Červenec 2009

Riley

31. července 2009 v 19:40 | Alice |  Film Zatmění
Tak tady se setkáváte s hercem, který se jmenuje Xavier Samuel a je oficiálně obsazen do role Rileyho. Pro vás, kteří si nevzpomínáte kdo Riley je (já sama jsem se vzpomínáním měla nemalé potíže) tak je to novorozený upír, který doprovází Victorii na závěrečný boj s Edwardem. Je to vcelku nepodstatná postava ale alespon už se něco okolo Zatmění děje - tedy, děje něco co nepřinutí lidi zakládat petice, protože to přeobsazení Victorie doopravdy donutilo.

Ashley Greene in Hollywood

30. července 2009 v 21:38 | Lada |  Photoshooty
Pro odlehčení tu máme candids z focení Ashley Greene, kvůli kterému jí dokonce i prodlužovaly vlasy. Ash vypadá prostě božsky

Vyjádření Rachelle Lefevre k přeobsazení Victorie v Eclipse

30. července 2009 v 1:52 | Lada, Ajja69 |  Film Zatmění


Na stránce Access Hollywood se objevil komentář samotné Rachelle k nedávno nastalé situaci. Pokusily jsme se vám ho přeložit, je to pouze amatérský překlad, ale snažily jsme se :)

"Byla jsem ohromená rozhodnutím Summitu pro přeobsazení Victorie v Eclipse. Byla jsem plně sžita s příběhem Twiligth ságy a Victorií samotnou. Dostávaly se mi nabídky na další filmy, ale kvůli smlouvě jsem brala pouze role, které by vyžadovaly jen krátké natáčení... Můj závazek k "Barney's version" je pouze desetidenní... Ačkoliv je výrobní doba pro Eclipse více než tři měsíce, Summit prohlásil, že mají problém s prolínajícícími se 10 dny a nemůžou mi vyjít vstříc.
Vzhledem k délce natáčení Eclipse, by mě nikdy nenapadlo, že ztratím roli kvůli 10 překrývajícím se dnům... Byla jsem spokojena s mou smlouvou se Summitem a byla jsem připravena ji dodržovat, ale Summit se rozhodl mě přeobsadit....
Velmi mě mrzí, že nebudu moci ztvárnit svůj kompletní obraz Viktorie pro Twilight publikum. Toto je příběh, velkolepá cesta a postava, kterou mám skutečně ráda a jsem pro ni velmi zapálená. Vždycky budu vděčná za fanouškovskou podporu a oddanost, které se mi dostalo po získání této role a hluboce mě ranilo rozhodnutí Summitu pokračovat beze mě. Přeji hercům a štábu Eclipse jen to nejlepší."

A tady ještě screen z twitteru Rachelle:

(Děkuji za všechnu vaši podporu. Miluju vás, lidi.)

(Jsem tak dojatá ze všech vašich reakcí a cítím se neuvěřitelně požehnána mít fanoušky jako jste vy. Z hloubi svého srdce DĚKUJI.)


Co se nás dvou týče, Rachelle má naši plnou podporu. Stejně jako spousty dalších fanoušků, díky kterým už dokonce vznikla i petice.

New Moon jako Baywatch

29. července 2009 v 19:24 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Jak by řekl klasik: "Nejhorší nápady jsou blázna.." A tak tu pro vás máme jedno takové parodické video na New Moon jako Baywatch - u nás známé jako Pobřežní hlídka :D

Tak hezkou podívanou :D

PS: Video obsahuje záběry z New Moon ;)Role Victorie pro Zatmění vyměněna

29. července 2009 v 10:17 | Lada |  Film Zatmění

Summit Entertainment vydal prohlášení ve kterém uvádí, že Rachelle Lefevre, jenž hrála Victorii ve Stmívání i Novém Měsíci, nebude ve třetím díle ságy, jelikož má po dobu natáčení závazky k jinému projektu (drama Barney's Version s Dustinem Hoffmanem). Rachelle bude nahrazena herečkou Bryce Dallas Howard, kterou můžete znát z filmů jako Spider-Man 3 nebo Terminator Salvation.
Podle mě je to škoda, mám Rachelle moc ráda, ale co naděláme.

Volturi

27. července 2009 v 22:06 | Lada |  Film Nový měsíc
Nemůžu vám 100% říct, zda se jedná o oficiální promo klanu Volturi, které prosáklo na internet, ale dle mého vypadá velice věrohodně (budu vás informovat, zda to Summit potvrdil ).

Co na ně říkáte?


Foto ve větším rozlišení - ZDE

Michael Welch slaví 22. narozeniny!

25. července 2009 v 22:12 | Alice
Michael Welch alias Mike Newton slaví 22. narozeniny!
Všechno nejlepší Michaeli!

Moon Glow XI. (Ajja)

25. července 2009 v 15:21 | Ajja69
XI. OSLAVA
Povídka má hvězdičku. A tohle je bez cenzury.


Zábava v domě utichla a všichni sledovali Alici obezřetnými pohledy. Jasper byl v tu chvíli u ní a povzbudivě ji položil ruce na ramena "Alice, co jsi viděla?" ptal se. Alice se vrátila zpátky do reality a trošku zmateně se kolem sebe podívala. "Alice," pobízel ji dál Jasper klidným hlasem. "To nic, Jazzi, nic důležitého." Odpověděla, ale rychlým pohledem, který jsem i já těžko zaznamenala, po mě hodila zvláštní pohled.

Comic-Con portraits

25. července 2009 v 14:33 | Lada |  Photoshooty


2 nové scény z NM

24. července 2009 v 10:53 | Alice |  Film Nový měsíc
V noci ze včerejška na dnešek proběhl v San Diegu Comic Con, kterého se účastnily i hvězdy Nového měsíce. Měly fanouškům představit dvě scény z tohoto filmu a tak se také stalo. Na Comic Conu se tedy objevily dvě scény, tento blog je pro vás má. Omlouváme se za špatnou kvalitu, ale videa byla natočena fanoušky, až se objeví pořádná kvalita, budou jistě nahrazena :)

Scéna Jacob a Bella - motorky


Scéna z Itálie
EDIT: Obě videa nahrazena lepší kvalitou.

Ashley Greene - Saturday Night

23. července 2009 v 12:12 | Lada |  Photoshooty
Mám pro vás první dvě fotky z nového photoshootu Ashley, je na nich jako vždy krásná :) V budoucnu se můžeme těšit ještě na photoshooty pro InStyle, Vogue a také Self Magazine, který fotila se svými filmovými kolegy Rachelle Lefevre a Kellanem Lutzem. Podle slov Rachelle by měl bohužel být zveřejněn až v listopadu.

Enjoy!
Nový design Oficiálních stránek New Moon

22. července 2009 v 21:41 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Páni!!! Oficiální stránky filmu New Moon mají nový kabát! Je to dokonalé! Tohle se nedá popsat slovy, na úvodní straně dostanete na výběr - průzkum rodiny Cullenových tak i La Pushských vlkodlaků. U každého najdete stručné info + u některých wallpaper..

Stránky jsou výborně udělané... Jsou zde využity animační prvky a zvukové efekty... Před tvůrci téhle nádhery hluboce smekám!!

Na stránky se můžete podívat zde - OFICIÁLNÍ STRÁNKY NEW MOON

Tady už jsou některé wallpapery na ukázku :)+ další fotka z filmu Jacoba a Belly ze scény na plážiTak co na to říkáte? :) Dokonalé, že? Pokud bude s takovou velkolepostí postupovat i film, máme se na co těšit!! :)

Natáčení

22. července 2009 v 21:39 | Lada |  Cullenovi
Objevily se nové fotky z natáčení, na všech figuruje naše krásná Ashley/ Alice :)

Twitter vládne!

22. července 2009 v 16:17 | Lada, Ájja69 |  Twitter koutek
Znáte Twitter? Jedná se o sociální síť typu Facebook, jenž je ve světě masivně oblíbená. Prostřednictvím 140 znaků informujete své "followers", neboli lidi, kteří si vás přidají, o tom, co právě děláte a naopak. A proč vůbec tohle vysvětluji? Kromě nás obyčejných smrtelníků si profil na Twitteru zakládají i slavné hvězdy, a nejinak tomu je i u Twilighters. Nedávno vás Alice například informovala o sázce Petera Facinelliho a Roba DeFranca, jenž se uskutečnila právě díky Twitteru.
Bohužel ani Twitter se nevyhl falešným profilům a tak jsme pro vás připravily seznam známých tváří ze světa Stmívání, u kterých víme, že nejde o "fake" :)

Pro následování si musíte založit profil na www.twitter.com , následně jít na konkrétní profil a kliknout na "follow" :)


billy_burke - Billy Burke (Charlie Swan)


DAVID_A_SLADE - David Slade (režisér Zatmění) *opravdu nejde o zesměšnění či cokoliv jiného z naší strany, tuto ikonku tam David opravdu má :)) )

gilbirmingham - Gil Birmingham (Billy Black)alchemission - Charlie Bewley (Demetri Volturi)

cserratos - Christian Serratos (Angela Webber)Jamiebower - Jamie Campbell Bower (Caius Volturi)

justinchon - Justin Chon (Eric Yorkie)


peterfacinelli - Peter Facinelli (Carlisle Cullen)RachelleLefevre - Rachelle Lefevre (Victoria)


michaelsheen - Michael Sheen (Aro Volturi)


AnnaKendrick47 - Anna Kendrick (Jessica Stanley)

iamedigathegi - Edi Gathegi ( Laurent )jodellemicah - Jodelle Ferland ( ? )

Pokud byste měli se založením profilu nějaké problémy, napište a my se vám pokusíme poradit :) (ale neslibuji zázraky, mě na počítači děsí už jen excell :D)

Na závěr - na Twitteru se nacházejí i tři ztroskotanci, jenž utíkají před zavřením do místnosti o čtyřech (kdo by to byl řekl) stěnách a zamřížovaném oknu :D Ano, můžete sledovat i nás, adminky ( Trinaja , Ajjinka , Offi_ )

Soundtrack

22. července 2009 v 1:00 | Lada |  Film Nový měsíc
Informace o NM pomalu vylézají na povrch a s nimi i potencionální obsazení soundtracku. Podle slov režiséra Chrise Weitze ve filmu uslyšíme písničky od kapel Muse a Radiohead, kteří byli přítomni i u Stmívání, a Band of Skulls. Podle dalších zdrojů se objeví také poměrně neznámá skupina Death Cab For Cutie.


Band of Skulls
Death Cab for CutieMně se všechny čtyři skupiny náramně zamlouvají, se soundtrackem to zatím vypadá víc než dobře ;)

Máme tři adminky

21. července 2009 v 23:00 | Alice |  O blogu
Ohlašuji příjem!
Tetin internet se uráčilm mě pustit na net, ale nevím na jak dlouho, než mě zase vyhodí... Ale potom poletí z balkónu, protože jsem se při hledánísignálu uchýlila až tam - ano, jsem na prázdninách.
Oficiálně jsem včera přijala novou adminku, jak jistě víte. A dnes, když jsem loupala hrách (kýbl, proboha! A zítra to bude horší!) jsem měla opravdu hafec času na přemýšlení. Víte, máme na skypu takovou partičku a někteří její členové mi přijdou víc iformovaní, než musí být sám režisér. A takovým lidem bych svůj blog svěřila. Nechtěla jsem ale, aby to bylo přeadminováno a tak jsem včera jmenovala adminkou Ajj a myslela si, že to je konec. Ale houbelec. Hrášek budiž pochválen, myslím si, že tři adminky budou akorát. Ale kdo by to tak mohl být?
Offí je jedna z těch lidí, kteří mi přišli na mysl hnedka. A konkurz vyhrála.
Máme tady tedy tři adminky: Alici, Ajju a Offí.
Doufejme, že už mi mozek nebude nahlodáva nikdo další, protože tahle dvě střeva, to je až až xD ne, vážně, tenhle blog je v jejich dobrých rukou. A jsou to ruce plné informací, které mi ani nepřišly na mysl.
Takže přivítejme nové adminky a popřejme jim mnoho zdaru do dalších dní.
Ps: Holky, pokusím se vás moc nepeskovat a neotravovat xD

Další stills k NM

21. července 2009 v 22:44 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
Přidáváme další 2 obrázky z New Moon... Na prvním je Jacob s Bellou v jeho Rabbitovi :) a na druhém je záběr z natáčení u Swanů doma - scéna po příjezdu Alice zpátky do Forks :)
Nové Promo k NM - Jacob Black

21. července 2009 v 0:16 | Ajja69 |  Film Nový měsíc
A máme tu další oficiální promo fotku k New Moon! Tentokrát je na ní filmový Jacob Black - Taylor Lautner..
Každopádně je na obrázku zase vidět tetování vlkodlačí smečky a stejně i jako u všech stills jde do teplých barev :) Noo, ale mohly by být už i další promo fotky, né jen "nahatí" vlkodlaci :D Co říkáte? :D

Ehm... Ahoj! xD

21. července 2009 v 0:05 | Ajja69 |  O blogu
Ahoj všem :)
Ehm.. Tak jak už psala Er (Alice), na těhle stránkách se objevil nový blázen - neboli řečeno admin - a ačkoliv se tomu dá těžko uvěřit, je skoro stejně šílený, jako sama původní adminka :D

Sice jsem prý slíbila, že o sobě něco napíšu, ale mě nikdy ty kecy o sobě nešly, takže.. :D Stručně řečeno, jsem asi jako většina návštěvníků tohohle blogu blázen do Twilight ságy.. Tvorba Stephenie mě dočista pohltila a tak se snažím čerpat informace, kde se dá :D Tak snad se ze mě stane dobrý informátor :)
A jelikož si myslim, že vás o mně - třeba zatim - nic nezajímá, tak se víc rozepisovat nebudu :):D Jinak bych moc chtěla poděkovat Eralí, za tenhle post, moc to pro mě znamená :o*:)

Nový admin

20. července 2009 v 22:28 | Alice |  O blogu
Ahojky,
tenhle blog potřebuje život. Já sama už jsem mu ho dávala velice dlouho. Několik desítek z vás se mě ptalo, jestli nechci admina. A já nechtěla. Jenže ted když si uvědomuji, že na to nemůžu vystačit sama by se mi admin hodil. Kdo mě tedy okamžitě napadl? Několik holek, které znám ze skypu. Znám je dlouho a všechny je mám moc ráda, ale zvážila jsem všechna pro a proti a nejlépe z toho vyšla jistá Ajjka.
Máme tady tedy novou adminku, přátelé!!!
Ajja slíbila, že o sobě napíše článek, takže se těšte že poznáte novouvýpomos z blogem www.stmivani.blog.cz