Březen 2009

Caius Volturi obsazen

30. března 2009 v 18:38 | Alice |  Film Nový měsíc
BBC oznámilo, že role Caiuse Volturiho byla přiklepnuta jistému Jamiemu Campbell-Bowerovi.
Můžete ho znát například z filmu Sweeney Todd.
A co je na tom pravdy?

"Jste první, komu to říkám. Natáčení Nového měsíce už začalo, ale já se k nim přidám až později..."

Takže je to oficiální? Vypadá to tak...

Ps: Pro ty, kteří si nemohou vzpomenout, kdo Caius je: Je to jeden člen upírské královské rodiny. Člen vládnoucího a nejstaršího tria (Aro, Marcus a Caius)

Historie rodiny Cullen - kapitola 8. (povídka ode mě)

30. března 2009 v 16:51 | Alice |  Historie Rodiny Cullen
Kapitola 8.
Melodie

Hned poté, co Rosalie s Edwardem odešli jsem usedla k mohutnému stolu a začala plánovat náš další dům. Musel být takový, jako žádný jiný. Chvíli jsem hleděla do plánů všech minulých sídel naší rodiny a musela jsem uznat, že jsem tomu nikdy nevěnovala takovou pozornost, aby mě nezahanbovala. Příštímu domu jsem chtěla dát víc, než jen čínskou zahradu, nepotřebný bazén, či vlastní vodopády. Muselo to být něco co jsem ještě nikdy nevymyslela. Dobrá, všechny nápady co mě napadaly se ani trochu nehodily do tohoto času, ale byla jsem tak moc pečlivá, že jsem je všechny pečlivě zakreslovala: Dům, který měl jednu stěnu jen ze skla, které se dalo okamžitě začernit, pokud by slunce chtělo zavítat na nevítanou návštěvu, dům, který by byl spíše romanticky krásný, malý takže vlastně domek, do kterého by se vešli maximálně tři lidé. Mohla bych ho někdy dát Edwardovi, nebo Rosalii.

Nová zpráva (Vrrr.Grrr) 14. Kapitola

29. března 2009 v 21:42 | Alice |  Povídky od Vrrr.Grrr
Nová zpráva-14.díl

Bella:
"To už snad stačí, ne?!"
"Ne…!...."
"To jsi opravdu tak krutý?!"
Výsměšně se mi podíval do očí a s lehkým opovržením řekl:
"Je na tom snad něco zlého?"

Moon Glow I. (Ajja)

29. března 2009 v 21:37 | Alice
I. POZNÁNÍ

Snad abych se vám představila. Jmenuji se Isabella Swanová a pro všechny je mi 17 let. Doopravdy už je mi 19. Že je to divné? To ano. Nestárnu, můj vzhled se nikdy nemění - pořád tak nadlidsky krásná - dřív mé tajné přání, dnes spíše prokletí. Divíte se proč? Jsem totiž jedno z nejohavnějších stvoření, které kdy po této planetě chodilo - jsem upír. Nikdy jsem se o tento život - neživot neprosila… Vše se seběhlo tak rychle..

Soutěžte s Neoluxorem

29. března 2009 v 11:57 | Alice |  Twilight sága
Knihkupectví Neoluxor se tak krásně vyžívá v soutěžích. Pokud tedy máte soutěžního ducha a chcete vyhrát budto Rozbřesk, nebo celou upírskou ságu, zkuste štěstí na tomto odkaze.

Soukromá hodina

28. března 2009 v 13:06 | Alice |  Film Nový měsíc
Taylor se 6.března vydal na soukromou hodinu ježdění na motorce xD Víte, musí být přece za frajera, když chce nemotornou Bellu naučit jezdit xDH-magazine

28. března 2009 v 12:56 | Alice |  Photoshooty

Skok z útesu se nekoná - teda koná, ale Kris má smůlu

28. března 2009 v 12:40 | Alice |  Film Nový měsíc
Kristen řekla v rozhovoru pro MTV něco ze zákulisí připravovaného filmu New Moon, konkrétně o scéně, kde má Bella skočit z útesu.

"Nedávno jsem si byla naskenovat moji hlavu, protože z útesu nebudu skákat já, ale pouze počítačem vytvořená Bella. Při skenování mi řekli, abych křičela. Odpověděla jsem, že ne, vždyť přece Bella je odhodlaná skočit, aby slyšela Edwardův hlas."

Heidi je na světě! A je to modelka...

27. března 2009 v 17:31 | Alice |  Film Nový měsíc
Žádná Annaline McCord (a to jméno mám blbě!)
Ačkoliv se první pošuškávalo, že by Heidi měla v Novém měsící ztvárnit již zmíněná Annaline, není to pravda. Samozřejmně, pro ty z vás, kdo twilight scénu sledují doopravdy důkladně není žádnou novinkou, že Ann tuto roli nemá. Sama se k tomu již dříve vyjádřila.
A tak máme na scéně novou tvář! Je jí Noot Seearová (25)
Blondatá modelka pochází s Kanady a co víc! Přímo z Vancouveru, kde se Nový měsíc točí. Že by si jí režisér vyhlédl právě tam? Kdo ví? Jisté je, že máme Heidi. Další členka Volturiů je na světě.
http://images.nymag.com/fashion/models/nseear/nseear_profile1.jpghttp://cache.gettyimages.com/xc/80568960.jpg?v=1&c=ViewImages&k=2&d=17A4AD9FDB9CF193CE41B024AE96D64DC532E62F65D7209A5A5397277B4DC33Ehttp://www.style.com/slideshows/fashionshows/S2006RTW/AKRIS/DETAILS/00180m.jpgZoufalství! Nedostatek materiálu... nebo jsem je vybíravá?!

27. března 2009 v 17:03 | Alice
Taky jste si všimli toho, že sem nic nedávám? :( to bude asi tím, že nejsou žádné pořádné novinky. Nějaké fotky z natáčení jsou, ale přijde mi to zbytewčné je sem dávat, protože stejně člověk nepozná, co je to za scénu (pokud jsou to ovšem fotky z natáčení nějakých scén a ne jen fotky z přestávek...)
Já se omlouvám, ale nejsem ten typ, který je odvázaný z jakékoli prkotiny, která se k filmu Nový měsíc objeví, dokud nebudu mít pořádná promíčka nebo aspon nějaká ten still, teaser trailer nebo tak něja, tak nebudu spokojená...
Ale aby někdo neřekl, že tenhle blog nefunguje ani maličko, tak jsem v průběhu dneška přidám nějaké photoshoty a další díl mojí povídy, který jsem na chatu slibovala :)

Ps: Jak si vám tady zoufám na nedostatek mateirálu, tak mě ted něco napadlo :D v průběhu dneška... ale pššš bude to překvapení :P Jéje, tedka mě napadla druhá věc! xDD Ale tu bych raději nijak nerozváděla...

Rozbřesk konečně vydán v ČR

25. března 2009 v 14:42 | Alice |  Twilight sága
Tak a je to tady!
Čtvrtí a poslední díl série o Belle a Edwardovi úderem dnešní půlnoci vtrhl na pulty všech českých knihkupectví.

Nejdokonalejší video

23. března 2009 v 20:53 | Alice |  Cullenovi
Ingnorujte tu vánoční písničku na začátku. Tohle je nejlěepší video pod slunce. Carlisle na konci je dokonalej a moc dokonalej. Na začítku jsou v sobě daný snad všechny moje úchylky(Jen kdyby Narnii nahradil ODJ) a co víc, je tam i Legenda o hledači!! (Ságu meče pravdy od Terryho Goodkinda doporučuju přečíst!! Dokonalost!) A je to prostě nejlepší video pod slunce! Protože tam je prostě všechno. Sice chaoticky a rychle, ale mně to nevadí :D

Vrátila ho zpět do života - Vymazaná scéna

23. března 2009 v 19:08 | Alice |  Film Stmívání
Moji dva další oblíbenci. Carlisle a Esme se ná ukazují ve scéně, kterou už i přes její vymazání musel vidět snad každý fanoušek Stmívání vééélice dávno :)

She is not one of Us - deleted scene

23. března 2009 v 19:05 | Alice |  Film Stmívání
No vidíte! Čekání se vyplatilo. Nespravedlivě smazaná scéna, kterou se nám první filmaři uráčili pouze milostivě ukázat v traileru :)

Montepulciano místo Volterry!

23. března 2009 v 18:47 | Alice |  Film Nový měsíc
A Nový měsíc může udělat Volteře pápá! Tento film se totiž podle všeho v tomto městě točit nebude (!!) nahradí ho město Montepulciano.

Že by Věž s hodinami??
http://www.galileopalace.it/Nuovo%20Sito/html/ita/montepulciano.jpg


A ted pro porovnání Volterra:
http://www.agriturismo-volterra.com/imgs/volterra/volterra_palazzo_priori.jpg
http://www.emmeti.it/Welcome/Toscana/Pisano/Volterra/img/volterra.jpghttp://www.italianvisits.com/images/tuscany-im/volterra-im/volterra_street_scene.jpg

Ale ona má opravdu nový účes... (Alice)

23. března 2009 v 18:37 | Alice |  Cullenovi
imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Vidíte jí? :D Jestly bude Alice mít takovýhle účes ve filmu doopravdy, tak má réža můj hlas.

Edward (KiLLeR_cOOkiE)

23. března 2009 v 18:33 | Alice |  Kresby

Pojistka (Martinavesel)

23. března 2009 v 18:27 | Alice |  Jednorázovky

Pojistka

  
(Momentálně čtu už po třetí Rozbřesk a i když jsem se zapřísáhla, že tohle nikdy neřeknu, tak jsem si oblíbila Jacoba, aspoň teda ve čtyřce… Je s ním sranda :D )


,, Alice!!" Zakřičela jsem hystericky, zůstala jsem jak přimražená stát u dveří a sledovala objekt mého zděšení. Alice vesele vykročila z koupelny s rozzářeným úsměvem ve tváři. Stále jsem postávala ve dveřích,oči pořád vytřeštěné na Reneesme : ,, Alice?? Co… to…má..?!?" Rozpaky jsem spolkla poslední slova. Alice odhopkala k malé stoličce kde začala kolem ní tancovat, jakoby předváděla novou barbii:,,Líbí?" Zeptala se s očekáváním pochvaly a utáhla Reneesme obří růžovou mašli, co držela její dokonalé kudrlinky pohromadě. Zkouší snad na ní nějaké své nové módní výmysly? Otřásla jsem se nad tou představou, že by mé dítě mělo dělat Alici figurínu!
Nessie se na mě zaculila leskem olepenými rtíky a ručkama v bílých rukavičkách si urovnala dlouhou lehce růžovou sukýnku. Alice jí mezitím na hlavu narazila miniaturní bílí klobouček se závojíčkem. Obě byly štěstím bez sebe: ,, To snad nemyslíš vážně!!" scedila jsem skrz zuby a potlačovala naval vzteku, stále stojíc na prahu. Alice překvapeně zamrkala, jako bych se zbláznila:,, Tobě se nelíbí? Já vím, že té růžové je trochu moc, ale já jsem ani neměla dost času nad tím pořádně přemýšlet a normálně mi eSMSky nepíšeš, tak mi přišlo, že to spěchá…"Začala chrlit tisíce slov, tím svým zvonkovitým hláskem. Co se to tu děje? Unikají mi souvislosti…Počkat!! Žádnou zprávu jsem Alice nepsala!
Přestala jsem ji poslouchat a zaměřila se na hledání v mé naprosto perfektní upíří paměti, jestli jsem někdy mé milované švagrové naznačila, aby Reneesme takhle navlíkla. Alice neustále něco reptala: ,,……no a Jacob na mě taky už celý dopoledne huláká a….." Moment!! Cože?!? Co s tím má Jacob zase společného?!?Vzhlédla jsem k Alice:,, Alice, prosím tě, můžeš mi vysvětlit, co s tím má co do činění Jacob?" Alice přestala vysvětlovat, a změřila si mě udiveným pohledem, tvářila se opravdu zmateně:,, Ale Bello, vždyť bez Jacoba to nejde!" a začala se smát jakoby zrovna řekla ten nejlepší vtip. Zřejmě nechápala, že opravdu nemám tušení, co se tady děje.
Podlaha najednou zavrzala pod těžkou vahou a za mnou se objevil Jacob. Stál asi tři metry o de mně a snažil se rozluštit můj výraz. A taky věděl proč!! To co mnou teď proběhlo, byl doslova uragán, jak se mi rozsvítilo. Jacob, teď o ustupující o krok dozadu, měl na sobě bílý oblek s malou červenou růží v pravé kapse saka a v levé ruce zaklepal modrou sametovou krabičkou.
Reneesme vesele zatleskala ručičkama.
Jacob si všiml mého rozpoložení a pokusil se o úsměv:,, Bello, já ti to vysvětlím!! Jen klid…"
Chytla jsem se pevně futra a zhluboka oddechovala:,, To je tvoje práce, že jo?" vykřikla jsem na něj a cítila jak se futra pod mýma rukama mění na jemné piliny. Poněkud zbytečná otázka, bylo to jasný! Jacob se přikrčil: ,, Bello nevyšiluj! A přestaň na mě ječet, mám citlivější sluch než ty!!" Vrčel na mě, než se jeho hlas uklidnil:,,Chceme se jen pojistit. Víš, jako takový oficiální zasnoubení…a… Nessie s tim souhlasila!" Reneesme se souhlasně usmála a přikývla.
Svraštila jsem čelo:,,"Nessie" je oficiálně 6 měsíců!!! Jacobe Blacku!!" Vařila se ve mně všechna dnes vypitá krev!! Chytla jsem se futer na jiném místě a drtila je na prach. Jacob se, ale nedal zlomit a zase spustil: "No vidíš a už vypadá na 6 let! Za chvíli už to bude velká holka, tak se zasnoubíme.. jsme si prostě souzení…" Poťouchle se usmál a nadzvedl ramena, jakoby se nic nedělo. Vzplanul ve mně požár, který mě chtěl roztrhat na kousky:,, JACOBE!!" Už to nebyl uragán…V ruce jsem rozdrtila poslední kousek dřeva, přenesla váhu na špičky nohou a povalila ho na zem…

zase mi hrabe xD

22. března 2009 v 14:06 | Alice
Ahoj, ahoj :)
Musím se vám přiznat, že jsem chytla "novou" mánii a tou je jak jinak notoricky známý Harry Potter
Místo toho, abych vás, čistokravné fanoušky Stmívání zatěžovala svou "úchylkou" jsem si založila nový blog Ano v nejmenším to neznamená, že sem nebudu nic přidávat. Tenhle blog je pro mě na prvním místě!! Ale chtěla jse abyste to věděli. Pokud jste tedy fanoušky jak Stmívání tak HP můžete se kouknout na www.potter-group.blog.cz
Ale nikdo vás nenutí, protože tam nic není xD