Únor 2009

New dess

28. února 2009 v 23:36 | Alice |  O blogu
Přichází jaro. Uvědomila jsem si to, když jsem na zahradě našla první sedmikrásku :)
Ten starý dess mi až moc připomínal zimu, a tak jsem se rozhodla obléknout blok do jarního :) Všechny ty barvy jsou tady optimistické a jarní. Tak, líbí se vám?

Tenn Vogue

28. února 2009 v 12:13 | Alice |  Photoshooty
Photoshopy pro Tenn Vogue se mi líbí :D jsou takové na zasmátí :D některé jsou vážně dokonalé, jiné mi přivodily záchvaty smíchu :) snad se vám budou líbit tak, jako mě :P

tak...

28. února 2009 v 11:38 | Alice
Ahoj, ahoj xD
Moc se omlouvám, že jste tady včera nenašli nic nového, ale pokoušela jsem se celý den vytvořit nový Volterrácký desing, a pak mi spadl celý počítač a nešel ani zapnout xDD Včera jsem na něj na chudáčka byla zlá a dneska to zkusila po dobrym... po pár chvílích, kdy jsem málem promáčkla zapínací čudlík se to podařilo xD
No, ale proč sem píšu tedka? Protože dneska od tří jdu do bazénu, ale ke kámošce jedu už ve dvě? Jdeme tak já, kámoška, dva kámoši a jeden bratr toho jednoho kluka xDDDD Prostě to bude nářez, už se moc těším xD
Ale zase je štěstí, že naši jdou dneska na ples, takže celý večer budu jen vaše xD Večer se pokusím vám ty dva dny vynahradit? :D jdu dodělat ten desing xD

kdo to kouše Steph?

26. února 2009 v 18:53 | Alice |  ostatní obrázky
Kdopak nám to kouše Stephenii? xD to Vám nepovim, jistý je jen, že jí kouše xD

Nikki

26. února 2009 v 18:33 | Alice |  Photoshooty
Nikkiiny shooty se mi moc nelíbí :( ale tak, třeba budete mít jiný názor :)

Premiéra filmu

26. února 2009 v 18:12 | Alice |  Film Zatmění
  • Acess Hollywood prohlásilo, že premiéra filmu Zatmění se skuteční 30.6. 2010.
  • Scénář napíše Melissa Rosenberg.


Freng Junk Adds

26. února 2009 v 17:13 | Alice |  Photoshooty
photoshoty Freng Junk Adds jsou jedny z mojich oblíbených :) Ashley to na nich podlě mě moc moc sluší :)

2. Díl parodie na Stmívání (povídka od Alice)

26. února 2009 v 0:59 | Alice |  Parodie a vtipy
Tohle je další díl kraviny, kterou jsem tvořila s kamarádkou, S tím rozdílem, že tenhle už jsem psala sama :D bylo to ve snaze ztrapnit jak sebe tak postavy ve Stmívání :D
První díl můžete najít zde

Zlom (10. díl povídky od Vrrr.Grrr)

25. února 2009 v 23:01 | Alice |  Povídky od Vrrr.Grrr
Edward:
"Co budeme dělat?" Ptal jsem se rozpačitě Carlisleho, sotva co se zavřely dveře od jeho pracovny.Byl jsem tak nervózní.Přecházel jsem z jednoho místa na druhé a neustále si hrál s antistresovými kuličkami.
"V první řadě se musíš uklidnit.Víš moc dobře, že ve vzteku člověk uvažuje zbrkle."Opověděl mi klidně Carlisle, ležérně opřen o jeho novou černou pohovku.
Zastavil jsem se, odložil kuličky na stůl a začal zhluboka dýchat.Trochu to zabralo.Má mysl byla volnější.
"Výborně." Zhodnotil mé úsilí.
"Tak tedy, předně mi řekni, co se tu odehrálo." Začal.
"Pomáhal jsem Esme na zahrádce, když v tom jsem uviděl přes Rosino myšlenky Bellu.Byla strašně smutná, téměř vzlykající a naprosto nevnímala.Emmett na ní mluvil a nereagovala.Jen prostě seděla, trhala promočený rohlík na kusy a vkládala do úst."
"Ona DOBROVOLNĚ jedla ?" Vyvalil na mě Carlisle oči.
"Je to tak," přikývl jsem.
"Tak to je velmi zlé."Zamyslel se Carlisle.
"Ano, to je.Mám o ní obrovský strach."
"To se ti nedivím."Odpověděl mi Carlisle a poškrábal se zranitelně na hlavě.

Sakra !
"Esme, kde je Edward s Carlislem?" Sakra! Sakra! Sakra! Kde jen můžou být?!
"No, byli tady, ale odešli do pracovny.Stalo se něco?"
"Ano, stalo.Promiň, už musím jít za nimi."
"Ještě… je tu někde Charlie s René?"
"No..,jsou u sebe v pokoji.Oba."
"Fajn." Aspoň můžu zvolit libovolnou rychlost.


Tohle jsem slyšel v něčích myšlenkách.Patřily Alici.
"To jsem ráda, že jste tu oba." Vykřikla Alice, jakmile se rozletěly dveře.
"Co se děje?" Ptal se okamžitě Carlisle, který se střelhbitě přemístil blíže ke mně a Alici.
"NE…" Řekl jsem bolestně.To nemůže být pravda!Ta holka je vážně magnet na problémy.
"Bohužel,"odvětila mi smutná Alice.
"Edwarde…?" Obrátil se na mě, ale já jsem byl až příliš ponořen do mých a Aliciných myšlenek.
"Alice..?" Zkusil to tedy u Alice.Ta mu vyhověla.
"No, jde o to, že k nám míří jiní upíři.Jde o nějaké nováčky.Nejsou vegetariáni."
"Tak to není zas takový problém, ne?"Nechápal Carlisle.
"No, právě…jenže jeden z nich, jmenuje se Chris, má také schopnost, jako mám já nebo třeba Edward a Jasper."Vysvětlovala mu Alice.
"Jakou?"
"Dokáže vycítit věc, které se k smrti bojíš.Funguje to na kohokoli z okolí, na kterého se předem zaměří a vyvolá v něm i při sebemenším pochybu pocit strachu a beznaděje.Obyčejného člověka dokáže přivést až k sebevraždě a upíra dokáže psychicky ničit a nakonec z něj vytáhne poslední známky života a převezme si jeho moc.Většinou si vybírá jen upíry s nadpřirozenými schopnosti.Ostatní jsou mu totiž k ničemu."
"Aha, …zajímavé, s tím jsem se ještě po dobu své existence nesetkal." Odmlčel se Carlisle.
"Ano, zajímavé to je, ale … bohužel má nejspíš ve své moci Bellu.Proto je taková, jaká je poslední dny.Musíme něco podniknout nebo jí úplně zničí a vysaje z ní zbytek života."
"Jak dlouho mu trvá, než dosáhne svého?" Zeptal se Carlisle s vážným a trochu mučivým výrazem.
"Víceméně záleží na něm.Může to skončit za jediný den, ale také trápit svoji oběť třeba i desetiletí."…Řekla smutně Alice a myslím, že kdyby se neovládala, propadne šílenství.
"Do háje!" Ulevil si Carlisle.Ještě nikdy jsem ho neviděl tak… nešťastného.Sedl si zpátky na pohovku, držel si hlavu a jemně mnul spánky.Jakoby čekal, že to pomůže.
Seděl takhle pár minut, Alice stála a přemýšlela nad tím, jak toho Bellu zbavit a také si kladla otázku,kde je Jasper.Vážně jí to moc znepokojovalo, ale Alice byla bojovnice.Nedala na sobě nic znát.Jenže najednou mě něco napadlo…
"MOMENT!.."Vykřikl jsem a vítězně se usmál.Nechápavě se na mě podívali.
"Vždyť Bella je odolná vůči cizím schopnostem.Přece by on nebyl výjimka.Bellu je velmi těžké zblbnout.Já o tom něco vím." Řekl jsem a čekal na jejich reakce.
"Sakra! Vždyť on má pravdu." Vyskočil radostně Carlisle.Jen Alice tomu stále nevěřila.
"Co se děje?" Zkazila trochu moji skvělou náladu Alice.
"Vždyť.. já… moje schopnost…TO SE TEPRVE STANE!!!" Zakřičela a běžela upíří rychlostí do svého pokoje, kde měla Bella být. Nebyla tam.
"Fajn, co budeme dělat?" Zeptal jsem se.
"Musíme všechny svolat a všem říct, co se stalo.Zavoláš prosím tě Rose a Emmettovi?"Obrátil se na mně, jen jsem krátce přikývl a už vytáčel Emmettovo číslo.
"Ahoj Emmette, prosím tě, ať jsi kde jsi, sežeň Rose…že je tam s tebou? Výborně! Potřebujeme vás právě teď doma.Dobře, počkáme."Zaklapl jsem svůj mobil.
"Budou tady do 20 minut, vyjeli si do Ruska, prý se tam Rose líbily nějaké boty."Protočil jsem panenky.
"Dobře, Alice, dáš vědět….Kde sakra je?" zeptal se mě rozčilený Carlisle.
"Nevím, počkej, zaměřím se na ní."A začal se hlouběji ponořovat do myšlenek z okolí.Slyšel jsem Carlisleho obavy, Esmino hrůzostrašné představy a konečně Alicino potemnělé myšlenky.Měla vizi.Viděla, jak je Bella připoutána ocelovými okovy k nějaké kamenné stěně.A neustále křičí: "Nech moji rodinu, máš mě! Nech ho!". Je sice statečná, ale potlačuje hysterii.Tohle není možné.On má i Jaspera, jak to, že už to dávno nevíme?
Běžel jsem za Alicí, která seděla pod vysokým smrkem.Seděla na zemi, tlačila si kolena k hrudi a neustále se pohoupávala takhle sbalená.Šťouchl jsem do ní.Nereagovala.Chytl jsem jí za ramena, trochu s sebou škubla a vrhla na mě ztrápeně ztrhaný obličej.Bylo mi ji tak moc líto.Ale bylo to těžké pro nás všechny.Klek jsem si k ní.
"Alice…drahoušku," přivinul jsem si ji k sobě a pohladil po hlavě.
"To bude dobré…nic se neděje.Jen má prostě zase Bella smůlu,vždyť jí znáš." Snažil jsem se přesvědčit sám sebe, že je to tak jednoduché.Ale sám jsem byl velmi blízko své hranice hněvu.Chtěl jsem do zabít tou nejkrutější smrtí.
To nedělej.Uvědom si, že v tom nejsi sám.Má i Jaspera.Bella je v pořádku.Jasper ji uklidňuje už tehdy, když…
Stěna, na které byl přivázán Jasper, byla jakoby posetá diamanty.Okamžitě jsem v ní poznal chrám Svaté Pauly v Karibiku, kde Carlisle nějakou dobu působil ve zdejší nemocnici.
Jedeme..
Alicino myšlenky byly velmi zmatené, přemýšlela nad tím, jestli je nějak mučí, přemýšlela nad tím, jakými všemi způsoby se dá sprovodit ze světa upír, přemýšlela nad tím, jak moc pro ni Jasper znamená, přemýšlela nad tím, proč je tam odvlékl.Neustále si hrála s vlastními vizemi, které měla v předešlé době.Z jedné vzpomínala na nějakou upírku s její smečku, která se k nám blížila z Indie.Ve druhé zase vraždu nějaké nevinné dívky v Karibiku a v další přeměnu, kterou viděla už měsíc zpět, jež se odehrávala někde poblíž hranic USA, v Kanadě.Ale její nejsilnější myšlenka na mě téměř křičela.JEDEME.
"To není dobré." Odpověděl jsem jí na její nevyslovené otázky.
Já vím, Edwarde, mám strach.Co když přijdeme pozdě?
Ztrápeně se na mě podívala, ale zároveň ta nevyslovená PROSBA z jejích očí přímo křičela.Chtěla po mně nějakou naději, ale sám jsem potřeboval někoho, kdo mi dosvědčí, že je má láska v pořádku.Umíral jsem strachy, ale přesto jsem potřeboval být klidný.Nevím, jak dlouho jsme tu spřádali s Alicí plány o upířím zneškodnění, jen vím, že jsme u toho oba dva trpěly.Byla to zkouška života.A my neobstávali zrovna s výbornou.

Video

25. února 2009 v 17:06 | Alice |  Film Stmívání
Tak jsem zase "procházela" youtobe xD našla jsem video, které bylo stvořeno ještě před premiérou filmu (to už je nějakej ten pátek) ale je s oficiálními herci :) Šíleně se mi líbí takže sem neodolala

kino xD

25. února 2009 v 16:32 | Alice |  O blogu
Ahoj xD se vám musím pochlubit xD
dneska jdeme s kámoškama do kina na Stmívání (du asi po pátý xD) oni ti dávaj v Nerátkách vždycky hrozně pozdě, tak proč toho nevyužít? :D mám z toho druhý Vánoce, protože si to musím užít, poslední šance uvidět dokonalou Cullenovic rodinku na velkém plátně (New moon nepočítám) xD nejvíc se asi těšim na baseball a na to kde Bella "polo umírá" (prostě na všechny scény s Alicí xD)
A pak taky na nemocnici, když Bellu přirazyl Tyler dodávkou jak tam pak přijde Carlisle xD vždycky při pohledu na jeho dokonalost zapomenu dýchat :-D
Tak to tady beze mě nějak přetrpěte xD ale dávají to až od sedmi takže tady ještě nějakou dobu budu otravovat xD

světlo a tma (básnička od Martinavesel)

25. února 2009 v 16:23 | Alice |  Básně
martinavesel mi do mailu poslala tuhle básničku :) Podle mého je úchvatná nejenže má v sobe trochu té lyriky, ale je tam i epika :) prostě dokonalost...

Světlo a tma

Stůj, tiše!
Uteč pryč!
Umřeš dříve
než mě zříš.
Mysl divá!
Srdce buší!

Oslepená
nic netuší.

Srdce ztuhlo
v tvrdý kov.
Duše nemá slov.
Uvnitř trpí,
nechce nic.
Jenže žízeň pálí,
čím dál víc!

Ona křehká,
bosa běží lesem.

Krev ho láká,
šílí běsem.

Klopýtnutím zastavila,
marná snaha vstát.

Tvář co teď mu nastavila,
nutí vzpomínat.

Neumřes! Miluji!
Neuteklas…zabiji!

Ashley Greene o slávě, příteli a NM

24. února 2009 v 21:12 | Alice |  Cullenovi
Ashley v Hollywoodu oslavila své dvaadvacáté narozeniny a rozpovídala se o Novém měsíci!

"Jsem fakt nadšená. Nakonec jsem konečně dostala scénář ... a je to dobré," odhalila. "Je to fakt dobrý ... Jsem opravdu ráda, že můžu pracovat s Chrisem. Nakonec jsem s ním mluvila druhý den. Líbí se mi to - je lepší než ten první. Ale asi mám zkreslený pohled, protože tam mám delší scény než v prvním."

Na otázku, jak jí úspěch "Stmívání" zAshley, řekla: "Je to v pohodě, protože pro mě jako Alici, mnoho lidí nepozná, protože moje vlasy jsou delší a vše je trochu jinak.
Naopak chudák Robert, kamkoli přijde - vše je zdokumentováno novináři.
A někdo se mě dokonce zeptal, jestly bych ho nekousla"


"Nemám žádný společenský život ... teď je to moje kariéra ... je to velmi, velmi těžké mít přítele."


Až na věky spolu (povídka od EvčkY)

24. února 2009 v 17:23 | Alice |  Povídka od Evčky

1. Až na věky spolu

Stojím sama na louce. Okolo mě spousty krásných květů. A ten les. Svěží vzduch. A… A Slunce. To krásné teplé hřejivé a zářivé slunce, které už v životě nespatřím. A pak ke mně přišel. Nevěděla jsem, jako pokaždé, kde se tu vzal. Byla jsem si, ale naprosto jistá co mě čeká…

Tato povídka není ani tak Fan fiction jako Fiction :) postavy ze Stmívání tam nenajdete, ovšem příběh o upírech a lásce bezpochyby :) Mě se moc líbí a její četbu doporučuju

City pro Edwarda (Básnička od Kikush)

24. února 2009 v 17:03 | Alice |  Básně
Kikush napsala tuhle básničku o hodině přírodopisu a jelikož se to jejím kamarádkám líbilo, poslala mi ji na mail :) Já si ještě dovolila jí doplnit obrázkem :)Báseň o citech pro Edwarda

Když každý večer usínám,
na Edwarda vzpomínám.
Ve snech se mi o něm zdává,
jak ke mně vstává-
Jak si se mnou povídá,
a při tom se na mě usmívá.
Toužím po jeho pohledu,
chladivém jako kus ledu.
Pokaždé když se na měn podívá,
v mé duši se rozednívá.
Edward je moje světlo,
na konci tunelu,
chci to co bylo,
ukázat celému světu.

http://www.foroswebgratis.com/imagenes_foros/1/3/6/2/9/721109Edward%20Cullen%203.jpghttp://s3.amazonaws.com/kidzworld_photo/images/200831/36095aee-1a60-4a19-87e8-feb02a6f9834/Edward_Cullen_by_xpengux.jpg

Promotional photoshop

24. února 2009 v 16:11 | Alice |  Photoshooty
Tak jo, uznávám... na některých stránkách dělaj ty zmenšeniny fat děsivě xD hnedka první tři bez hlavy.. hmmm xD no nic, příště asi půjdu na můj oblíbenej webhosting a na tenhle už doufám nevlezu xD ale u mě člověk nikdy neví :P
free image hostfree image hostfree image host
imagebam.comfree image hosthttp://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/
free image host
free image hostfree image hostfree image host

free image hostfree image host
free image host
free image hostfree image hosthttp://twilight.blog.cz/
free image hostfree image hostfree image host
http://twilight.blog.cz/
free image hostfree image hostfree image host
imagebam.comhttp://twilight.blog.cz/
free image hosthttp://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/

Vanity fair

24. února 2009 v 16:06 | Alice |  Photoshooty
http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/free image host
http://twilight.blog.cz/
free image hostimagebam.com
http://twilight.blog.cz/
imagebam.comimagebam.com
imagebam.com
http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/imagebam.comhttp://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/

http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/

http://twilight.blog.cz/

http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/
http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/http://twilight.blog.cz/


Řeknu Vám... fakt záhul sehnat je všechny xD

pardón

24. února 2009 v 15:12 | Alice
Jdu předělávat Galerku, tak se předem omlouvám za to, že možná bude blbnout :)


Nylon Magazine Photoshoot (Kristen)

24. února 2009 v 15:04 | Alice |  Photoshooty
Objevili se nové Shooty Kristen a moc jí to na nich sluší :)