Leden 2009

Oslava narozenin :)

31. ledna 2009 v 23:48 | Alice |  O blogu
tohle se Stmívání sice mc netýká, ale co... :D Koukat na to nemusíte - je to vlastně video z rána po oslavě mojich narozenin, kdy už většina holek odjela a my tam zůstale jen čtyři :)
No, raději se nebudu vyjadřovat k fotkám a k čemukoli, co na tomhle video uvidíte, protože je to prostě šílený. :D no, to video možná ne - ale my jo :DMinisterstvo zdravotnictví varuje: Shlédnutí tohoto videa je nadmíru škodlivé!

Přípravy 3. Kapitola (povídka od Vrrr.Grrr)

31. ledna 2009 v 17:59 | Alice |  Povídky od Vrrr.Grrr
Přípravy-3.díl

Jistě…komplikace…není mi souzeno být šťastná,teď jsem si 100% jistá.Odevzdaně jsem sklopila oči a přemýšlela jsem,zda to,co Alice viděla vůbec chci vědět.Ale pak mi došlo,že jde možná o novinky ohledně Forks.Co když se ta párty vážně konala?...NE!!..
"Angela…"…vydechla jsem omráčeně.."Ne,Bello…buď v klidu.Dá se říct,že nikdo není v ohrožení smrti.."..usmála se na mě Alice.
"Tak proč jseš tak vyděšená?"…nedalo mi. "Protože víš, chtějí nás navštívit tví rodiče,Bello.. a to chápej..trochu komplikace je.Naposledy jsi se s tvojí skutečnou rodinou viděla,když jsi byla ještě člověk."…čekala bych třetí světovou,mor,úmrtí..ale ne návštěvu mých rodičů.
"Jak můžou vědět,kde se právě teď nacházíme?"…ptala jsme se rychle Alice,ta jen pokrčila rameny,neměla tušení.
Na to mi ale odpověděl Edward: "Slečna Morganová…"…při vyslovení jejího jména mu cukaly koutky.. "..je totiž teta Jessicy.Dnes dopoledne,hned po tom…jak jsme měli historii si volali a když Jessicina matka předala Jessice telefonní sluchátko..tak při jejich rozhovoru došlo i na to,že ve škole je zvláštní rodina.Všichni jsou moc krásní a hlavně…cituji:Ale ten Edward je přenádherný,v tu chvíli si na mě Jessica vzpomněla a ptala se na příjmení… a když jí slečna odpověděla,že Cullen,tak to bylo jasné.Vždyť víš,jaká je Jessicina matka…už to ví celé Forks,že teď žijeme ve Philadelphii.Když to zjistil tvůj otec,kde se nacházíš,tak mu to nedalo a domluvil se s Renee,že nás navštíví,má to být překvapení."…zkoumavě se na mě Edward podíval,co já na to.Asi jsem neměla moc dobrý výraz,protože se začal smát a chlácholivě mě obejmul. "No tak,Bello,vždyť je to návštěva jen tvých rodičů..".. a začal se smát.Hodila jsem to něm patřičný obličej a on se trochu zklidnil.
"Každopádně bychom teď měli jet domů a sejít se celá rodina,abychom se domluvili,co bude dál.Kdyby teď svojí dceru našli mnohem hezčí,nic ve zlém Bello"…jen jsem přitakala,měla pravdu. "mohl by to pro ně být šok,Musíme něco vymyslet"..Alice měla pravdu…kort když vím,jaká mamka je…Když jsme byli s Edwardem u nich doma…neustále se nászkoumavě prohlížela a všimla si sebemenší změny,pohybu...pohledu,či gesta.
"To bude zlé.."…řekla jsem otevřeně.Najednou mi došlo,kde vlastně stojíme,co tu uprostřed chodících studentů probíráme a také jsem si vzpomněla,že já už tu dávno nemám být.
"Alice,měly bychom už jet domů.Edward s Jasperem za námi hned po vyučování přijedou.Edwarde,.."…otočila jsem se na něj..koukal se na mě tak krásně…něžně..chápavě,ale zároveň ustaraně…musela jsem mu dát nejdříve alespoň malinkatý polibek..strašně jsem chtěla. "..ty mě prosím tě omluv,že mi nebylo dobře a vše řekni Jasperovi." "Zajisté,má paní"…komicky zasalutoval…letmo mě políbil na čelo a spěchal na hodinu…tuším matematiky. "Alice…jdeme"…musela jsem do ní trochu drcnout,aby pochopila,že jdeme..nějak se prala se svými myšlenkami,proto nevnímala.Když se Alice pustí do přemýšlení…téměř vypadá jako spící člověk.
"Oh,.ano…máš pravdu,jdeme.."…odpověděla-teď už vnímající Alice a zavěsila se mi do rámě.Celou cestu,až k našemu domu jsme se prali každá s vlastními myšlenkami.Já s tím,jaké to bude,až mě naši uvidí..zda jim budu muset povědět pravdu…což by je asi zabilo.Možná by se mě zřekli,i když.nevím,zda to jde,když už jsem plnoletá.Nebo..pověděli by to někomu?...Nebo by mi také jednoduše nemuseli věřit a odvézt mě do blázince.Ale tahle myšlenka mě rozesmála.Jako bych si nedokázala poradit s pár mřížemi,či svěrací kazajkou a nebo dokonce pár lidmi.Je to absurdní…měla bych být ráda,že uvidím svoji rodinu.Svoji skutečnou rodinu.. a ne,tu..takhle vyšilovat.Chudák Alice..vypadala hrozně.. v tváři měla ztrápený výraz a oči upřené do prázdna.
Na chvíli jsem se přestala soustředit na řízení a chytila jí pěvně za ruku-aby to aspoň cítila,jež měla volně opřenou o opěrátko.Jemně se na mě usmála a pravila : "Neboj se,jsem v pohodě…jen..."..a větu nedokončila..jakoby měla pocit,že TO,co chtěla doříct..nemám vědět. "Jen?.."..pomohla jsem jí trochu.
"Mám strach."
"Z té naší královské návštěvy?..Prostě nakoupíme jídlo…zkontrolujeme,.zda nám ještě fungují odpady a vyvětráme pokoj pro hosty,brnkačka.."..řekla jsem jí trochu lehce,ale sama jsem slyšela tu absurditu,kterou ta věta prostě nemohla skrýt.Vždyť jsem se sama bála…byla jsem nervózní,jak mám uklidnit ještě Alici?..Tyto otázky mi vrtaly hlavou…při mém přemýšlení mě vytrhla až Alice pravící lehkým hlasem. " Bello?..Mám takový pocit,že jsi špatně odbočila.."… a dala se do hlasitého smíchu…tak jsem se tedy zase jednou podívala před sebe a měla pravdu…štrádovala jsem si to po hlavní do New Yorku.Začala jsem se smát s ní.Pozorně jsem se rozhlédla kolem a prudce auto obrátila do protisměru .A už jsem si to štrádovala po naší cestičce k našemu království,kde jsem byla nucena strávit dalších pár let…možná jedno desetiletí,ale to je trochu moc…pár let..sedí víc.Vystoupili jsme z auta a běželi se podívat,zda už je Carlisle doma,nebyl,za to Esme nás moc mile přivítala a říkala,že už je doma i Rose s Emmettem,nedalo mi to a okamžitě jsem se musela zeptat,jak jejich návštěva dopadla.odpověď mi vykouzlila úsměv na tváři,neboť byla kladná.
"Nevíš,kdy se Carlisle vrátí?"..naléhala Alice na Esme..zatímco já prozkoumávala výbavu kuchyně.
"Nevím,snad kolem třetí.Děje se něco?..Bello,co to..?..Holky!..Něco se děje?!!"…říkala trochu znepokojeně Esme.
"Ano,přijedou moji rodiče,kontroluji výbavu talířů,příborů a sklenic."…odpověděla jsem Esme..přitom,když jsem počítala hrnečky. "Cože?..To je výborná zpráva,Bello…"..usmála se na mě Esme. "Nebo..není snad něco v pořádku?" ptala se,když si všimla ,že jsem s ní nesouhlasila. "No,vlastně..já jsem naši od té doby,co jsem byla přeměněna neviděla…"…na konci věty se mi trochu zlomil hlas,byť jsem se snažila sebevíc.
"Aha.."..odpověděla mi trochu smutně.. "to je mi líto..". "Ano,mně poměrně také.."…přiznala jsem.
"Jenže ta návštěva s sebou ponese i určité nevýhody.Budeme muset jíst vždy společně,aby neměli sebemenší pochybnosti.Budeme muset předstírat spánek.Budeme se po celou dobu jejich pobytu velice omezovat.Nebudeme moc používat své síly.Budeme muset chodit na toaletu a využívat koupelnu.Ranní hádky,kdo bude první v koupelně budou také na místě.A hlavně doufám,že nebude slunečno.I když..to by se dalo trochu obejít dědičnou citlivou pokožkou na spálení.V nevýhodě tehdy bude Bella.Ale to všechno se dá tak nějak snést,jako bod úrazu vidím to jídlo."..řekl Edward,ani jsem si nevšimla,že už je doma.
"Nemělo ti zkončit vyučování až za 2 hodiny?"..podivila jsem se..
"Ano..".. a v tu ránu byl u mě a něžně mne políbil na rty…"..ale já utekl,za tebou,lásko".. a věnoval mi další polibek.
"Cože?.."..vykřikla jsem a vymanila se z jeho objetí.
"Lásko,dělám si jen srandu."…rozchechtal se…
"Ehm,jistě…"
"Ve skutečnosti jsem požádal slečnu Morganovou,zda bych mohl jít za tebou domů,že mi vadí ta nejistota,že nevím,co je s tebou.Souhlasila.."..dodal úsměvem..PŘEKVAPIVĚ!..Vykřikl kdosi v mé hlavě..Oh..aha..to byla ta žárlivá hysterka Bella.Zatímco oddaná nežárlivá manželka Bella se strachy krčila v protilehlé straně mé hlavy.
"Cože jste všichni doma?..Co taková sešlost,rodino?.."..ze široka se usmál Carlisle a políbil Esme. "Přijede Charlie s Renee"…řekla téměř smutně,ale zároveň vesele.
"Vážně?..Mně se zdálo,že jsem zahlédl Renee dole ve městě.".dodal trochu zamyšlený….
Ovšem věta,kterou pronesl mi vyrazila dech…Oni už jsou tady?!!...Vyměnila jsem si s Esme ohromený pohled.KATASTROFA!..Žádný čas vše dokoupit,i když to byl můj nejmenší současný problém.ŽÁDNÝ ČAS SE PSYCHICKY PŘIPRAVIT….to nezvládnu.

Nevolnost 2. Kapitola (povídka od Vrr.Grrr)

31. ledna 2009 v 17:57 | Alice |  Povídky od Vrrr.Grrr
Nevolnost-2.díl

"ehm..Dobrý den já jsem Edward Cullen a moc se omlouvám za nás oba,že jsme přišli tak pozdě,ale moje ma...ehm..sestra Bella si cestou zlomila oba podpatky ,takže bylo trochu obtížnější se dostavit na vyučování včas…" pozdravil Edward a jednou větou se za nás oba omluvil.Samozřejmě k té omluvě dodal svůj neodolatelný úsměv a slečna Morganová ,jak jsem si stačila přečíst na dveřích,jež vyučovala historii,jen omámeně přitakala a poslala mě se posadit do třetí lavice u dveří k nějakému neznámému klukovi a Edwarda si posadila do první lavice u katedry,proč asi!..Naštvalo mě to.
"Prosím…slečno,nemohli bychom sedět spolu?Jsme na sebe už zvyklí,nebudeme vyrušovat,slibuji."..snažila jsem se také o úsměv,ale ona se na mě ani nepodívala,stále její oči visely na Edwardovi.CO SI SAKRA JAKO MYSLÍ!!!
"..ne..myslím,že to nepůjde…usazení ve svých hodinách si vyprošuji stále stejné,slečno Cullenová!!!"spustila na mě zostra. A konečně mi také věnovala svůj pohled.Nejdříve se trochu zarazila mojí krásou a pak se na mě snažila vlídně a trochu omluvně usmát.Myslím si,že s ní nebudu vycházet dobře.Za to Edward má jedničku z historie jistou.Ale já ,doufám,taky,každou chvíli studuji na jiné škole a jiné předměty,kdyby se konal test z historie..zaručeně bych dosáhla více bodů,než ona.Už jsem se s ní dál nepřela a usadila se k tomu blonďáčkovi,který byl o hlavu menší a měl akné po celém obličeji,usmíval se na mě od ucha k uchu.Pokusila jsem se také o něco,co mělo vypadat jako úsměv.Zřejmě ho to potěšilo.Edward se zatím poslušně usadil u katedry a od té doby už slečna Morganová vykládala historii jen jemu.Po třídě se podívala jen tehdy,když už jí bylo více než trapné stále na Edwarda civět,samozřejmě Edwardovi se pozornost žen líbila,takže se na ní také vlídně díval,to mu nedaruji,syčákovi! Najednou stočil svůj pohled k mému stolu a široce se usmál.Naznačila jsem mu gestem,že si to odskáče.Omluvně zvedl ruce vzhůru a víc pozornosti už mi nevěnoval.
Já jsem hodinu strávila v hotových mukách.Ale vůbec nešlo o tu slečinku,co se nakrucovala před tabulí,ta mi dělala nejmenší starosti.Bála jsem se o Angelu.A navíc mi Alice s Edwardem neřekli všechno.Buď je pravda tak moc krutá,že se bojí,že se složím a nebo uteču ze školy a nebo to není tak důležité,ale v úvahu připadala věc první.Déle už jsem to nevydržela…hodně zlehka jsem spřádala plán.Snažila jsem se ten plán mísit s myšlenkami na náš nový dům a budoucnost.Kdyby totiž Alice zjistila,na co myslím,zadržela by mě ještě před tím, než bych se stačila vypařit ze školy.Už to mám.Zeptám se slečny Morganové,zda můžu jít na wc,hodina stejně končí za 6 a půl minuty…takže když už se nevrátím,tak to nikomu nebude nijak nápadné.
"Prosím vás,mohla bych si dojít na wc?"…usmála jsem se zahanbeně na profesorku.
"Slečno, koukám,že s váma budou jen samé potíže!Samozřejmě,že nemůžete!Pochybuji,že…".. v tom okamžiku jsem se na ní tak oslnivě usmála,že najednou obrátila....
"…pochybuji,že by to někdo jiný vydržel,když je takové horko,že?..Samozřejmě běžte.."….dodala s úsměvem.Edward se na mě podíval pohledem,který jsem už sakra znala…v obličeji se mu snášeli dvě otázky:Co blbneš?Chceš se zdechnout?..nevěnovala jsem mu pozornost..jen jsem se co nejtiššeji vytratila ze třídy..jak jen to s těmi zatracenými podpatky šlo.Jakmile dveře zaklaply,začala mě svírat něčí náruč.Byla kamenitě tvrdá a ledově studená.Jakmile jsem se vymanila z toho sevření a otočila se…omluvně se na mě usmívala Alice.Samozřejmě,kdo jiný.
"Promiň,ale když jsem viděla,co jsi chtěla udělat,tak jsem ti v tom samozřejmě musela zabránit.Omlouvám se,že jsem tě nechala z toho parkoviště odejít s takovým pokušením,myslím,že bych ti měla pár věcí říct…"…dodala smutně Alice.Zmocnil se mě ještě větší strach.než před tím,pokud to ještě šlo.Alice to zpozorovala.
"Ničeho se neboj,Bello….hele,měly bychom jít jinam…tady by nás někdo mohl vidět,či slyšet,počkej tu…"..poručila mi Alice a já poslušně čekala.Za půl vteřiny byla zpět.
"Ve zdravotně nikdo není,půjdeme tam…"..oznámila mi.
Jakmile jsme byly na místě( cesta nám trvala míň jak půl sekundy…)spustila jsem.
"Alice,...prosím..nenapínej mě dál…strach mi klíčí mysl..nemůžu se na nic soustředit…".
"Bello,všechno bude dobré.."…usmála se na mě a něžně mě objala.
" Emmett s Rosalií už jsou tuhle dobou po práci..všechno dobře dopadne.."…chlácholivě na mě mluvila a přitom mě hladila po vlasech.Mít teď slzy…utopila bych se v nich.
"…i hned,jak jsem to viděla..jsem je poslala do Forks…aby tomu večírku zabránili.Protože jsem ti neřekla celou pravdu."…. s nevěřícím pohledem…jsem se na ní podívala.
"…no..nebyl čas…"..pokrčila omluvně rameny.Přitakala jsem..vždyť jsem sama viděla,jak rychle se vše seběhlo.Nejdříve jsme se na celé kolo smáli ,pak ta vize a najednou zvonilo.
"…Tak povídej..máme kolem 5 minut,než zazvoní."…snažila jsem se jí popíchnout.
"…Jistě…teď už 4 ,55 minut.."…usmála se na mě.Úsměv jsem jí oplatila akorát ten můj byl trochu víc ztrápený.
" No…" začala pomalu a nejistě Alice "Nejen pro Angelu měla ta párty skončit špatně…jé,počkej Bello,měly by jsme ještě nejdřív napsat Edwardovi aspoň SMS,že tě mám a jsi v pořádku.".
"Ano,máš pravdu,to bychom asi měly,musí být vyděšený"..musela jsem jí dát za pravdu.
Odeslala zprávu:Neboj se,Tvoji vílu střežím jako drahocennou perlu,je v pohodě. Alice
..ještě než stačila mobil sklidit…přišla odezva:Je příliš pozdě.Vyvraždil jsem celé město a utápím se v depresích.Za pár minut jsem u Vás. Edward
Obě jsme se jeho vtipu zasmály,ale bylo mi ho líto…ale Edward teď musí chviličku počkat..potřebuji vědět více.."Alice?"..začala jsem být víc a víc nervózní.
"Oh,ano..promiň Bello.."..a schovala mobil.
"Angela není jediná,kdo by měl nějaké následky.Mike to v mé vizi vůbec nepřežil.." při té větě smutně sklopila oči.Hrklo ve mně.MIKE.Sice mě často opravdu štval,ale byl to milý kluk,kamarád…Přestala jsem dýchat(ale jakoby to vadilo).
" a Jessica by zkončila v blázinci,protože by ho viděla umírat a trauma by měla do konce života….ještě nějací mladíci by přišli o život,když by vytahovali Jess z ohně,protože Jess skočí do ohně pro Mika….ale neboj,se..Emm s Rose už dávno párty zabránili."..dodala povzbudíc mě.
"…doufám,že se jim to podaří.."…sklopila jsem oči…tolik zkažených životů kvůli jedné puberťácké párty…
"Už podařilo"..usmála se Alice.
"Už za 23 minut budou zpět,protože Angelu teď stejně přepadla chřipková epidemie,která cloumá celým Forks…"…snažila se mě Alice chlácholit..poddala jsem se jejím slovům… a oddaně jí objala."Sakra!"pravila Alice.
V tu ránu se rozlétly dveře zdravotny a do místnosti vešel cizí muž.Rozzuřeně funěl a nevypadal zrovna v pohodě.
"Co si jako myslíte,že tu děláte??!!!!!"..spustil na nás.
Alice se na něho usmála a co nejsexyvějším hlasem řekla,že mě potkala na dívčích wc a nebylo mi dobře.. a že právě teď čekáme na zdravotnici.
"Aha,tak to je pak jiná" zkoumavě se na mě podíval..pak zase na Alici a blaženě si protočil knírem.Strašně mi cukaly koutky,ale nejsem upírem dva dny..uměla jsem se ovládat.Zase za sebou zabouchl dveře a poslal za námi zdravotnici.Té jsem řekla,že jsem včera byla donucena sníst špenát,i když ho tak nenávidím a ona uznala,že je možné,že je mi od toho špatně..poslala mě i s Alicí domů a obě jsme byly spokojené..vlastně všechny tři,protože Mary,jak se nám zdravotnice představila..vážně neměla náladu někoho ošetřovat.
Když jsme vyšly ze zdravotny,byla už přestávka.Za rohem už byl nervózní Edward a hned jak mě spatřil mě vzal do náruče a dlouze políbil.Přerušilo nás až Alicino"Ehm!"…omluvně jsme se na ní usmáli a domluvili jsme se,že teď najde Jaspera a sejdeme se u automatu na pití. Souhlasili jsme.S Edwardem jsme se ještě chvíli pošťuchovali kvůli té profesorce,ale na to,proč jsem utekla nepadla řeč.Oba jsme totiž věděli proč,nebylo třeba něco vysvětlovat.
Cestou k automatu do nás žďuchla Alice s vážnou tváří."Co se děje,Alice?"…tentokrát zledovatěl obličej i Edwardovi…proč asi...věděl stejně tak dobře,co se stane …jako Alice, jak moc jsem mu občas jeho schopnost záviděla…
"Komplikace…"..řekla Alice naprosto nepřítomným pohledem.
Sakra! Copak to nemělo nikdy zkončit?

Pozdní příchod (povídka od Vrrr.Grrr)

30. ledna 2009 v 8:44 | Alice |  Povídky od Vrrr.Grrr
Sice jsem vyhrožovala, že nic nepřidám, ale tuhle povídku od Vrrr.Grrr jsem prostě nemohla nezveřejnit hned. :) Je super.

1. Pozdní příchod

Nejdříve dopadly na chodník moje nově zakoupené-Rose mě nakonec přece jen přesvědčila ke koupi černých kozaček.Jakmile jsem ovšem na ty dva uzoučké nedůvěryhodné pahýlky přenesla všechnu svoji váhu….zradily mě.Nějak prostě neunesly mých ,sice ocelově pevných, 52 kg.Co teď,pomyslela jsem si a z auta se ladně vyhoupla celá moje postava.Edward se koukl na tu spásu,co jsem mezi tím,co on se bavil s Emmettem,zda se jim tu bude dobře lovit,způsobila.Poté si Emm všiml Edwardova nepřeslechnutého melodického smíchu a rozplakal se.Koukli jsme se na něj nechápavě současně s Alicí a začaly se smát,jako ještě nikdy předtím.Emmett skutečně napodoboval lidský slzavý smích..sice nevím,jak ty slzy vytvořil,ale…vážně měl pod očima pár kapiček.Edward se smál ale ještě více než my všichni dohromady,nikdo nemusel přemýšlet nad tím proč,vždyť si dokonale četl v Emmettově hlavě jako v rozevřené knize.Tu se ale Edward velice vážně a divně zarazil.Jeho obličej rázem zkameněl.Byly to ty samé oči,které se na mě dívaly tehdy,když jsem ležela v baletním studiu s rozraženou hlavou a zlomenou nohou.Vyděsila jsem se…..

"Edwarde,co se st…",nedopověděla Alice.. v tu ránu jí projel obraz nedaleké budoucnosti.Měla vizi.A podle jejího výrazu nebylo těžké vyčíst,že to nebylo nic dobrého.

"Musíš jí pomoct,Edwarde,jinak…" a zbytek věty se stále vznášel v myšlenkách…mých,Rosenčino,Emmettovo a Jasperovo.Kdyby Jasper mohl,určitě by mu teď tlouklo srdce jako o závod.Nesnášel tyhle chvilky,když měla Alice velmi nepříjemnou vizi,ba až takovou,jakých moc neměla…až smrtelně nebezpečnou. Jasper najednou bolestně zasyčel.Lekla jsem se..až jsem ty minipodpatečky,které jsem už dávno držela rozdrtila na prach,Alice to zpozorovala a všimla si,jak panikařím.

"Bello,sestřičko moje,mám tě tolik ráda,co nejvíc dokážu,ale teď musíš být silná." Odpověděla mi na moje gesto Alice a snažila se mít co nejvlídnější hlas.

"Dobře,vyklop to na mě"…řekla jsem odhodlaně.

"Nevím..jak začít…"

"Prostě začni!!"…vyjela jsem na ní trochu drsně, zahanbena tím,že jsem nedokázala udržet své emoce na uzdě,však ona to pochopila.

"Víš,jak jsme žili ve Forks a víš,jak jsi měla kamarádku,Angelu Weberovou"…začala pomalu a nejistě ..

"Jak bych nemohla vědět,stalo se jí něco?"..trochu mě přelítla lítost,zda to myslela vážně…vždyť Forks miluji,ale větší starost mi dělala Angela,byla na mě vždycky tak hodná,milá a měla jsem ráda,vlastně i teď mám…i když..už jsem jí neviděla 2 roky.

"Viděla jsem,že se dneska chystá na párty k Mikeovi,jenže na té párty vznikne požár.A Angele zohyzdí půlku obličeje oheň."..omluvně sklopila oči a mrkla na Edwarda,který stále stál u svého auta a …asi to ani nezaregistroval,ale ničil si dveře u spolujezdce svojí vlastní silou,deformoval je…

"Ale vždyť to tak být nemusí! Okamžitě se rozjedeme do Forks a i kdybychom to nestihli autem,pořád ještě je tu naše rychlost,prosím,Alice,…"…otočila jsem se i prosebně na Edwarda.."Edwarde,lásko..přece jí nemůžeme zkazit celý život,zrovna Angele!..Byla na mě vždycky tam milá"…soukala jsem zdrceně a tak rychle,že poznal jen upír,co říkám,ze sebe…ještě stále jsem měla prosebně sepjaté ruce a v tvář výraz,který by mi byl záviděl i herec umírající člověka v Titanicu.

"Ale to je jisté ,Bello,taky mám Angelu svým způsobem rád,dokonce jsem jí k její životní lásce pomohl já,tak jako ona mně"….tak trochu se na mě s Emmettem spiklenecky usmáli a Edward mrkl na Jaspera,bylo mi jasné proč,začínala jsem panikařit a Jasper mě měl uklidit.

"Tak na co tu sakra ještě čekáme?!..Jedem!!"..vykřikla jsem na jednou…tentokrát to Jasper nedovolím! A také,že ne..Edward už na něj mrkl,aby mě uklidil,ale ne!..Mám svůj štít! Nikdo mě uklidňovat nebude! Ne,proti mojí vůli.

"…no..má to jeden háček.."…řekla Alice..škrábajíc se na krku.Upíři se samozřejmě nikde neškrábají,protože je obvykle nic nesvědí,ale…ona chtěla…udělat ten výraz,který používáte při něčem,když chcete říct"jenže…" a poškrábete se na hlavě a nahodíte obličej… a také to tak trochu udělala ze zvyku,aby zapadla mezi lidi.

"Jakej,sakra!"..byla jsem vážně moc nepříjemná,ale oni si tu se mnou pohrávali jako pes s kostí…

"No…každopádně musíme jít teď třídy,protože zhruba teď…zvoní"..řekla Rose a já si ani nevšimla,jak dlouho tam vedle Emma nehybně stála a přemýšlela.

Kdybych v tu chvíli mohla zabíjet pohled,ona by byla první nebožtík.Ale měla pravdu,jsme tu první den a hned přijít pozdě.Rozhlédli jsme se pozorně kolem a v tom Jasper spiklenecky na nás mrkl.Znamenalo to:Ano,můžeme vzduch je čistý.Upíří rychlostí jsme se dostali až před naše třídy,upravili se(já stále skuhrala na těch bezpodpatkových botách,hrozný,ale bylo jasné,že to předložíme jako omluvu za náš pozdní příchod)Edward elegantně zaťukal,poté vstoupil a já byla v těsném závěsu za ním….pohrávající se svými vlastními myšlenkami….

zase nic

30. ledna 2009 v 8:28 | Alice |  O blogu
Ahoj, včera jste si asi všimli, že zde nic nepřibylo. Moc se omlouvám, ale byloto vysvědčení a ke všemu jsem včera měla narozeniny :)
A tím e dostáváme k další omluvě. Dnes se tady asi taky nic neobjeví, protože budu mít oslavu a ke mně doml se sjedou nejlepší kamarádky :) sami si umíte představit, jak to bude vypadat :D
ale možnost, že sem něco přidám stále je :D

Peter and Ashley

28. ledna 2009 v 21:31 | Alice |  ostatní obrázky
http://img.osobnosti.cz/foto/peter-facinelli/N287694-ec364.jpg
:) jůůů

Animations

28. ledna 2009 v 20:50 | Alice |  Film Stmívání
Áno, všichni poděkujme jedné raději nejmenované (nemám povolení jmenovat xD) dívčině z diskuze na lidé.cz - pokud čte tento článek musí říct jedno jediné slovíčko: "Děkuju" :) Našla totiž dokonalé animačky ze Stmívání a podělila se s námi o ně :)
Preview of Image - Code is Located Below
jedna z mých nej scén :)
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
a další dvě dokonalé :) ono je to dokonalý celý takže u příštích animek si o odpustím :D
Preview of Image - Code is Located Below
nejlepší je skákací Emmett :)
Preview of Image - Code is Located Below

Preview of Image - Code is Located Below
*kiss*
Preview of Image - Code is Located Below
Lovec
Preview of Image - Code is Located Below
u téhle scény hraje prostě dokonalá písnička :D na lyžáku jsem jí furt pouštěla jako ploužák... (škoda, že za zázračnou písničku jsme prohlásili mou další oblíbenou The call - z narnie :))
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
masochistický lev :D
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
tohle musela být sranda točit.
Preview of Image - Code is Located Below
Preview of Image - Code is Located Below
tady si to prostě neodpustím *veverkáááá*

Edward Cullen didnt sleep here! :D

28. ledna 2009 v 17:18 | Alice |  Ostatní

http://twilighters.org/gallery/albums/userpics/10003/P1060709.jpg
tohle je Cullenovic schránka (ironie) :D

Popcorn

28. ledna 2009 v 17:03 | Alice |  Události
Nejen Bravo a slovenský časopis Kamarát dávají dokonalá plakáty! Nyní je i popcorn super!
Mám ho doma ale jsem líná to skenovat, takže sem hodím akorát fotku, ze který je mega extra velkej plakát udělaný :D
http://i160.photobucket.com/albums/t181/terohellokitty/cast.jpg
upe dokonalý plakát. Popcorn je blbost ale myslím, že tenhle plakát za to stojí! Nikde jsem totiž neviděla pořádnej plakát s cullenovic rodinkou a tady je :D

Rozbřesk (přímo od egmontu)

28. ledna 2009 v 15:18 | Alice |  Twilight sága
Egmont na svých stránkách už předobědnává rozbřesk! Je tam i popis a tový ty blbůstky, tak se kochejte :)

Anotace:

Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně propletá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

A po dobrých zprávách přicházejí špatné... zase se objevila nová obálka. Zase je jiná... a tedy, nejraději bych byla, kdyby tam zůstala ta Kristen.
http://www.egmont.cz/pictures/big/131Rozbresk.jpg
Co na to říkáte?
pokud mi nevěříte všechno najdete zde
to se mi doopravdy pokoušejí tu knihu zhnusit? První posunuté vydání, tedka tahle obalka... Kam jen zmizela ta Kristen?

Beautiful Ash

27. ledna 2009 v 22:28 | Alice |  Photoshooty
http://images2.fanpop.com/images/photos/3600000/-Set-1-ashley-greene-3688309-451-600.jpg
není ta Ashley prostě dokonalá? :)

Robert Pattinson

27. ledna 2009 v 22:13 | Alice |  Photoshooty
ehmm s tím sněním to bude všechno jistit robert :D
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/robert_pattinson/photoshoots/chris_craymer/001.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/robert_pattinson/photoshoots/rolling_stone/001.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/robert_pattinson/photoshoots/simon_hayter/normal_001.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/robert_pattinson/photoshoots/simon_hayter/normal_002.jpg
dobrou :)

Peter Facinelli

27. ledna 2009 v 22:01 | Alice |  Photoshooty
Pár Shootů Petera :) na dobrou noc, aby se vám zdálo o něm a ne o latině (můj případ, toho si nevšímejte)
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_001.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_002.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_003.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_004.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_005.jpg
http://www.lionandlamblove.org/gallery/albums/cast/peter_facinelli/photoshoots/set008/normal_006.jpg

Test 0,3

27. ledna 2009 v 16:27 | Alice |  Ostatní
http://www.buddytv.com/closedquiz/images/results/twilight_alice.jpg
Zase Alice :)
jinak test najdete tady

VMAN Magazine

27. ledna 2009 v 15:28 | Alice |  Photoshooty
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_001.jpg
Edward si vyrazil zuby :)
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_002.jpg
no já z nich nemůžu.... ten Jasper :D
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_003.jpg
kousni ho
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_004.jpg
Emmett, také zlato kousací. Ale uznávám, že Jacob je ve filmu taky pěknej no..
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_005.jpg
to mám na ploše :)
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_006.jpg

http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_cam001.jpg
A Cam je taky pěknej :)
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_cam002.jpg
nevypadá na zlýho upíra...
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_jackson001.jpg
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_jackson002.jpg
Kousnu tě protézou
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_kellan001.jpg
Jůůů
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_kellan002.jpg
Ta krev je prostě úžasná
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_kellan003.jpg
Jéžiš, když se mi to ukázalo na obrazovce tak jsem se upe lekla a pak dostala záchvat smíchu :D
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_robert001.jpg
tady je upe *muck*
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_robert002.jpg
Kde mám moje zuby? Jo, v ruce...
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_robert003.jpg
héééj, jako edward kouří?! :D ale drsně
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_taylor001.jpg
siláááák :D
http://www.twilight-online.org/images/albums/photoshoots/2008/20081000_vman/normal_taylor002.jpg
jéééé to je drsný :D héj tyhle photoshopy mi přivedly záchvaty smíchu :D

Kellan miluje své fanoušky

27. ledna 2009 v 15:12 | Alice |  Cullenovi
Kellan miluje své Emmettovské fanoušky a rozhodl se pro ně natočit dokonalé video.
Zde s ním najdete rohovor. Posílá vám medvědí objetí

Animačky

26. ledna 2009 v 17:11 | Alice |  ostatní obrázky
Bella z Mikem tancujou :D
Robert a jeho ksichty :D

Edward a Bella ;)


Edward

Jadper :*
ukzadeno z twilightpoison

Test 0,2

26. ledna 2009 v 17:07 | Alice |  Ostatní
Alice
Alice
54.5 %
Dokážeš dopredu odhadnúť, čo ostatní okolo teba urobia, máš srdečné, ale nepredvídateľné správanie.
Edward
Edward
9.1 %
Si múdry, očarujúci a vieš sa správať, ale ku všetkému pristupuješ prudko a prchko.
Bella
Bella
18.2 %
Dokážeš uvažovať s chladnou hlavou a si obetavá. Tvoja krása vyžaruje zvnútra i zvonku.
James
James
9.1 %
Si sadistický a chladný, rád spôsobuješ iným bolesť.
Jacob
Jacob
9.1 %
Si priateľský a bezstarostný a máš príjemný zmysel pre humor


test 0,1

26. ledna 2009 v 16:54 | Alice |  Ostatní
http://q-dumb.mgsrvr.com/images/badges/275/alice.gif

Jste Alice Cullen. Vaše schopnost předvídat nebezpečí a neštěstí nesnižuje vaše bunkyoptimismu. Někdo s dostatkem rozumu ví, že nikdy nemá sázet proti Alici.

Rozhodla jsem si udělat testovej den. Tohle je první test a stránku, kde to udělat najdete zde

Pak napište, kdo jste :)

Alec?

26. ledna 2009 v 15:16 | Alice |  Film Stmívání
Tak teď pro změnu vybírá Aleca People.com. ůže te si přečíst další návrhy...
Ve srovnání s Jane ", jeho vlasy byly tmavší, a jeho rty nebyly tak plné, ale byl stejně krásný," píše autorka Stephenie Meyer o Alecovi v New Moon.

Má schopnost znecitlivět oběti smysly, klidné, ale smrtící. Aleca by mohl dobře zahrát Tom Felton, nejvíce známý z Harryho Pottera jako Draco Malfoy. Některé další návrhy? High School Musical a Lucas Grabeel. A francouzsky herec Gaspard Ulliel z Hannibal Rising by přinesl děsivý charakter postavy, zatímco Freddie Highmore, který hrál ve filmu Karlík a továrna na čokoládu a Hledání Země Nezemě.

Kdo z nich se na roli Aleca Volturi podle vás hodí nejvíce?