | 26. července 2009 v 20:53 | Reagovat

krááása

7 bella vampire bella vampire | Web | 26. července 2009 v 22:38 | Reagovat

kdy bude pokračování???:D moc se mi to líbí :Dpovedlo se , tleskám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama